Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DSG7 - סקר תקלות מהשנים האחרונות [סקר - לא שרשור הגיגים]

tomerR
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לאבא שלי אוקטביה 2010 עם dq200, פעמיים הוחלף מכטרוניק ופעמיים מצמדים. החלפה ראשונה אחרי 30k פעם שניה אחרי 80k הכל באחריות. ב2013 רכש אוקטביה 2.0 טורבו דיזל עם dsg 6, אופי נסיעה לרוב בפקקים (לא מונית אבל משמש לעבודה), 70k עד כה ללא תקלות כלל.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דגם רכב - גולף 2013, 1.4 בעלת 122 כ"ס (של אח שלי)

* שנה 2013

* מס' ק"מ 100k

* אופי נסיעה עיקרי - עירוני/בינעירוני משולב

* תקלות גיר - לפני כשבוע אובחנו חריקות בתחילת נסיעה. הוכנס הבוקר להחלפת מצמדים

אחרי שנתיים אחריות, האם היה ''רצון טוב''

או ששילמת על חשבונך,וכמה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.

דגם רכב:

פולקסווגן ג'טה דור 6, מנוע וגיר 1.2TSI DSG7, רכב פרטי.

שנה:

עלייה לכביש סוף אפריל 2013.

מס' ק''מ:

נמכרה באוגוסט 2016 עם 65,000 ק''מ.

אופי נסיעה:

נסיעה קצת אגרסיבית, נסיעה משולבת לרוב, כל יום לעבודה - קצת בינעירוני\עירוני, קצת פקקים קצת רמזורים.

תקלות גיר:

בערך ב-35,000 ק''מ התחלתי להרגיש רעידות רכב בהילוכים הראשונים, פניתי ליבואן - נשחקו הקלאצ'ים, הוחלפו בסט חדשים, לא שילמתי שקל, באחריות.

אחרי ההחלפה, נסעתי עוד כ-30,000 ק''מ והגיר תפקד בלי שום בעיות.

2.

דגם רכב:

סיאט לאון FR דור 3, מנוע וגיר 1.8TSI DSG7, רכב פרטי.

שנה:

עלייה לכביש סוף אוגוסט 2016.

מס' ק''מ:

עד היום כמעט 6,000 ק''מ.

אופי נסיעה:

נסיעה אגרסיבית, יותר מאשר בג'טה, נסיעה משולבת לרוב, כל יום לעבודה - קצת בינעירוני\עירוני, קצת פקקים קצת רמזורים.

תקלות גיר:

טפו טפו טפו אין שום תקלות ומקווה שגם לא יהיו אף פעם.

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים אחריות, האם היה ''רצון טוב''

או ששילמת על חשבונך,וכמה.

תודה

אחי הגיע למוסך, התלונן על חריקה בתחילת נסיעה. נציג המוסך יצא לסיבוב, חזר, ואמר שהמצמדים יוחלפו באחריות.

אני לא זוכר אם מ-2014 או מ-2015, לכל הפרטיות של פולקסווגן הוארכה האחריות הסטנדרתית ל-3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אחריות מורחבת לגיר:

לשנת הדגם 2014 שלי יש אחריות לגיר עד 2019. בדקתי במסוף של צמפיון בזמן הטיפול במוסך המורשה.

במעמד קניית הרכב קיבלתי אחריות לשנתיים בלבד, כנראה התביעה הייצוגית המפורסמת גרמה לשינוי והרחבת האחריות

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש לא מעט לקוחות שלמרות שהחזיקו דגמנים מוינטג' "בעייתי, חוזרים ורוכשים חדש.

אם זה נכון, וקשה לי להאמין שלא, זה אומר שזו לא קטסטרופה כזו גדולה בעיני אותם מחזיקים ואפשר אף למצוא הגיון בכך.

ההגיון היחיד הוא שאותם אנשים היו בתקופת האחריות/לא שילמו על התיקון.

מעניין כמה אנשים ששילמו 10K על גיר של פאביה קנו שוב פאביה.

הנתונים שמובאים פה נוראיים. לא מתייחס בכלל לאלה שרשמו שאין תקלות כי לרובם 30K ק״מ. מה שכן יש כאן לא מעט אנשים עם 30k שחוו תקלות.

נראה שקנית VAG משומשת ללא אחריות עם גיר לא רטוב זה עדיין חתיכת הימור גם אם השנתון מעבר ל2013.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתחדשתי בגולף 2015, חשבתי שכל הבעיות כבר טופלו. שחוויתי בעיה בגיר ב 20,000 ק"מ, חשבתי שזה פשוט מזל רע (ועכשיו, אחרי 13,000 ק"מ נוספים, נראה שהבעיה מתחילה לצוץ שוב). עכשיו, שאני רואה את הסטטיסטיקה, אני מבין שעדיין יש אחוז ניכר של בעיות גם במודלים חדשים יחסית, כלומר אני לא לבד......

תמיד חיפשתי חיזוקים לעובדה שזה פשוט מזל רע, ובקניית הרכב הבא, אם אבחר בגולף חדשה (שכן בנהיגה, הרכב מאוד מהנה), הכל יהיה בסדר. לאור הסטטיסטיקה שרואים כאן, אני מסופק......

