Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע עם "אריה" - פיזו 308

eranwe
שימו לב! השרשור הזה בן 2624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר תקרית לא נעימה עם הרכב הישן (פוסט ישן) התחיל החיפוש לרכב חליפי.

מספר צרכים הוגדרו:

משפחתית ומעלה.

סכום - עד 25K

שנתון - גבוהה ככל שניתן.

לאחר שראיתי הרבה רכבים ומהרבה סוגים , כבר הייתי מיואש , השוק של הרכבים פרוץ כל כך ומסתבר שהרבה מהאנשים חושבים שיש להם זהב ביד .

כבר הייתי מיואש והתחלתי לחפש רכבים אצל סוחרי רכב, ואז פתאום, תוך כדי חיפוש אצל מגרשים פתאום היא הופיע..

הרכב הוא פיזו 308 שנת 2009, יד ראשונה (עדיין סוחר), עם 67K ק"מ רמת גימור קומפורט.

עכשיו בתור ישראלי מצוי, אני חושב ובטוח שזה בטח טעות בפרסום. אמרתי לעצמי, לפחות בו נלך לבדוק.

הגעתי למגרש, מבקש לראות את הרכב, מגיע לרכב (הרכב נמצא בחניון בבניין ליד), הרכב מלוכלך חיצונית (סימן לזה שהוא נמצא שם זמן רב) , כמובן הרכב לא מניע, טוב לוקחים מצבר, מחברים , הרכב מניע בשנייה ראשונה.

לוקח את הרכב לבדיקה- רכב תקין לחלוטין, שום דבר חריג (נמצא שהבעיות הרכב היו מזגן לא תקין- הוספת גז פתר את הבעיה וקילופי צבע- ממש מעניין אותי)

תוך כדי בדיקה של הרכב אני מסתכל התא ככפות ושם מוצא 4 רשיונות קודמים של הרכב.

מסתכל ומוצא את הנתונים הבאים - אותו בעל רכב בכל השנים, ורשום ברשיונות שהרכב אכן לא נסע (משהו כמו 8K בשנה). טוב אומר בו נמשיך עם הרכב .

יושב עם המוכר, ולאחר כמה דקות מבין שאיתו אני לא יתקדם לשום מקום, הבן אדם לא מבין כלום( זה הגיע למצב שהוא מראה לי מחירון של הרכב יד יצחק ומראה לי בסוג הרכב פיזו 508 ומתווכח איתי שזה המחירון)

לבסוף הגעתי למוכר אחר(שהסתבר שהוא בעל המגרש) יושב ומדבר איתו, המחירון (או מה שהוא רצה) היה 36 אלף. מתחיל לדבר אם הבן אדם , לאחר דין ודברים (שלבסוף הוא הבין שהוא יכול להמשיך להחזיק את הרכב אצלו לנצח או שיתחיל להוריד מחיר) נסגר על 26K כולל החלפה של מצבר חדש (דחף לי מצבר משומש שהחזיק יום לפני שמת- כפרה על ה 550 ש"ח) והחלפה של 2 צמיגים קדמיים שהיו המקוריים של הרכב .

בניירת שהייתה ברכב גם מצאתי חשבוניות של טיפולים שבוצעו ברכב (מוסך דקל בהרצליה), התקשרתי אליהם ומצאתי שהרכב ביצע טיפול 60 אלף לפני שנה וחצי .

הרכב כבר עבר ישור קו בשאפט (1400 שקל שמנים,פילטרים ומשאבת וואקום ברקס שקצת נזלה).

אז מה יש לי היום: פיזו 308 , שנת 2009 עם 67 אלף ק"מ. רמת גימור קומפורט PK שעלה לי 28 אלף.

תמונות יגיעו בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע מציאה גדולה זה לא נשמע..אני מקווה שלא מיהרת מידי ברכישה של רכב , זאת טעות גדולה.

אבל הזמן יגיד , תדאג לטיפולים שוטפים ושורה תחתונה תתחדש !

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע מציאה גדולה זה לא נשמע..אני מקווה שלא מיהרת מידי ברכישה של רכב , זאת טעות גדולה.

ממש כיף איתך הא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להיות מסודרים:

למה אתה חושב שהרכב הוא לא מציאה ?

האם אתה יודע משהו ?

ודרך אגב - אם אתה חושב שפיזו הם "חרא" של רכבים , אנא בדוק את עצמך או שאולי תעשה חיפוש בגוגל....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, הרבה מאוד רכב בתקציב קטן יחסית.

לא יודע אם זה גיר AL4 או לא - אני בכל מקרה לא חושב שמבחינת נהיגה יש מה לחפש יותר מידי אבל דבר אחד אני בטוח בו וזה שהרכב הזה נוח ופרקטי.

