Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם העבודה של המוסך לא לקחה שעה, והם חייבו אותי שעה אז אפשר לעשות עם זה משהו?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם נסחפים החלקים אני הבאתי, ואם היה לי את הידע והכלים הייתי עושה לבד, כולה הכוונה שלי הייתה שזה לא מוגזם לקחת שעת עבודה בשביל 10 דקות בפועל, במקום לעבודה בשיטה שאם זה עבודה קשה אז שיקחו לפי זה ואם זה עבודה קלה שיקחו לפי זה, ולא לקחת לפי או שעה או חלק ממנה כמו חניון למשל.

שאתה בא למוסך עם החלקים אתה אוכל למוסך את הרווח. זה כלל אצבע. בטח גם לא נכנסת למוסך מורשה אלא כללי.

שאת בא להחלפת תושבת והמוסך מספק אותה מחיר העבודה יפחת.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אל תתבלבל בבקשה, אין כאן אמירות גורפות. אתה פשוט מסרב להאמין שלמי שיש ידע = עושה כסף, תתחיל להפנים את זה פשוט.

כן, תתפלא... לתקן מכונת כביסה מתוך בניין של 100 דיירים אולי 3 יודעים נו ו? זה שאתה יודע איך לעשות שימוש ביוטוב האמן לי, שאני נתקל באנשים שלא יודעים איך להשתמש בגוגל אפילו לצרכים בסיסיים או חיפוש מידע.

במיוחד בפורום, מאות ואלפי שאלות של אנשים שחיפוש בסיסי לא יודע אז אתה כביכול מזלזל בתיקון מכונת כביסה? בחייך.

אתה זה שזורק אימרות לא מבוססות על סמך דעה שזה לא יפה לגבות כסף לא ידע או כישורים או יכולת. תתפלא, נועה קירל גובה מהעירייה שלך איזה 100K על לשיר שעתיים בחג העצמאות (סתם דוגמא) מהכיס שלך נו ו?

ביום שתבין שעם הידע וגם הבסיסי ביותר של להחזיק מברג = עושים כסף, אתה תבין את המציאות טוב יותר ותהיה פחות ממורמר על כל הנושא.

אף אחד לא אומר שצריך לגנוב, לעשוק או להפריז אבל בעצמך אמרת ואני מצטט כי זה בדיוק מה שרציתי לדעת: "

עוד יום שביזבזנו על ההטמנות (למזלנו היה חופש). אם היינו לוקחים יום חופש בשביל זה כבר היה שווה לנו לשלם לו 1400"

אתה בעצמך כותב חד וחלק כי אם הייתם נאלצים לקחת חופש היה שווה לשלם לו ובכן, זה העסק שלו כך הוא תימחר בכדי שאתה לא תצטרך לקחת חופש.

לך היה מזל שהיה לך איזה יום חופש לך ולחבר שלך, מה עם 10,000 אנשים אחרים שאין להם מזל וצריכים את העזרה ורוצים לקבל חוויה עם הטמנת המים? תחשוב קצת מעבר למה שאתה רגיל לחשוב עליו.

לכולם יש הוצאות בסופו של יום, חלק יותר חכמים בלנצל את זה לעסקים מאשר אחרים והם לא אשמים, יש ביקוש? יש דרישה? מתמחרים בהתאם כי... אחרים לא רצים להחליף אותם.

תפתח מוסך + חברת טכנאים וקדימה, תוביל מהפכת מחירים, לא? אם לא אז תפסיק לזרוק טיעונים לא רציניים, הינה זה חוזר אלייך.

כנראה שלא הבנת את רוח הדברים שלי. נו טוב, אין לי ממש כוח להסביר. לדעתי הם היו מספיק ברורים.

עובדה שאחרים הבינו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם נסחפים החלקים אני הבאתי, ואם היה לי את הידע והכלים הייתי עושה לבד, כולה הכוונה שלי הייתה שזה לא מוגזם לקחת שעת עבודה בשביל 10 דקות בפועל, במקום לעבודה בשיטה שאם זה עבודה קשה אז שיקחו לפי זה ואם זה עבודה קלה שיקחו לפי זה, ולא לקחת לפי או שעה או חלק ממנה כמו חניון למשל.

אבל אין לך את הידע והכלים, ועל זה בדיוק אתה משלם למוסך.

