Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת יגואר E-Pace

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה לחבר הכי טוב שלי יש xe, בוא נגיד שאיכות החומרים לא מתקרבת אפילו לגרמניות, הבחור נשאר עם המשענת יד באויר כאשר הוא רצה לאכזן משהו, רכס בן שנתיים והכל כבר מקרקש אז בוא ותגיד לי אתה , ככה רכב פרימיום צריך להיות?

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא שזה הפתיע אותי, אבל צדקתם. כמעט לגמרי.

מחירי ה-E-Pace יתחילו ב-295 אלף ש"ח במסגרת מבצע ההשקה, כאשר המחירון יתחיל ב-318 אלף ש"ח.

שאר המחירים ועיקרי האבזור, בתמונות:

IMG_20180129_102927.jpg

IMG_20180129_103037.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמינה שבהשקה עלתה השאלה לגבי התמחור שמכוון לקטגוריה מעל (Q5, X3, סטלביו וכו), מה היה ההסבר של אנשי היבואן?

הרי לא מדובר כאן במותג חזק כמו מרצדס שיכול להרשות לעצמו לתמחר מעל המתחרים בזכות הסמל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בקרת שיוט אדפטיבית באף דגם

6 רמקולים, חישוק 17 ובלי קיפול מראות ומראה מתעמעמת בבסיס

אכן הזוי משהו

(יפה שיש כרית אויר להולכי רגל, לא ידעתי שיש להם אופציה כזו בכלל)

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה מערכות בטיחות אקטיביות אבל לפחות אין מוביל פח, עכשיו גם שיביאו את המערכות האלה כסטנדרט בF פייס ובשאר המכוניות שלהן שזה לא מגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הגה עור לעור רך? הכוונה לאלקנטרה?

העור ה"רגיל" הוא עור, אמ... רגיל, והעור הרך הוא מה שנקרא "עור אוקספורד". ניסיתי לבדוק יותר לעומק באתר האנגלי אבל לא מצאתי אזכור לזה, אבל יכול מאוד להיות שלא חיפשתי מספיק טוב

אני מאמינה שבהשקה עלתה השאלה לגבי התמחור שמכוון לקטגוריה מעל (Q5, X3, סטלביו וכו), מה היה ההסבר של אנשי היבואן?

הרי לא מדובר כאן במותג חזק כמו מרצדס שיכול להרשות לעצמו לתמחר מעל המתחרים בזכות הסמל.

שאלתי, התשובה הייתה שרמת האבזור גבוהה יותר ולכן מצדיקה את המחירים.

פבל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביקורות מוקדמות מאוד ציפיתי לרכב. קיוויתי שאולי גם יחליטו שבא להם למכור הפעם, אבל מסתבר שלא.

מבחינתי דגם הכניסה עם חישוקי 17 בלי מראות מתקפלות או keyless זה לא רלוונטי, כך שאנחנו מדברים על כמעט 360 אלף ש״ח לרכב שאמור להתחרות בX1.

תודה, אבל לא תודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא נכון,הXE מרגיש פרמיום לא פחות מבימר 3 או A4 ויש לו לא מעט יתרון עליהם,ככה גם לגבי שאר הרכבים שלהם למעט הXJ המזדקן.

אשמח אם תפרט את היתרונות, תודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר כמו אלפא. איך שבן שלי אומר לי , "אבא , אתה מבולבל". וזה בדיוק הפואנטה של שני מותגים האלו. מוצרים טובים אך אין להם את העוצמה להתחרות מול טריו גרמני. מחירים ללא פרופורציה לתמורה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהפעם באמת התעליתם על עצמם והפתעתם אותי. את המפרט אתם יודעים, את המחיר אתם יודעים, אני עוד אאבד את העבודה שלי בגללכם :lol:

בכל מקרה, עוד מעט תתחיל מסיבת העיתונאים ונאשר או נכחיש את הפרטים וכמובן נעלה את שאלת המחיר שעלתה כאן. בינתיים קחו קצת תמונות של הפיקאצ'ו הכחול הזה (חמוווווווד!!)

[ATTACH=CONFIG]499810[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499811[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499812[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499813[/ATTACH]

טוב כנראה שמפרט טכני זה משהו בלתי נדרש:cry:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שלא השכילו לתמחר אותה באופן יותר תחרותי. נראה שמישהו ביגואר או אצל היבואן חושב שהמותג הזה כל כך חזק עד שזה יכול להצדיק מחיר מופרך. לעניות דעתי זה לא יעבוד, לפחות בישראל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...