Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוכחה שלאדם אין הכנסות

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

חבר צריך להמציא אישור שלא היו לו הכנסות השנה.

לי זה נשמע כמו להוכיח שאין לך אחות, אבל זה מה שמבקשים ממנו.

יש איזו דרך להוציא סכם הכנסות של מישהו? ביטוח לאומי אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא כזה פשוט, ביטוח לאומי יבקשו ממנו הוכחות מהבנק שלא היו לו הכנסות לפני שיוציאו לו אישור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה פשוט, ביטוח לאומי יבקשו ממנו הוכחות מהבנק שלא היו לו הכנסות לפני שיוציאו לו אישור.

לא נכון. במידה והבחור לא עובד ואין תשלומים לביטוח לאומי ממעביד כולשהוא הוא יכול לדווח לביטוח לאומי ויקבל מעמד של לא עובד ויצטרך לשלם בעצמו כול חודש לביטוח לאומי ולאחר מכן להוציא אישור באתר של ביטוח לאומי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל זה לא מה שהוא שאל. כדי לקבל אישור שאין לו הכנסות, הוא צריך להוכיח לביטוח לאומי. מעמד "לא עובד" לא נותן לו כלום. אתה יכול להיות מובטל ולקבל כסף לחשבון בנק.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לאומי לא מבקש דפי חשבון מהבנק בכדי להוציא אישור על מעמד לא עובד ושאין לו הכנסות.

אני הוצאתי אישור כזה לבת שלי לפני שנה.

אין חכם כבעל ניסיון מול ביטוח לאומי. ראה קובץ מצורף.

אינני יודע עם הטופס הזה מספיק לצרכים של פותח האשכול לכן שאלתי בתחילת האשכול למי מיועד הטופס. אם הבחור רוצה לקבל הנחה על תשלומי ארנונה אז הוא יצטרך להביא גם תדפיסים מהבנק של חסכונות, מצב חשבון ועוד...

רות עבור...

אישור על מעמד לא &.jpg

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להפיק את הטופס באתר של ביטוח לאומי צריך להפיק קוד בעזרת כרטיס קופת חולים באחת מעמדות השירות של ביטוח לאומי. אולי היום זה השתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה מוזר. ממני ביטוח לאומי ביקשו לראות תנועות בחשבון בנק כדי להוכיח שאין לי הכנסות, לפני 7 שנים בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...