Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לרכב- האם עבודה כנהג נחשבת כ"מבוטח ב-3 השנים האחרונות"?

שימו לב! השרשור הזה בן 1976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פחות או יותר מה שבכותרת.

לא היה לי רכב ב-3 השנים האחרונות ולכן לא הייתי מבוטח. שמתי לב שזה משפיע בצורה דרסטית על עלויות הביטוח..

מאידך עבדתי כנהג (אם כי הביטוח לא היה על שמי ספציפית כי היו מספר נהגים) ורציתי לדעת אם זה לא נחשב בסעיף הזה. כלומר טכנית כן, הייתי מבוטח, פשוט לא על שמי ספציפית, עד כמה שאני יודע לפחות.

ב-Wobi וב-Supermarker כלל לא קיבלתי הצעות מחיר לרכב שחיפשתי, גם כשסימנתי שהיה ביטוח על שמי ב-3 השנים האחרונות. אולי זה הרכב שחיפשתי? מדובר בקיה ריו 2013 (הצ'בק). בדקתי גם בכמה מחשבונים של חברות ביטוח, חלקם לא עבדו ובחלקם לא היו תוצאות. היחיד שנתן לי הצעת מחיר היה של AIG והיה בסכום של 5000 ש"ח לחובה+מקיף.. לעומת זאת כשסימנתי שהייתי מבוטח ב-3 השנים האחרונות אז המחיר ירד לכ-3200 ש"ח.

תודה מראש..

עריכה אחרונה על ידי !_Nike_!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשיג מכתב מקצין הרכב/סמנכ"ל שעבדת כנהג ו/או שהיה רכב מוצמד אליך, ושבתקופה הנ"ל לא היית מעורב בתאונות (באשמתך).

חברות הביטוח יכירו בוותק הנ"ל מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ אוקיי.

אם אני קונה רכב מחר אז אני אצטרך ביטוח באופן מיידי. בהנחה שיעברו כמה ימים עד שאצור קשר עם הבוס\בעלים של העסק ועד שאקבל ממנו את המכתב.. זה משהו שיוכלו לעדכן את מחיר הביטוח לפיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לצורך העניין השתמשתי בתקופה שהיה לי רכב ליסינג צמוד מהעבודה לשם העדר התביעות, כך שלנהג כמקצוע גם יתחשבו כעבר ביטוחי,

רק תדבר עם קצין הרכב/משאבי האנוש שיבקשו בשמך ותוך מספר ימים תקבל אישור.

כמו שעוד נאמר לך פה, נותנים לך תקופה מסוימת להצגת היעדר התביעות, תוודא לאחר שליחה שזה אכן הגיע והוזן במחשב מול נציגי חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

ממה שביררתי נראה שמעניין אותם רק מה שקורה בתוך כל שנה קלנדרית. אז אם נהגתי ברכב עבודה מאמצע 2017 ועד לאמצע 2018.. זה לא מעניין אותם. ציינו שמחפשים 9 חודשים בתוך 2017 נניח או 9 חודשים בתוך 2018 וכן הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרתי בסוף ב-AIG, יצא 3000 לשנה חובה+צד ג'.. כביכול כלא מבוטח ב-3 השנים האחרונות. כולל גרירה ושמשות. עד 2 מיליון הצד ג', כולל רכב חלופי ושאר שטויות..

נשמע סביר?

זה נכון שיש "קנס" ביטול? הבנתי שיש לי 14 יום אם אמצא משהו טוב יותר כך שלא יהיו קנס ביטול (כ-5-10 אחוז או 200 ש"ח בערך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...