Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

'מה החסרונות של טיוטה יאריס 2013?

אבי1990
שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נוחות, אבזור, תא נוסעים פשוט ומרגיש זול יחסית, רועשת בהאצות בגלל גיר רציף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המדובר אמין וסחיר אלה היתרונות היחידים שיש לו בעיניי.

הקליאו שלי עולה כחדשה כמו יאריס, אבל ההשוואה בין שני הרכבים פשוט מביכה..

לדעתי כל רכב ארופאי מהסגמנט יהיה עדיף (חוץ מאמינות- או שכן או שלא), וגם אולי חלק מהאסיאתיות האחרות.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi20 כנראה נחותה ממנה בצריכת הדלק, ולגביי האמינות - לא בטוח שאתה צודק, זה לא שיפניות או קוריאניות חפות מבעיות, יש לא מעט אירופאיות ששיפרו את האמינות שלהן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המדובר אמין וסחיר אלה היתרונות היחידים שיש לו בעיניי.

הקליאו שלי עולה כחדשה כמו יאריס, אבל ההשוואה בין שני הרכבים פשוט מביכה..

אני מסכים שהקליאו מתעלה כמעט בכל פרמטר על היאריס, אבל בכמה תמכר הקליאו שלך בעוד 5 שנים ובכמה היאריס? אני מאמין שהפער יהיה 5 ספרתי, בקלות.

רוב האנשים הם לא חובבי רכב ומבחינתם היאריס היא מעל ומעבר, בטח שמדובר ב"תעודת ביטוח" בנושאי אמינות, סחירות ושמירת ערך. כשאנשים מתייעצים איתי בנוגע לרכב חדש / משומש שהם מעוניינים לקנות אני תמיד מסתכל על זה דרך העיניים שלהם ולא של חובב רכב, וכאן ליאריס יש את זה בגדול.

לפותח השרשור - לא הייתי ממליץ עליו לרכב עם זוג ילדים קטנים, יהיה שם צפוף מדי.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען השקיפות, הקליאו שלי מליסינג, וכך גם הייתה היאריס.

בכנות? לי מעולם לא היה רכב חדש, ולא חוויתי ירידת ערך משמעותית עם אף אחד מהרכבים שהיו לי.

אבל כשאני מנסה לחשוב על זה, באופן תאורטי ולטווח ארוך, אני חושב שהייתי מעדיף לקנות רכב שימכר במחיר נמוך אחרי פרק זמן של 5 שנים נגיד (שזה המון!!) וליהנות מהרכב, מאשר לסבול יום יום מרכב לא נוח ולא מפנק, אבל העיקר שהזדכיתי עליו במחיר גבוה.

וזה לא שקליאו עכשיו זה איזה שהוא רכב עילוי. אני רואה בקליאו את המינימום הדרוש בשבילי כדי לנסוע כמו בן אדם.

באופן כללי, ניסיתי להיות כמה שיותר הוגן כלפי היאריס, אבל קשה לי מאוד עם הרכב הזה.

רמת הסלידה שיש לי ממנו גבוהה מאוד. על אף האמינות הסחירות וצריכת הדלק הטובה.

אז אולי הקליאו לא דוגמה טובה מבחינת סחירות, תמיד אפשר לבחור משהו אחר :)

ולגבי הI20, בגלל זה אמרתי אולי יש קוראניות עדיפות. אולי זאת מילת המפתח. ולגבי האמינות אמרתי או שכן או שלא :)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר - האם כל מה שחשוב ברכישת רכב זה מה יקרה במעמד המכירה? לא חשוב להנות מרכב שעונה לדרישותיך כשהוא אצלך? אני מבין שיש חשיבות למכירה העתידית וזה כן שיקול שצריך לקחת בחשבון, אבל חשוב לא פחות לרכוש רכב שמתאים לך ועונה לדרישות ולא רק לחשוב על מעמד המכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מסתכל על אנשים הרבה מהם מסתכלים על רכב כמו שאני מסתכל על מכונת כביסה, שזה רק יעבוד וזהו - לא נוחות, ביצועים פשוט שיעבוד.

זה קופסא שמשנעת אותו ממקום למקום ותו לא.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכך אופייני לישראלים,קונים רכב כדי למכור...

צריך גם להנות מהרכב ושהוא בכלל יתאים לצרכים.

אני השכרתי קורולה חדשה ליומיים בשביל נסיעה לירושלים,פשוט רכב על הפנים,מאד לא נוח,הכסא זוועה,בורות ומהמורות מורגשים כמכה בגב,הביצועים בינוניים ובשביל עקיפה צריך ללחוץ חזק שהוא יזוז כאשר המנוע צועק..

אני לא מבין איך הרכב הזה אחד הנמכרים בארץ.

התגעגעתי ל308 שלי,גם ה307 בת 16 הרגישה הרבה יותר טוב מהקורולה החדשה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר - האם כל מה שחשוב ברכישת רכב זה מה יקרה במעמד המכירה? לא חשוב להנות מרכב שעונה לדרישותיך כשהוא אצלך? אני מבין שיש חשיבות למכירה העתידית וזה כן שיקול שצריך לקחת בחשבון, אבל חשוב לא פחות לרכוש רכב שמתאים לך ועונה לדרישות ולא רק לחשוב על מעמד המכירה.

לא, אבל מי ישמע למה הפכו את היאריס הזו.

אין היום רכבים גרועים. יש טובים יותר וטובים פחות.

אם ניקח מדגם של 100 אנשים שאינם חובבי רכב וניתן להם סיבוב על הקליאו (למשל) ועל היאריס - כמה מתוכם נראה לכם שישימו לב להבדלים ברמת רעשי הכביש, המנוע, הנוחות ועל כמה מהם ישפיע פסיכולוגית הסמל שעל ההגה? התשובה ברורה.

רק השבוע מישהי מהעבודה שלי, בת 50 שמבינה במכוניות כמו שאני מבין בגידול אספסת, הלכה לראות קיה ריו ואמרה שזה האוטו הכי נוח שהיא ישבה בו, וזה כשבבית שלה עומדות פוקוס, גולף וסונטה היברידית.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגביי הטענה הכללית - בהחלט אין היום רכבים גרועים ויש רכבים שמצטיינים יותר בתחומים מסוימים ויש כאלו שפחות.

אבל היאריס בעיניי מרגישה מכונית מאוד בינונית והיא זוכה לאיזו הערצה מוגזמת שאינה מוצדקת לדעתי.

מה שאמרת רק מצדיק כמה שוק הרכב הזוי - מייחסים יותר מדי חשיבות למותג ולארץ המוצא, למרות ששנינו יודעים שיש יצרנים רבים שמייצרים דגמים רבים מחוץ לארץ המוצא של היצרן. זה הזוי בעיניי.

אני לא מדבר על זה שתלך ותשאל אנשים מה עדיף: אייגו/108/C1 ותשמע כנראה ש-C1/108 זה זבל צרפתי ואייגו זאת מכונית יפנית אמינה תוצרת טויוטה, למרות שידוע כי מדובר ברכבים זהים לחלוטין מבחינה מכנית וההבדלים הם בעיקר קוסמטיים.

לגביי שאר הנושאים שהעלת - רוב האנשים שאני מכיר שאינם חובבי רכב, כן שמים לב להבדלים מבחינת נוחות וביצועים, פחות למשל לרעשי רוח, התנהגות וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...