Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם העבודה של המוסך לא לקחה שעה, והם חייבו אותי שעה אז אפשר לעשות עם זה משהו?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה גם מנותק מהמציאות וגם ממציא דברים? בחיי.

אחרים הבינו? לאחר התגובה שלך לא היו תגובות נוספות והדיון המשיך הלאה ואף חיזקו את הרוח הכללית של הדיון שהגבייה הוגנת יחסית ונכונה, תקרא שוב אולי פספסת וזה בסדר בבוקר, אף אחד לא הבין או ניסה להבין אותך. אתה די אתה כותב דברים ללא קשר ומפיל את עצמך כפי שהראתי בציטוט.

תמשיך להאמין במה שאתה רוצה, אחרים ימשיכו לגבות כמה שצריך ואתה תמשיך לשלם את מה שצריך והעולם ימשיך לחיות.

אתה יודע.. השיירה עוברת ו...? בדיוק.

בדיוק. הדיון זרם, אף אחד אחר לא הבין את הדברים שלי כפי שאתה הבנת אותם.

אם עדיין לא נפל לך האסימון הדברים שלי תומכים ברוח הכללית של הדיון. קרא אותם שוב מהתגובה הראשונה, אין לי כוח לגשר על הבנת הניקרא שלך. אם זה לא עזר אז נסכים על לא להסכים שאנחנו אולי מסכימים. האמת שכבר בתגובה הראשונה שלך לא ממש הבנתי מה אתה רוצה ממני.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד אתה חושב שעשו אותנו באצבע:lol:

איזה חישוב עשית לנו.

בוא נגיד ששעה שווה 200 ש"ח ועליהם מוסיף המוסך את המע"מ.

אז אנחנו ב 200 ש"ח לכיס של המוסך

מזה הוא משלם לפועלים הוצאות מוסך כלליות ארנונה חרטא וברטא 100 ש"ח

רווח 100 ש"ח מזה הוא משלם מס הכנסה ואם הוא מגיע למס שולי של 46% אז הוא מוסך שחי טוב.

שכחת מע"מ , עוד 17% מהתשלום של הלקוח הולכים למדינה ולא למוסך.

מתוך 100ש"ח.

83ש"ח אחרי מע"מ.

62ש"ח אחרי מס חברות.

43ש"ח אחרי דיבידנד.

אתה לא יודע לעשות חשבון כי למשל אם 100 כולל מע"מ אז אחרי מע"מ זה כ 85.5 ש"ח בנוסף

ממה שמקבל המוסך על העבודה יורדים לו הוצאות ואז יש לו רווח נקי ממנו הוא משלם מיסים

במקרה של עצמאי שיעור המס הולך וגדל עד שמגיע ל 46% לערך ואצל חברה שמחלקת את רווחיה גם אותו שיעור אבל מהלירה הראשונה.

אם לא יחלק את הרווחים אלא ישקיע אותם בעסק שיעור המס הוא 24% השנה 23% משנת 2018.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז 57 מ"מ מהלך בוכנה ומה ה BORE - קדח באידיש :-D

ומה המנוע

אתה יודע מאחורי כל גבר מצליח יש חמה מופתעת.

אל אחת כמה וכמה מאחורי מוסכניק שגר בדניה.

מוסך 2-3 פועלים זה מיעוט המוסכים. לא הרוב. ובטח לא מוסך שנפתח לפני חמש שנים. אלו מוסכים דור שני לפחות קיימים מקום המדינה לפחות, המבנה שייך כבר מזמן לבעל הבית. לפעמים כל האזור שייך לו. שמעתי שהיו שנים שגם נתנו לחיות ולהרוויח בישראל.

לגבי המנו

קדח 88 ממ.

