Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

'מה החסרונות של טיוטה יאריס 2013?

אבי1990
שימו לב! השרשור הזה בן 2266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פותח השרשור, מה שהחברה פה מנסים להגיד לך בין היתר זה שהמחירון של היאריס מוגזם.

במחיר של הרכב יש עוד שלל אופציות טובות לא פחות ומשנתונים מתקדמים יותר.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען השקיפות, הקליאו שלי מליסינג, וכך גם הייתה היאריס.

בכנות? לי מעולם לא היה רכב חדש, ולא חוויתי ירידת ערך משמעותית עם אף אחד מהרכבים שהיו לי.

אבל כשאני מנסה לחשוב על זה, באופן תאורטי ולטווח ארוך, אני חושב שהייתי מעדיף לקנות רכב שימכר במחיר נמוך אחרי פרק זמן של 5 שנים נגיד (שזה המון!!) וליהנות מהרכב, מאשר לסבול יום יום מרכב לא נוח ולא מפנק, אבל העיקר שהזדכיתי עליו במחיר גבוה.

וזה לא שקליאו עכשיו זה איזה שהוא רכב עילוי. אני רואה בקליאו את המינימום הדרוש בשבילי כדי לנסוע כמו בן אדם.

באופן כללי, ניסיתי להיות כמה שיותר הוגן כלפי היאריס, אבל קשה לי מאוד עם הרכב הזה.

רמת הסלידה שיש לי ממנו גבוהה מאוד. על אף האמינות הסחירות וצריכת הדלק הטובה.

אז אולי הקליאו לא דוגמה טובה מבחינת סחירות, תמיד אפשר לבחור משהו אחר :)

ולגבי הI20, בגלל זה אמרתי אולי יש קוראניות עדיפות. אולי זאת מילת המפתח. ולגבי האמינות אמרתי או שכן או שלא :)

כולם רוצים להנות מרכב חדש שהם קונים

הנאה מרכב לא כוללת כניסה תדירה איתו למוסך.

חברה שלי קנתה רכב מהמהנים..לא אנקוב בשמו כי לא אוהבים פה..

מאז לפני שנה הלך לה נפיוז ברכב והיא נכנסת ויוצאת מהמוסך כבר פעם רביעית בגלל בעיות התקנה של מצלמת רברס.

קנתה רכב להנות. היא לא נהנית בכלל.

אז בואו לא נעשה פיצולים כאילו אנשים קונים רכב לסבול. אנשים רוצים להכנס לאוטו ולנהוג בכיף למעט טיפולים של בלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי,

סיכוי סביר שאם תקחי גם טויוטה יאריס ותתקיני עליה מצלמת רוורס בצורה שגויה שתייצר קצר במערכת החשמל תהיה תקלה ברכב והיא תתבעס במוסך, לא הבנתי את הקשר בין אמינות של רכב לתקלה בהתקנה מקומית שנעשתה ברכב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי,

סיכוי סביר שאם תקחי גם טויוטה יאריס ותתקיני עליה מצלמת רוורס בצורה שגויה שתייצר קצר במערכת החשמל תהיה תקלה ברכב והיא תתבעס במוסך, לא הבנתי את הקשר בין אמינות של רכב לתקלה בהתקנה מקומית שנעשתה ברכב.

כשאתה קונה רכב ורוכש אביזרים בקנייה- האחראיות של היבואן לארגן לך התקנה כמו שצריך.

אפרופו אמינות

בעיני זה בסיסי.

אז כן, רכישת רכב חדש עם התקנות בעייתיות פלוס ביקורים במוסך מעבר לטיפולים בשנים הראשונות מוריד מהכיף ולא נכנס לתוך הרובריקה של רכב כייפי .

מי שמפצל בין רכב נח לאמין - קצת מתעלם מהעובדה שביקורים במוסך פוגעים בכיף ובנוחות. אולי בילוי במוסך זה חלק מהכיף של אותם בעלי רכבים. לא יודעת

מניחה שלרובינו יש מעט זמן פנוי וזה לא מה שבא לנו לעשות אחרי השקעה כספית יקרה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי צריך לרכוש קליאו מכספי, הייתי עושה זאת ללא היסוס, על אף שמדובר בצרפתייה.

כנ"ל לגבי C3, ואולי כמה דגמים של פיז'ו.

למה? כי אני בז לסטיגמות. רכב מוצלח זה רכב מוצלח. ורכב גרוע זה רכב גרוע.

והתקנה לקויה של אבזור, יכולה לקרות כמו שנאמר בכל רכב. גם במרצדס.

אם הייתי צריך לספוג ירידת ערך גדולה מזאת של יאריס so be it.

חוץ מזריקת ססמאות לאוויר, אין כאן כל ביסוס. ללא מספרים רשמיים אין כאן ויכוח בכלל.

מה שכן אני יכול לומר, שיש לנו בחברה 2 רנו פלואנס בנזין מליסינג, שעובדות non stop (ואוטוטו מסיימות קדנציה), ללא שום תקלות מיוחדות.

בנוסף, יש לי חבר שהחזיק פיג'ו 206 מיומה הראשון ונסע במשך למעלה מ10 שנים כל יום אשדוד שדרות.. ולמעט טיפולים שוטפים ובלאי טבעי כמעט לא התקלקל כלום. מה שהוביל אותו לצרפתייה הנוכחית, פלואנס דיזל 2015.

אני גם בטוח שnoknok מרוצה בדיוק כמוני מהקליאו שלו.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה את תמיד כזו מסתורית? מה הקטע של לדבר בהכללות ולפזר רמזים?

באיזה רכב מדובר? מה היתה התקלה הראשונה? ומה הקשר לאם אוהבים פה את הרכב או לא?

לגבי התקנות מקומיות - זו בעיה ידועה וכואבת. אין הרבה מה לעשות בנידון פרט ללקנות רכב עם מינימום התקנות מקומיות ולהתקין כל מה שצריך אצל מישהו רציני. נכון, עדיף היה שהיבואן היה מתקין בעצמו בצורה טובה, אבל זה לא אמור להיות פקטור כל כך משמעותי ברכישת רכב חדש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים מתקינים איכותיים.

כמו שמבקשים המלצה לרכב בפורום, תמיד אפשר לבקש המלצה לאיש מקצוע טוב :)

גם התקנה יותר איכותית, וגם אמור לצאת הרבה יותר זול.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אתה רוכש רכב מיבואן למשל ואז אומר לו- אני אתקין לבד במקום אחר? ואם היבואן אמור לשלם על המצלמת רברס איך עושים את זה מבחינת פרוצדורה?

אגב, מצלמה לא אמורה לבוא עם הרכב מקורי? למה זה מקומי? כי ניתן כאופצייה?

סליחה על הבורות. אני באמת לא מכירה את האופצייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התוספות האלה (לפחות בחלק מהמקרים) עולות אקסטרה כסף. אם כך הדבר עדיף להתקין לבד.

אם לא, אז אין ברירה. זה כמו טוטו. התקנות מקומיות הן כמו שנאמר תופעה קשה. אין מה לעשות.

באופן כללי, המון תוספות ברכבים עבריים, הן בהתקנה מקומית ולא מקוריות לצערי , מערכות סטראו למיניהן, חיישני רוורס, חיישנים קדמיים, מצלמות ועוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוניות כיום שמצלמת רברס מגיעה עם הרכב ויש שזה עם תוספת. אבל גם כאלה שעם תוספת לפעמים כחלק מהנחה נותנים לך מתנה.

ההתקנות המקוריות זה בדרכ במכוניות שזה בא עם הרכב בלי אופצייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...