המוסך מתפרנס מהחלפים ומהעבודה. מכיוון שאת החלפים את הבאת לא נותרה לו ברירה אלא להרוויח באמצעות העבודה, גם אם זה לקח לו עשר דקות. עצם העובדה שזה לקח לו עשר דקות נובעת מכך שהיה לו הן את הידע והן את הכלים לבצע את העבודה הנדרשת בעשר דקות ולא בשעה, ועל כך שילמת. לא ברור על מה המרמור.

זכותו של כל אדם לתמחר את עבודתו בהתאם לרצונו וזכותו של כל אחד אחר להסכים או לא להסכים למחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אתה חושב שעשו אותנו באצבע:lol:

איזה חישוב עשית לנו.

בוא נגיד ששעה שווה 200 ש"ח ועליהם מוסיף המוסך את המע"מ.

אז אנחנו ב 200 ש"ח לכיס של המוסך

מזה הוא משלם לפועלים הוצאות מוסך כלליות ארנונה חרטא וברטא 100 ש"ח

רווח 100 ש"ח מזה הוא משלם מס הכנסה ואם הוא מגיע למס שולי של 46% אז הוא מוסך שחי טוב.

חבר,מוסך משלם מס חברות ולאחר מכן משלם מס על דיבידנד. המס המצרפי הוא 46%. זה לא בן אדם פרטי שמשלם מס פרוגרסיבי על היגיע האישית שלו. והאצבע כנראה חזרה אליך בחזרה. אתה הגעת ל64 שח רווח בלי לקחת עלויות שוטפות וביטוח על טעויות שיכולות להיות. כמה אתה חושב שהרווח של מוסך מהמחזור? בוא אני אעזור לך בערך 10%. כלומר מ250 נשאר רווח של בערך 25 שח נטו. הקיצר צאו מהסרט שנוסך זה כספומט, תנסו לפתוח עסק ותראו שדברים מכאן לא נראים משם.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה בא למוסך עם חלקים את חוסך לו לדעתי.

כל מה שהמוסך צריך לתמחר עלות עבודה.

אפילו אם ניקח דוגמה של טיפול קטן עולה 500 ש"ח.

עלות שמן +פילטר עולה 150+ שעת עבודה 250 ש"ח רווח במקרה כזה הוא 100 ש"ח.

תוריד עלות חומרים השארת לו רווח נקי של 250 ש"ח שאיתו הוא מתחלק עם המדינה.

הסיבה שמוסך לא מעדיף לקבל חלקים שלך זה בגלל שהוא לא רוצה כשתבוא עליו בטענות אם יש תקלה החלפים שהבאת.

בנוסף אתם מוזמנים לפתוח אוטודאטה ולראות שלכל טיפול יש שערוך של זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר לכיוןן של 5-7 % מהמחזור.

כל אחד שיש לו אוטו בישראל והכניס אוטו למוסך, פעם או פעמיים יודע בידי בידי בידיוק כמה מרויח מוסך.

כמו שכל אחד שנושם אויר ונושף אויר החוצה הוא תוך שעתיים השתלמות כירורג ריאה.

אבל זה טוב שככה- מפני שככה חמש-שש משפחות בישראל ממשיכות ללא שום חשש ומורא להתייחס למדינה שלמה כאל בקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

57[/color]mmStroke;5393098]יותר לכיוןן של 5-7 % מהמחזור.

כל אחד שיש לו אוטו בישראל והכניס אוטו למוסך, פעם או פעמיים יודע בידי בידי בידיוק כמה מרויח מוסך.

כמו שכל אחד שנושם אויר ונושף אויר החוצה הוא תוך שעתיים השתלמות כירורג ריאה.

אבל זה טוב שככה- מפני שככה חמש-שש משפחות בישראל ממשיכות ללא שום חשש ומורא להתייחס למדינה שלמה כאל בקר.

עכשיו אני מבין את שם היוזר שלך יותר טוב:-D

מה הקשר שלך המשפט האחרון לנושא השרשור?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לגבי ה5-7,

הסיבה לשם זה שזו מידת מהלך הבוכנה של אחד המנועים החביבים עליי והוא בעל מהלך הבוכנה הקצר ביותר שנתקלתי בו במכונית כביש.

המשפט האחרון קשור בעקיפין. כל מי שיש לו אוטו חושב שהמוסך גונב אותו. מי שנתקל בעברייני כביש חושב שחינוך יפתור את הבעיה. מי שמנסה למלא עגלה בסופר מוצא שהיא שווה שליש משכורת, מי ששוכר דירה לא ברור עם הוא קונה אותה או משכיר המחיר ככ גבוהה, ובסופו של תהליך לא נשארת אנרגיה למצוא מהיכן שורש הבעיה, ועל פתרון בכלל אין מה לדבר.

