Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רכב במכס.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ליושבי הפורום.

הזמנתי רעב חדש מיבואן. ב14 לדצמבר הרכב הגיע לארץ. לטענת דלק מוטורס עד היום הרכב מעוקב במכס לבדיקה. יש לציין שרכשתי מסוכנות יותר מ10 רכבים בחיי ואף פעם לא נתקלתי בתופעה.

מספרים לי שהמכס מעקב רנדומלית מכוניות ומבקש מהיצרן ניירת על הרכב כדי להשוות אותה עם ניירת של יבואן ולראות שיבואן לא עושה קומבינות ומצהיר על שווי אמיתי של רכב לפי התצורה שלו.

נשמע לי משהו שיכול להיות אבל מוזר ותמוהה.

מה דעתכם?

הייתה לי הרגשה שמכרו את האוטו שלי ומושכים אותי עד לאוניה הבאה. אבל רכב שלי זה הזמנה מיוחדת עם תוספות מקוריות מהמפעל. למי ימכרו? למה הסיפור מסריח לי?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מעוכב מעל חודש במכס? חארטה.

תשאל אותם אם הם צריכים טלפון של איזה עמיל מכס שיסגור להם את הפינה.

כמו שאמרו - כנראה הרכב מתעכב בגלל הסיפור של הרישוי. למרות - שאיזו סיבה יש להם לשקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזה נשמע הזוי, זו כנראה האמת.

אכן יש רכבים שעולים "במדגם" באופן אקראי עקב עליית מערכת "שער עולמי". עד שהמכס לא מסיים את בדיקת הרכב והתאמתו לרישומים כלשהם- לא ניתן להנפיק רשיון לרכב והיבואן לא יכול לעשות כלום בעניין.

מבאס, אבל לא נראה שיש הרבה מה לעשות.

במידה ולא היה מדובר ברכב בהזמנה מיוחדת, הייתי מציע לך לבקש פשוט החלפה ל"שלדה" אחרת וזירוז ההכנה שלה למסירה מהירה.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי רציתי לדעת מתי לבסוף מתי קיבלת את הרכב..??? אם בכלל???

אני הזמנתי גם כן רכב מאאודי והרכב בנמל מתאריך 5-2-18 ועדיין אין לי תשובה בעניין..

גם כן קבלתי מהם תשובה שהחברה מחכה לניירות מהיצרן.

בתודה

מושיקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...