Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג + ילד בדרך + כלב גדול עד 50K

itzikbiz
שימו לב! השרשור הזה בן 2189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 3.5 שנים עם יונדאי I10 חדשה שהייתה מצויינת לנו כזוג וכלב גדול, עכשיו המשפחה גדלה ומחפשים רכב יותר גדול שיענה על הצרכים שלנו גם מבחינת מקום לתינוק שמצטרף

נשמח להמלצה על רכב שיענה על הקריטריונים הבאים:

תקציב - 50K אפשר אולי להימתח עוד טיפונת, גג עוד 5K אם יהיה מאוד שווה את זה

נסועה - כ25K בשנה. עירוני+בינעירוני בערך חצי חצי

שנה - החל מ2013, מעדיף רכב עם פחות מ100,000 קילומורז

גודל -כאמור למעלה, זוג+תינוק שבדרך+כלב גדול ואולי כדאי לקחת בחשבון עוד התרחבות במשפחה למשך השנים

רכב ידני תופס

אמינות כולם רוצים לא? פחות בעניין רכבים עם גיר DSG בתקציב שלי כי הבנתי פה שהאמינות לא משהו (אני טועה?)

ביצועים - אחרי היונדאי עם מנוע ליטר 66 כ"ס ככל הנראה רוב הרכבים יהוו שיפור. לא נהגי שודים אבל נשמח לרכב שלא נצטרך לתכנן כל עקיפה יותר מידי

בטיחות - חשוב, לכן דאצ'יה למינהן ירדו מהפרק (אבל לא בפאנטיות, 4 כוכבי בטיחות לדעתי יספיקו)

נוחות - שוב אחרי הI10 מאמין שרוב הרכבים יהוו שיפור, יהיה נחמד לנסוע ברכב פחות קשיח שמרגישים כל אבן

סחירות - חצי שיקול. ראיתי עכשיו כמה קשה למכור רכב ידני אז אולי זה צריך להיכנס לשיקולים.

עניין - הייתי שמח לרכב לא "יבש" מידי, אבל זה שיקול גם נמוך יחסית לאחרים

תחזוקה עדיף לא יקרה מידי

ניסיתי להיות כמה שיותר מפורט, מקווה שהצלחתי, מקווה שלא מכוון ליותר מידי בתקציב הנדרש ;)

לפי שיטוט פה ראיתי שהקקטוס (שנדלקתי עליה) יכולה להיות מתאימה החששות שלי זה עיניין הכח, בתקציב שלי נכנס רק הגרסה החלשה ואני חושש להמשיך עם עוד רכב שצריך לתכנן כל עקיפה וכן עניין הדימוי, כולם מסביבי מזהירים אותי מבחינת אמינות וסחירות של הצרפתיות...

משיטוט ביד 2 קיבלתי בכלל סחרחורת: I25 , I30, כמה אלנטרות במציאה, קאיה ריו, פורטה, סקודה ראפיד, אוקטביה עם קילומטראז קצת גבוה, סקודה ייטי היו הבולטות ברשימות אבל רוצה להיסגר על 2-3 דגמים שכדאי להיסגר עליהן

אז יש מצב לתת המלצה ביחס לצרכים שהוצגו כי התחלתי ללכת לאיבוד...

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוח יד 2 יש קקטוס אחד למכירה, מודל 2016 ( 40 אלף קילומטרים ), ידני ועם מנוע דיזל 1.6.

זה בדיוק הרכב בשבילכם ובשביל 25 אלף קילומטרים בשנה שאתם נוסעים. הוא מחוץ לתקציב ( מבקשים 62 אלף שקלים ).

הייתי מגדיל את תקציב הקניה לטובת רכב כזה. התוספת הזאת תחזור דרך צריכת סולר עדיפה. זה גם רכב משנתון גבוה. לגבי ירידת ערך עתידית - רכב דיזל עם קילומטראז' גבוה מהממוצע יותר קל למכור.

כמובן, אין לי שום קשר לרכב המדובר.

אפשר לחפש סקודה ייטי ידנית דיזל או 2008 דיזל . אבל שוב, משתלם לכם רכב דיזל או היברידי. למשל, הונדה ג'אז היברידית - יש מבחר בתקציב שלכם. גם ג'אז בנזין חסכונית מאוד.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע לא מעט, הייתי חושב גם על חיסכון בדלק.

האופציה הכי סבירה לדעתי היא פלואנס דיזל ידנית. הבעיה היא שרובן נוסעות המון, אז צריך לחפש בפינצטה.

אופציות אחרות, לכיוון האמין ומשעמם יהיו מיצובישי לנסר / יונדאי i30 (רצוי סטיישן) / קיה סיד (כנ"ל). הן משמעותית פחות חסכוניות מהפלואנס.

אם אתה מחפש משהו קצת יותר מיוחד, אפשר גם לחשוב על פיג'ו 308 (ושוב, רצוי סטיישן) מ-2014 ומעלה (הדגם החדש). אמורה להיות אמינה לפי מה שידוע עד עכשיו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...