עד אז התנועה מעגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אתה חושב שעשו אותנו באצבע:lol:

איזה חישוב עשית לנו.

בוא נגיד ששעה שווה 200 ש"ח ועליהם מוסיף המוסך את המע"מ.

אז אנחנו ב 200 ש"ח לכיס של המוסך

מזה הוא משלם לפועלים הוצאות מוסך כלליות ארנונה חרטא וברטא 100 ש"ח

רווח 100 ש"ח מזה הוא משלם מס הכנסה ואם הוא מגיע למס שולי של 46% אז הוא מוסך שחי טוב.

חבר,מוסך משלם מס חברות ולאחר מכן משלם מס על דיבידנד. המס המצרפי הוא 46%. זה לא בן אדם פרטי שמשלם מס פרוגרסיבי על היגיע האישית שלו. והאצבע כנראה חזרה אליך בחזרה. אתה הגעת ל64 שח רווח בלי לקחת עלויות שוטפות וביטוח על טעויות שיכולות להיות. כמה אתה חושב שהרווח של מוסך מהמחזור? בוא אני אעזור לך בערך 10%. כלומר מ250 נשאר רווח של בערך 25 שח נטו. הקיצר צאו מהסרט שנוסך זה כספומט, תנסו לפתוח עסק ותראו שדברים מכאן לא נראים משם.

תראה הרצון שלך להתאגד כחברה בע"מ זו החלטה שלך, ושלך בלבד.

יש לכך יתרונות ויש לכך חסרונות, את זה הסביר לך בטח בעל מקצוע.

את ההוצאות שיש למוסך מסביב כללתי בחישוב בשתי המילים המואדמות.

אתה רואה לנגד עיניך מוסך שבו 10-20 עובדים חדר קבלה, יועץ שירות, בוחן ,מחסנאי, פקידה, מנה"ח ,מנכ"ל , אהה יש גם כמה מוסכניקים שעובדים על הרכב.

אני רואה לנגד עיני מוסך שבו בעל הבית עם 2-3 עובדים.

ואני סתם שאלה כי אני לא מבין במספרים

כמה הרווח על העבודה בלבד.

ובשקט בשקט שאף אחד לא ישמע

אני מכיר מספר בעלי מוסכים בעיר קטנה ששמה חיפה שמתגוררים בדניה.

ושלא תתבלבל עיני לא צרה בהם , אבל לוקשים אל תמכור.

וכאן לינק על רווחיות המוסך מחלקי חילוף

לא 5% לא 7%

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3506433,00.html

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז 57 מ"מ מהלך בוכנה ומה ה BORE - קדח באידיש :-D

ומה המנוע

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר כאן מנוהל דיון על גובה משכורת של מוסכניק ממנו ניתן לראות ש 50 ש"ח עלות שעה של עובד מוסכניק היא סבירה בהחלט...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?628067-%D7%9E%D7%94%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%9B%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%99-(%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A7)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת את רוח הדברים שלי. נו טוב, אין לי ממש כוח להסביר. לדעתי הם היו מספיק ברורים.

עובדה שאחרים הבינו.

אתה גם מנותק מהמציאות וגם ממציא דברים? בחיי.

אחרים הבינו? לאחר התגובה שלך לא היו תגובות נוספות והדיון המשיך הלאה ואף חיזקו את הרוח הכללית של הדיון שהגבייה הוגנת יחסית ונכונה, תקרא שוב אולי פספסת וזה בסדר בבוקר, אף אחד לא הבין או ניסה להבין אותך. אתה די אתה כותב דברים ללא קשר ומפיל את עצמך כפי שהראתי בציטוט.

תמשיך להאמין במה שאתה רוצה, אחרים ימשיכו לגבות כמה שצריך ואתה תמשיך לשלם את מה שצריך והעולם ימשיך לחיות.

אתה יודע.. השיירה עוברת ו...? בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת מע"מ , עוד 17% מהתשלום של הלקוח הולכים למדינה ולא למוסך.

מתוך 100ש"ח.

83ש"ח אחרי מע"מ.

62ש"ח אחרי מס חברות.

43ש"ח אחרי דיבידנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...