Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה ראשונה - סוני a6000

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל תודה רבה על התגובה המאוד מושקעת.

אני התחלתי את דרכי בעולם הצילום ביום ראשון השבוע.

עד היום הכל היה דרך הטלפון.

אני כנראה אלך על מצלמה ללא מראה.

השאלה מה לקחת.

אצלם בטיולים מעט נוף בעיקר את המשפחה. הילדים.

אם תהיה מלצמה גדולה פשוט אתעצל להוציא אותה ולכן לא אצלם.

יש לי תקציב שבין 2000-3000 ש"ח

אין לי בעיה לקנות באמזון או איביי אם ההפרש גדול

גם במחיר של קנייה ללא אחריות.

סוני? אני מבין שישנה בעיה עם האפליקציה שלהם פה בארץ ולכן עניין העברת התמונות בעייתי.

אולימפוס? נחמד שיש מסך מגע

חשוב לי מאוד צילום מהיר ופוקוס כמעט מיידי.

על מה היית ממליץ לעצמך?

נכון האפליקציה אינה זמינה בחנות הישראלית משום מה, אך הורדת הAPK מהאינטרנט לוקחת מספר דקות והכל עובד מעולה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האפליקציה של אולימפוס לאנדרואיד מצויינת. זו של פאנאסוניק פחות מוצלחת.

לגיבוי יש לנו סט שכולל HDD שהוצא ממחשב נייד ישן והותקן במתאם בכמה דולר, קורא כרטיסים זעיר ומפצל USB, מצריך 2 דקות התקנה בכל שימוש, אבל העלות היתה אפסית. בתכנית לעבור ל-SSD נייד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרד דיסק חיצוני זה לא באמת גיבוי. אני מגבה לשרת ביתי (עם RAID), ממנו יש סנכרון אוטומטי לדרופבוקס ובנוסף התחלתי לקנות כרטיסי זכרון בכל פעם שאני ממלא במקום למחזר, ואת הישנים לשמור איפשהו. אבל לגמרי אפשר פשוט לגבות לדרופבוקס וזה יספיק ל99% מהמקרים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של הפנסוניק באמזון זול ב 800 ש"ח יותר מהארץ וזה מגיע עם 2 עדשות אני שם לב.

יש לי פריים מעניין אם ב17 לחודש אולי תהיה עוד הנחה.

בכל מקרה אני בודק אותה כעת.

האמת שבאיביי ניתן למצוא את Olympus OM-D E-M10 Mark II

בכמעט 600 שח יותר זול מהארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישבת מע"מ בסיפור הזה? בשביל 10% הפרש במחיר, הייתי קונה בארץ עם אחריות.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע.. בדרך כלל בציוד צילום לא ראיתי הפרשים גדולים לרעת הארץ. למעשה, חלק מהדברים היו זולים יותר (בכמה שקלים בודדים) מארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכי זול כרגע בזאפ 3479 ש"ח עם עדשה אחת

http://camera.co.il/p28343

ומצד שני יש לך את הלינק שצוטרף פה קודם לאמזון ששם יוצא 2700 ש"ח

עם 2 עדשות סליחה יוצא 779 ש"ח הבדל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אתה לא טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, אל תקנה כלום. חכה עם זה.

כשאני קניתי את המצלמה הראשונה שלי (D7000), קניתי איתה 35מ"מ 1.8 של ניקון ו-18-200 מגעילולה של טמרון כי זה מה שהיה לי כסף לקנות. עם ה-35 צילמתי אולי 4 וחצי תמונות עד שמכרתי אותה, פשוט כי לא ידעתי לנצל אותה ולעבוד איתה. ה-18-200 הייתה על המצלמה 100% מהזמן והיא לגמרי סיפקה אותי. עם השנים, הניסיון והמעבר ל-FF התחיל להיות חסר לי משהו, מפה לשם, קניתי 50מ"מ ו-85מ"מ והיום אני מצלם כמעט רק איתן, כי אני יודע איך.

מפתיע.. בדרך כלל בציוד צילום לא ראיתי הפרשים גדולים לרעת הארץ. למעשה, חלק מהדברים היו זולים יותר (בכמה שקלים בודדים) מארה"ב.

כן, זה איזה טרנד של השנה-שנתיים האחרונות. פעם בישראל גופים ועדשות באמת היו זולים יחסית לחו"ל (ראיתי גם הבדלים של למעלה מ-1000 שקל למצלמות של 2000 דולר), אבל משום מה זה כבר לא המצב. גם אותי זה הפתיע כשגיליתי את זה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע...יש דגם אחד שהוא GX85

ואחד DMC-GX85

:?

אז אני כבר לא מבין מה ההבדל...

יש הבדלי מחיר בין הדגמים באיביי

זו אותה מצלמה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם השנים, הניסיון והמעבר ל-FF התחיל להיות חסר לי משהו, מפה לשם, קניתי 50מ"מ ו-85מ"מ והיום אני מצלם כמעט רק איתן, כי אני יודע איך.

הרבה צלמים "מתדרדרים" עם השנים לשתיים-שלוש עדשות, לרב פריים, שהם אוהבים ומכירים את האופי שלהן, ומצלמים איתם כמעט הכל. בגלל כל הדיבורים על כמה עדשות יש לכל יצרן הם בד"כ תיאורטים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו קניתי תוך שעה

מצלמה....כבר שבוע אני מתלבט

אני בטוח שכולם מצלמות מעולה

עכשיו נשארת השאלה תמורה לעומת מחיר.

על הפנסוניק בכלל לא חשבתי...עד לפני שעה ומשהו.

צרות של עשירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה צלמים "מתדרדרים" עם השנים לשתיים-שלוש עדשות, לרב פריים, שהם אוהבים ומכירים את האופי שלהן, ומצלמים איתם כמעט הכל. בגלל כל הדיבורים על כמה עדשות יש לכל יצרן הם בד"כ תיאורטים.

אה, לא, קניתי אותן בנוסף, בנוסף ל-24-105 ו-15-30 :oops:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...