Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

'מה החסרונות של טיוטה יאריס 2013?

אבי1990
שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנות מקוריות לרוב תהיינה ללא דופי. אני סומך על היצרן פי 1000 מכל מתקין רנדומלי מקומי.

לגבי התקנות מקומיות (ובלי להכליל), כשמישהו שצריך להספיק מספר לא ידוע של התקנות יומיות, עם ידע מקצועי לא ידוע, מפרק חצי מהדשבורד ומתעסק בחיווט של הרכב, פוטנציאלית זה מתכון לאסון.

לפני כמה זמן מישהו העלה בפורום קישור לסרטון, שבו מראים התקנה של איזו שהיא מערכת (לא זוכר איזה). זה היה פשוט מזוויע איזו התעללות עובר הרכב טרם מסירתו ללקוח. ממש מתסכל..

אם זה היה תלוי בי, הייתי לוקח רכב חדש ללא שום התקנות מקומיות. לא חיישנים, לא מצלמה ולא כלום.

ואם הייתי צריך משהו, הייתי מתקין במו ידיי.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בכל רכב חדש כמעט צריך לפחות מובילאיי מינואר איפה שאין את לכל המערכות

אז אין איך להמנע מזה. אלא שוב אם מחפשים לא אצל היבואן שזה גם אתגר כאמור.

יאריס והונדה לא צריכים מובילאי כי יש להם את הכל מקורי. 208 ,סוויפט , מזדה 2 כן צריכות מובילאיי.

ויש מכוניות שנותנים מצלמת רברס מתנה - אז עדיף לא לשים מצלמה דרך היבואן?

התקנת מובילאיי דורשת גם התערבות מעמיקה ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 2 ברמות גימור לא מחויבת מובילאיי, זה היבואן דוחף, כנראה לטובת הקלות במס.

יאריס ברמת גימור בסיסית מגיעה בלי כלום ולכן גם מחויבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב חדש כמעט צריך לפחות מובילאיי מינואר איפה שאין את לכל המערכות

אז אין איך להמנע מזה. אלא שוב אם מחפשים לא אצל היבואן שזה גם אתגר כאמור.

יאריס והונדה לא צריכים מובילאי כי יש להם את הכל מקורי. 208 ,סוויפט , מזדה 2 כן צריכות מובילאיי.

ויש מכוניות שנותנים מצלמת רברס מתנה - אז עדיף לא לשים מצלמה דרך היבואן?

התקנת מובילאיי דורשת גם התערבות מעמיקה ברכב?

אני אתן לך דוגמה מנסיון שלי.

רכשתי עכשיו סיטרואן קקטוס. הרכב מגיע ללא מצלמת חניה.

הציעו לנו מצלמה וחיישנים במחיר עדיף מזה שבחוץ וראינו את האיכות של המצלמה ברכב מבחן.

החלטתי לבדוק בנוגע להתקנה באופן פרטי עם מקום מאוד מומלץ באזור מגורי.

קפצתי למקום ושאלתי את המתקין עצמו אם אי פעם התקין מצלמה וחיישנים בקקטוס. הוא ענה שלא.

לי זה הספיק, התקנתי דרך היבואן ואין לי תלונות.

מצד אחד, אם יש אדם מאוד מקצועי ויש לו ניסיון עם דגם רכב, אזי ההיגיון אומר שעדיף.

אם לא, לדעתי כבר עדיף אצל היבואן, כי הם מכירים היטב את הרכב, כיצד בדיוק מפרקים את הפאנל ולאן בדיוק לחבר ומהיכן להעביר את החוטים. פרקטיקה.

בנוגע להתקנת המוביליי, אם זה מנחם, ההתקנה השכיחה בישראל.

עריכה אחרונה על ידי Ozb

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן, ההתקנה של מובילאיי... רחמנה לצלן.

למזדה 2 חסר משהו במערכות המקוריות..אם אני לא טועה זה התראת מרחק מקדימה.. ולכן היא מחויבת מובילאיי

בטויוטה אמרו לי שיש לה הכל ולא מחויבת מובילאיי.

נשמע שעובר מסר לקנות רכב שלא דורש התקנת מובילאיי. שזה בערך רק הונדה גאז מתוך 7 מכוניות שאני ביררתי לגביהן.

מי חשב על כל זה לפני עשור? כולה קניית רכב ומדברים על התקנות טראומטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לפני עשור שמו בלוטוס...זה לא התקנה מורכבת?

ודרך אגב לי נאמר שלהתקין מובילאיי זה לא משהו מורכב. ואני גם תוהה איך מסדרים את זה שלא יבטל את פעילות המערכות המקוריות כפי שהיבואן מבטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בעבר כל רכב עבר התקנה של אזעקה ואמבולייזר/קודן.

בעבר התקינו מזגנים בהתקנה מקומית.

גם התקנת רדיו טייפים או רדיו דיסקים היתה נפוצה יותר.

והיו לא מעט בעיות עם ההתקנות האלה.

פשוט לא היתה מדיה זמינה כמו היום לחלוק את המידע, כמו הפורום הזה ודומיו.

גם היום, מרבית האנשים שקונים רכבים לא מייחסים לזה חשיבות.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לפני עשור שמו בלוטוס...זה לא התקנה מורכבת?

ודרך אגב לי נאמר שלהתקין מובילאיי זה לא משהו מורכב. ואני גם תוהה איך מסדרים את זה שלא יבטל את פעילות המערכות המקוריות כפי שהיבואן מבטיח.

אי אפשר להשוות בין שני ההתקנות. המערכת של מובילאיי מורכבת פי 10 ממערכת/תוספת בלוטוס, ואני משער שגם ההתקנה.

ניתן לראות בסרטון הלחמות, חיתוכים פירוקים ועוד ועוד. לא הייתי רוצה שיעשו לי את כל זה ברכב חדש!!

המסר שאני אעביר זה, שמספיק כבר עם הקומבינות שהמדינה רוקמת על חשבון הגב שלנו. אולי במקום להכריח אותנו לנסוע עם מובילאיי, הייתה אוסרת על היבואנים לשווק כלי רכב ללא מערכות מקוריות? (כשהן קיימות), וכשהן לא קיימות להניח לנו לנפשנו לבחור.

מי שרוצה מובילאיי ודומיו, לבריאות. מי שלא, למה להכריח?

איך גלשנו מדיון על חסרונות היאריס, לדיון בעד או נגד מובילאיי (או התקנות מקומיות) :shock:

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...