כן אני יודע מבנה אוברסקוור, מנוע מטריף ביופיו ובביצועיו נפח מנוע 2.0 ליטר ישב במכוניות פורמולה אחת של סוף שנות החמישים ותחילת השישים, הוצע לגמלאות בדגמי דינו של פיאט (יוצרו אלפים בודדים) ובדגמי דינו של פרארי (יוצרו עשרות). מבנה אלומיניום ומגנזיום בתצורת וי6, 65 מעלות.ארבעה גלי זיזים חלולים, מפלג בעל מיסבים כדוריים. ישב גם בסטראוס של לנצ׳יה (בלוק אחר וראשים כפולי מצתים בלנצ׳יה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואחד מנוע

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע לעשות חשבון כי למשל אם 100 כולל מע"מ אז אחרי מע"מ זה כ 85.5 ש"ח בנוסף

ממה שמקבל המוסך על העבודה יורדים לו הוצאות ואז יש לו רווח נקי ממנו הוא משלם מיסים

במקרה של עצמאי שיעור המס הולך וגדל עד שמגיע ל 46% לערך ואצל חברה שמחלקת את רווחיה גם אותו שיעור אבל מהלירה הראשונה.

אם לא יחלק את הרווחים אלא ישקיע אותם בעסק שיעור המס הוא 24% השנה 23% משנת 2018.

ואם הוא ישקיע את זה בביטקוין אז אולי הוא יהיה מיליארדר , אבל זה לא קשור נכון? בדיוק כמו התגובה שלך.

אני נותן מצב אידיאלי שמראה את ההפרש בין התשלום של הלקוח למה שמגיע לבעל העסק (בתור משפטן אתה אמור לדעת את ההבדל בין בעל העסק לבין החברה שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת מע"מ , עוד 17% מהתשלום של הלקוח הולכים למדינה ולא למוסך.

מתוך 100ש"ח.

83ש"ח אחרי מע"מ.

62ש"ח אחרי מס חברות.

43ש"ח אחרי דיבידנד.

בוא נתחיל עם כך שכמעט בכל מוסך המחיר שראיתי (וגם, שעתון היצרן של 200-250 שח) הוא לא כולל מע"מ, וכל החישוב סביב המע"מ לא רלוונטי.

נמשיך עם כך שכל הדיבורים על דיבידנדים לדעתי גם לא ממש רלוונטים, כדי שבעל עסק ימשוך דיבידנדים הוא צריך להרוויח הרבה מאוד כסף.

בעל עסק שמבין משהו יודע לנצל את הכסף שהרוויח למטרות אחרות.

יכול להשקיע בעסק, בשדרוג ציוד, בהתפתחות עסקית כדי להגדיל את הפעילות, זה שהוא יכול למשוך את הכסף לא רלוונטי, כי הוא חייב להשקיע את הכסף הזה כדי להמשיך לשרוד בעולם תחרותי ולדאוג לכך שמחר תהיה לו משכורת.

נאמר ואחרי כל ההשקעות עדיין יש לו כסף, הוא יכול למשוך את זה כמשכורת ואז מה רלווונטי מס חברות ? רלוונטי המס השולי של אותו בעלים.

יכול לקנות BMW בליסינג ולשלם כחלק מהמשכורת שלו

יכול לעשות עוד המון דברים, הרבה לפני שיגיע לשלם את החישוב שרשמת כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא ישקיע את זה בביטקוין אז אולי הוא יהיה מיליארדר , אבל זה לא קשור נכון? בדיוק כמו התגובה שלך.

אני נותן מצב אידיאלי שמראה את ההפרש בין התשלום של הלקוח למה שמגיע לבעל העסק (בתור משפטן אתה אמור לדעת את ההבדל בין בעל העסק לבין החברה שלו).

כן זכור לי פס"ד סולומון נגד סולמון אבל זה היה מזמן

ואני לא משפטן.

אפילו מס הכנסה מסתכל בעין עקומה על בעל חברה שהוא בעל חברת מעטים ומטיל עליו מגבלות שאינן מוטלות על שכיר רגיל.

אבל עזוב

המצות עשו לי כבר מספיק חררה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוזר ואפס שלא טוב בכלום, זה לא יעבוד.

1. ממליץ שתשים את זה בחתימה שלך - זה מבהיר הרבה דברים שאתה כותב באוף...

2. אם תמשיך עם הגישה הזאת - המצב לעולם לא ישתפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...