Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת יגואר E-Pace

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן במחירים האלא אני לא רואה מקום להשוואה לגרסאות הבסיס של X1 או Q3, אז בהחלט היייתי מצפה למראות מתקפלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת התוכניות של GRAND TOUR אמרו את הדבר הבא:

במהלך חמש שנים עד 2016, יגואר מכרה 200 אלף יחידות בכל העולם.

BMW,אאודי ומרצדס מכרו 8 מיליון כל אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגי ורוברט, אני לא חולק עליכם שצריך להיות מראות מתקפלות חשמלית במחיר כזה, אני רק מציין שבגרסת הבסיס של ה-X1, גם אין קיפול חשמלי, והוא עולה כ-250 אלף ש"ח, גם לא בדיוק רכב לעם.

ה-X1 המאובזר יותר (ובעל מנוע חזק יותר מגרסת הבסיס) כן מגיע עם קיפול מראות חשמלי, וגם הוא עולה כ-280 אלף ש"ח, לפני הנחות כמובן.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגי ורוברט, אני לא חולק עליכם שצריך להיות מראות מתקפלות חשמלית במחיר כזה, אני רק מציין שבגרסת הבסיס של ה-X1, גם אין קיפול חשמלי, והוא עולה כ-250 אלף ש"ח, גם לא בדיוק רכב לעם.

ה-X1 המאובזר יותר (ובעל מנוע חזק יותר מגרסת הבסיס) כן מגיע עם קיפול מראות חשמלי, וגם הוא עולה כ-280 אלף ש"ח, לפני הנחות כמובן.

רק על תשכח שבבמוו 280 מחירון זה בדרכ 240-250 על הכביש.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת עם המחיר, אבל כן, ברור שהמחיר לא סופי.

כמו שביגואר הוא לא יהיה סופי, אם כי כנראה שעדיין עם מחיר גבוה מידי ביחס לתמורה ולמתחרים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...