תתחזק אותה בזמן ואני מאמין שאתה סה"כ תהיה מרוצה, גם אם יהיו כמה תקלות פה ושם - חלפים יחסית זולים ולכן גם התיקונים זולים.

יותר מידי סטיגמות על צרפתיות. לא סובל את רב סרן שמועתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חיפשתי רכב נהיגה, ידוע שהגיר מסרר את הרכב בצורה מדהימה.

כל מה שרציתי זה רכב פרקטי במחיר שפוי (לא מכיר עוד רכב שנת 2009 משפחתי במחיר דומה ובמיוחד עם הנתונים של הרכב)

לגבי הטיפולים - בשביל זה יש את מוסך שאפט.

ותו דה lanosforce

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה רכב!

לא תמצא יותר נוחות ואבזור במחיר כזה, והאמינות לא כזאת גרועה כמו שלא מעט אנשים מנסים לצייר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להיות מסודרים:

למה אתה חושב שהרכב הוא לא מציאה ?

האם אתה יודע משהו ?

ודרך אגב - אם אתה חושב שפיזו הם "חרא" של רכבים , אנא בדוק את עצמך או שאולי תעשה חיפוש בגוגל....

קודם כל תאמין לי שלא באתי "לבאס" לך את הפוסט !

מגרשים וסוחרים עושים לי רע ועלזה יסכימו איתי רוב חברי הפורום , אם לא קראת עלזה לפני תריץ חיפוש + לפי מה שאתה אומר לך תדע כמה זמן הרכב ישב שם בלי להניע , טיפול לפני יותר משנה וחצי

אם הגיר של הרכב הוא AL4 (הרבה צרפתיות בכללי וגם מהשנים האלה ) הוא גיר קצת..בעייתי לא סתם ממליצים בהרבה מקומות להקדים להקפיד על החלפה של שמן גיר ופילטר גיר ספציפית לגיר הזה ובהסבר בפירוש שזה מעריך את החיים של הגיר ! קח לדוגמא שיש

רכבים שאין להם דרישה בכלל להחליף שמן גיר..

טיפולים של כל צרפתייה יהיה יותר מכל יפנית או סתם נגיד יונדאי קיה .

זה רק כדי קצת להסביר למה התכוונתי..אבל עזוב את זה

תקפיד על טיפולים שוטפים תתחדש ותהנה

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, תתחדש!

לדעתי לא קניה גרועה בכלל. בסה"כ רכב משפחתי, מאובזר, בטוח ועם ק"מ נמוך.

גם אם הטיפול האחרון היה לפני שנה וחצי ומאז הרכב לא נסע, זה לא נראה לי קטסטרופה נוראה. בטח אם טיפלת בו עכשיו במוסך רציני.

ולגבי הגיר - כיף גדול הוא לא. אכן מומלץ להחליף שמן כשיש צורך, זה לא אמור להיות הוצאה גדולה (~500 ש"ח אם אני זוכר נכון). מצד שני, אם לא משתדלים להשמיד אותו, יש סיכוי לא רע לקבל אמינות סבירה מאוד.

ולדעתי, אף אחד לא הראה לך מחירון של 508 בטעות (אלא אם אתה מרחיב מאוד את ההגדרה של "טעות"). אתה יודע, 99% מהסוחרים מוציאים שם רע לכל השאר...

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני קצת פחות משנה בדיוק את אותו רכב רק בגירסאת הפרימיום ב25k כשהמחירון 41k. עם 70000קמ.

אם לרכב יש את אותם ליקויים שציינת ורק אותם העסקה היא מצויינת.

מדובר בגיר AL4 שבאמת אם יש חסרון ברכב הזה זה הגיר שלו, מאד מורגש החוסר בהילוך 5.

לא חושב שבמחיר הזה יש תמורה יותר טובה.

במקרה הזה החוסר בשוק פועל לטובתינו.

תתחדש ואל תזניח.. ״הוא לא אוהב את זה״;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני קצת פחות משנה בדיוק את אותו רכב רק בגירסאת הפרימיום ב25k כשהמחירון 41k. עם 70000קמ.

אם לרכב יש את אותם ליקויים שציינת ורק אותם העסקה היא מצויינת.

מדובר בגיר AL4 שבאמת אם יש חסרון ברכב הזה זה הגיר שלו, מאד מורגש החוסר בהילוך 5.

לא חושב שבמחיר הזה יש תמורה יותר טובה.

במקרה הזה החוסר בשוק פועל לטובתינו.

תתחדש ואל תזניח.. ״הוא לא אוהב את זה״;)

10X:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כנראה גם אני יקנה רכב דומה בזמן הקרוב, תוכל לפרט כמה עלה להחליף את משאבת הואקום? הוחלפה לחדשה/משומשת/תחליפית?

הבנתי שזו תקלה נפוצה ברכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...