כנראה שאחזור ליפניות או קוריאניות למרות קול קורא פנימי שמאוד מושך אותי לגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* דגם רכב כולל מנוע - Seat Leon FR 1.8

* שנה - 2015

* מס' ק"מ - 25,000

* אופי נסיעה עיקרי - עירוני / בינערוני / משולב - 80:20 לטובת בינעירוני.

* תקלות גיר / ללא תקלות (לפרט כמה שניתן) - ללא תקלות

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* דגם רכב כולל מנוע - Skoda octavia 2013 1.4 (הדגם החדש שיצא בסוף שנה זו)

* מס' ק"מ - 70,000

* אופי נסיעה עיקרי - בינעירוני

* תקלות גיר : הוחלף בתחילת הדרך (בערך ב-30K) קלאצים, ב-60K הוחלף מח גיר הכל במסגרת האחריות.

כמו כן מתישהו הוחלף גם הטורבו ששבק חיים ביום בהיר אחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.

דגם הרכב: פולקסווגן פולו MK5, מתיחת פנים, גימור קומפורטליין, 90 כ"ס, 1.2TSI, DSG7.

מועד עלייה לכביש: יוני 2014.

מס' קילומטר: 36000 ק"מ עד ליום מכירתה ביוני 2016.

אופי נסיעה עיקרי: לרוב בינעירוני קצר (כ-20-25 דק').

תקלות גיר: ללא. (גם מי שקנתה ממני את הרכב לא חוותה תקלה).

2.

דגם הרכב: פולקסווגן גולף MK7, גימור קומפורטליין, 150 כ"ס, 1.4TSI, DSG7.

מועד עלייה לכביש: יוני 2016.

מס' קילומטר: 10000 ק"מ.

אופי נסיעה עיקרי: נסיעות עירוניות קצרות לצד נסיעות בינעירוניות ארוכות (שעה ויותר).

תקלות גיר: ללא.

עריכה אחרונה על ידי roeyd102

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמים פולו. 2011 לא היו בעיות בגיר אבל הוחלפו מצמדים במסגרת הקמפיין שעשו לכולם. הפולו הוחלפה ב2015 בפולו חדשה 1.2 מאז אפס תקלות. נסיעה 70 אחוז בינעירוני 30 אחוז עיר. הגיר עובד מצוין מעביר חלק.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין דבר נוסף, האם הDSG6 באמת עולם אחר מה7?

האם שם יש אפס תקלות?

עולם אחר לגמרי - וכן היתה לי גולף עם DSG7 ולכן אני יכול לתת את חוות הדעת עלה הבדל

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם אחר לגמרי - וכן היתה לי גולף עם DSG7 ולכן אני יכול לתת את חוות הדעת עלה הבדל

רשמתי בתגובה קודמת - עשה כבר כ70k ללא שינוי מאז שהיה חדש, רק עבר החלפת שמן (לא זולה בכלל) גם ההתנהגות שלו אחרת לגמריי, העברות מאוד מדוייקות כמעט ללא בילבולים וכמעט בלתי מורגש.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובדיוק בגלל זה קנינו צרפתיה עם גיר אוטומטי ישן וטוב מבית אייסן. הבעיה בגולף שאין אופציות לגירים. רק גולף R מקבלים dsg6. אנחנו אוהבים מאד גולף אבל לא במחיר של גולף R. כאמור אני ממתין לגיר ZF8 .

ובקשר לעיתונאי: מזל שהפסקתי לקרוא עיתונים...

שיהיה לו לבריאות ושלא יתן לעובדות לבלבל אותו.

תראה לי עיתונאי שעושה מבחן רכב לרכב בן 3

מאיפה הבאת את השטות הזאת? גם גולף GTI עם DSG6 .

פאסאט 2011 1.8TSI

71K קילומטר

נסיעה בינעירונית בעיקר.

החולפו 3 פעמים קלאצ'ים (פעמיים כי ביקשתי {סמוך לקבלת הרכב ובסיום אחריות} ופעם אחת כי צריך {ב-45K כי החליפו לקלאצ'ים לא מחוזקים בהחלפה הראשונה}), הוחלפו פעמיים מכטרוניקס (פעם אחת ב"קמפיין" ועוד פעם אחת ביום הכי חם של שנת 2015, הרכב נתקע במקרה 400 מטר מהמוסך {מאוד מרגיז}).

לדעתי הרכבים שהכי סובלים מה-DSG7 הם רכבי ה-1.8TSI ו 1.4TSI עם 160 כח סוס ורכבים שנוסעים בעיקר בעיר, אני כבר התרגלתי לגיר והבנתי שהוא לא גיר אוטומטי רגיל, צריך להתנהג איתו אחרת, שאני עולה עליות בחניון למשל אני נועל את הגיר להילוך ראשון בלבד.

אגב, מי שרוצה לדבר על אמינות יפנית, מוזמן להכנס לאתר הריקולים של משרד התחבורה ולהזין טויוטה/מיצובישי/סובארו/ניסאן/מאזדה/הונדה, בין 18 ל 55 (טויוטה) ריקולים לכל מותג ואלו רק ריקולים מ-2013 ומעלה (כל אלו רק בארץ כמובן).

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שרשור לעוד דיון נוסף ומיותר בענייני DSG, רק מקור אינפורמטיבי.

כל ההודעות שלא קשורות ישירות לנושא השרשור - נמחקו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...