Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לפתחנו זה הגיע, תאונה קשה עם הרוג

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אפשר להגיע למפרץ חירום עדיף

אם לא ,לרדת כמה שיותר לשול להשאיר מרווח ליציאה , לצאת מהצד הימני של הרכב לעבור את גדר הבטחון ולחכות שם לעזרה

בכביש 6 ניתן להזעיק את הסיירים שלהם בכביש רגיל ניתן להזעיק את משטרת ישראל.

היום יש סיירים של נתיבי ישראל,עושים עבודה זהה לסיירים של כביש 6,ראיתי כבר אותם בפעולה.

*2120

באם ונאלצתם לעצור בשול,4 ווניקרים ועוברים מיד מעבר למעקה בטיחות.

עבדתי לאחר הצבא בכביש 6,תאמינו לי גם עם כל הקונוסים שפורסים לאורך 50 מטר,צ'קלקות דלוקות שרואים מקילומטר,נצנצים מהבהבים על השול,עדיין אנשים מצליחים להיכנס בסיירים בזמן שהם עוזרים לרכבים תקועים,הנהג הישראלי עושה הכול בזמן נהיגה מלבד לנהוג.

פותח השרשור, משתתף בצערכם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זוועה!

תנחומי למשפחה.

במו עיני ראיתי 5 צעירים וצעירות בני 19 עומדים בשול אחרי שהרכב שלהם התחמם, ותוך כדי שהושטתי את היד לטלפון לחייג למשטרה שיבואו לטפל בזה, מסחרית פשוט מעכה אותם.

מול הפרצוף שלי.

2 הרוגים במקום ופצועה קשה (אין לה 2 רגלים ויד)...

המראות לא יוצאים לי מהראש.

חברים!

אל תעמדו בשול!

הרכב נתקע?

לעבור מייד את הגדר!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב נגמרה השבעה ועבר גם סופ''ש, עדיין לא ניתן לעקל את המקרה! היו סה''כ 6 אחים, 4 בנות ושני בנים כאשר האח שנהרג ששמו שלומי היה הצעיר, סה''כ בחור בן 25 שלא הספיק הרבה בחייו אבל למזלו חיי כל יום שעבר בהנאה!

לגבי המקרה מה שניתן להבין עד כה זה שהוא עצר בשול (היה מנהל צוות בחברה שעוסקת בגינון של כביש 6) ולא ברור מרץאיזה סיבה, או לצלם משהו לעבודה או עקב תקלה ברכב, יצא מהרכב וככל הנראה היה בחלקו האחורי של הטנדר. משאית שהגיעה בנסיעה ארוכה מאילת לפי מה שהבנו הנהג ככל הנראה נרדם, התעורר ושם לב לרכב בשול, החל לסטות חזרה מהשול לכביש ברגע האחרון ופגע בטנדר ובשלומי שהיו בשול, על פי ממצאים של המשטרה שלומי נהרג מהנגרר, הנהג ככל הנראה הספיק לברוח עם הקבינה אך הנגרר פגע ברכב והתוצאה ידועה לכולנו.

שלומי פונה בהכרה (גם עם מי שטיפל בו במקום המשפחה דיברה) כאשר במסוק איבד כבר הכרה ובהמשך נקבע מותו, הפגיעה הייתה בבטן ובחזה.

הנהג (לא שזה רלונטי) בן מיעוטים מהצפון (וזה כל מה שידוע לנו עליו).

אח של אשתי שנהרג שלומי שניאור סימה, יהי זכרו ברוך!

מיותר לציין שממתינים להגשת כתב אישום על ידי המשטרה כנגד הנהג הפוגע וכמובן שהמשפחה תגיע לדיונים.

סעו בזהירות חברים!

IMG-20170202-WA0004.jpg

bfb0c2b35cef7fef771520f895ca2f5d.jpg60a473b4c732cb82c2aa058e80c668c4.jpg913179db8712e33b3b2fc64b760340ec.jpg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב.

תנחומי לך ולמשפחה.

יפה עשית שסיפרת לנו עליו, ונתת פנים וחיים לשלומי אצלנו, כך שהוא לא רק סיפור זר בעיתון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תדעו עוד צער.

זה באמת מוות מיותר שאולי (כנראה) יכול היה להמנע.

מצטרף לעצה שכתב אחד החברים- גם אם יש תקלה, כל עוד הרכב יכול להמשיך בנסיעה אז פשוט להמשיך בנסיעה עד שיהיה מקום בטוח לעצור בו, כך גם הנחתי את אישתי (מקבל משנה תוקף כשיש תינוק בוכה שלעיתים עלול להלחיץ, לא מתים מבכי).

במקרה לפני כשלושה חודשים התפנצ'ר לי צמיג במהלך נסיעה בכביש מהיר, הדלקתי אורות מצוקה והזדחלתי על 30 קמ"ש לאורך קילומטר עד שיכולתי לעצור.

כמובן שהלך צמיג בשווי 1000 שקלים אבל זה עדיף על הסיכון העצום שהייתי לוקח אם הייתי מנסה להחליף אותו במקום.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לעצה שכתב אחד החברים- גם אם יש תקלה, כל עוד הרכב יכול להמשיך בנסיעה אז פשוט להמשיך בנסיעה עד שיהיה מקום בטוח לעצור בו[...]במקרה לפני כשלושה חודשים התפנצ'ר לי צמיג במהלך נסיעה בכביש מהיר, הדלקתי אורות מצוקה והזדחלתי על 30 קמ"ש לאורך קילומטר עד שיכולתי לעצור.

אני חושב שחלק מהבעיה בהבנה של הציבור הרחב היא המפרצים שיש בכביש 6 ובמדינות אחרות בעולם.

המפרצים הללו נראים לנהג הממוצע כ"מקום בטוח לעצור בו" למרות שאם אתה חושב על זה - זה סתם חלק קצת יותר רחב של השוליים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אקפיץ עם עדכון מסיום המשפט.

אתמול היה סיום המשפט, בסיכום בין הצדדים הנהג הודה באשמה.

להלן עיקרי העונש: ירצה שנה בבית סוהר, שלילה של רשיון רכב כבד לצמיתות, שלילה מלנהוג בכלל 5 שנים (שיתחילו בתום המאסר) ו 10 אלף ש''ח פיצוי למשפחה.

זה עיקרי הפסיקה, אני מחכה לראות את הפסק דין עם כל הסעיפים כי מעניין אותי לראות מה עוד מופיע שם ויש גם ''על תנאי'' בנוסף לזה שברצוני לראות על מה מדבר.

המשפחה? עדיין הרוסה וזה מלווה יום יום את הקרובים!

לגבי העונש, אני נמנע מלהביע את דעתי, תשפטו אתם, האשמה ''גרימת מוות ברשלנות'', הנהג עם 87 עבירות תנועה בעברו, חלקן חמורות יותר וחלקן פחות, עוד משהו שלא ברור לי עדיין אך יש סיכוי שהיה בשלילה מנהלתית בגלל נקודות ממשרד הרישוי (הנושא נזרק דווקא על ידי חברות ביטוח ולא זכור לי אם זה הוזכר במשפט או לא).

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...