Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגן חזירים, אתם מורידים לפני טסט?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי ברכב שטח לסופי השבוע. (גאלופר קצר)

בקרוב יש לו טסט.

מותקן מגן חזירים, מיגונים, והגבהה מאחורה.

האם הדברים האלו עוברים טסט או שעלי להוריד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי התקנה עבור פגושים/מגן חזירים ברכבי שטח היא עבור רכבים משנת 2007 ומעלה.

לגבי מיגונים אני לא רואה בעיה.

גבי הגבהה זה תלוי איך היא נעשתה, החלפה של בולמים וקפיצים או ספייסרים.

בגדול גש לטסט,אם יבקשו תוריד.

אני באופן אישי לא היתי לוקח בעצמי את רכבי השטח שלי לטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מגן החזירים הייתי מוריד לתמיד. ללא קשר לטסט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה השם הזה? הוא ממש לא מגן על חזירים. ההפך.

(וגם מסוכן בפגיעה בהולכי רגל).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מוסך שמטפל ברכב? גש אליו, תן לו לעבור על הרכב, להחליף שמנים ופילטרים לפי הצורך, ובקש ממנו גם להעביר את הרכב טסט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקור של השיקוץ הזה הוא באיזורים בהם משוטטות חיות בר קבוע בכבישים, ושם זה ההבדל בין להישאר בחיים או לא. זה יכול להיקרא BULL BAR במקומות מסויימים ו kangaroo bar באחרים.

בארץ זה לחלוטין מיותר, ומאביזר בעל תכונות מסויימות הפך להיות נזם נירוסטה באף חזיר, שאיבד את כל התכונות המקוריות שלו בדרך.

טוב שמשרד התחבורה החל לאסור את הדברים האלה.

זה לא מגן על כלום בארץ, זה מקסימום מעצים נזקים להולכי רגל, למכוניות, וגם לרכב עצמו שבמקום שהפגוש שתוכנן לספוג מכות המכה עוברת ישירות לשלדה/מכסה מנוע / פנסים/כנפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של מפגש עם חזיר בר, שום מגן בעולם לא יציל את הרכב שלכם.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא על האוטו. הוא גמור במפגש עם שור / קנגורו / חזיר. על הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדבר כל אותם ״גשרוני תאורה״ שאנשים מתקינים על פגושים? זה לא נכנס תחת ההגדרה?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא אותו דבר. גשר תאורה הוא על ציר והחוזק שלו למכה =0 .

מגן חזירים מחובר לשילדה. שום דבר טוב לא קורה עם מגן חזירים מלפנים (ואני בספק גם לגבי אסתטיקה, אבל זו שאלה של טעם).

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שגר במשק

חקלאי באיזור רווי חיות משק-פרות, ובר- חזירי בר, שועלים, תנים הם כלל לא מחזה נדיר וכבר קרו מקרים אצלנו של רכבים שמסרו את נשמתם ליוצרם בעקבות מפגש כאוב, גם לנוסעים.

מסכים שזאת תופעה שולית ביחס לסכנות הפוטנציאליות להולכי רגל, אבל בכל זאת כשמדובר על רכב שטח גבוה בעל מסה גדולה, אני לא חושב שמגן חזירים הוא זה שיציל את הולכי הרגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שזאת תופעה שולית ביחס לסכנות הפוטנציאליות להולכי רגל, אבל בכל זאת כשמדובר על רכב שטח גבוה בעל מסה גדולה, אני לא חושב שמגן חזירים הוא זה שיציל את הולכי הרגל.

אתה תופתע. חלק גדול מן המפגשים עם הולכי רגל הם במהירויות יחסית אטיות, לפחות ברגע הפגיעה (20-30 קילומטרים לשעה) ושם יש להולך רגל בוגר סיכויי הישרדות לא רעים בכלל, גם מול רכב שטח, ש

גורם לפגיעה חמורה יותר מרכב פרטי.

עם מגן חזירים המצב שונה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...