Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק מערכת מובנית בהונדה 2008

LiorC10
שימו לב! השרשור הזה בן 2915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים מה קורה?? הרבה זמן לא הייתי פה כי אני סטודנט ולא היה לי זמן

להתעסק בזה, מקווה שמעכשיו יהיה לי טיפה יותר זמן :)

רציתי לשאול אותכם האם בכלל יש אפשרות כזאת לפרק את הרדיו דיסק המובנה של הונדה סיוויק 2008

בשביל לשים רדיו דיסק אחר, ואז כבר להרכיב עליו מגבר קומפוננט וסאב...

תודה רבה על העזרה חברים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל מתייחס למידות: One Din הכונה לרדיו דיסקים (HU) הסטנדרטיים כאשר הגובה הוא 50 מ"מ 41Fm9mqptQL.jpg

Double Din הכוונה לרדיו דיסקים (HU) הגדולים יותר לרוב מדובר במולטימדיה עם מסך והם בגובה של 100 מ"מ (פי 2) s-l500.jpg

אתה צריך להחליט באיזה יחידת ראש אתה מעוניין ולרכוש מתאם פלסטיק כמו שבתמונות לצורך התקנה כזו במקום המערכת המקורית שמובנית ברכב. פלסטיק כזה עולה חדש בחנות בסביבות ה600 שקל תנסה למצוא מאנשים פרטיים שמוכרים (יד 2, פייסבוק) בפחות מזה.

דאבל דין-Pioneer AVHX2750BT

מגבר- Hertz HDP4 150RMSX4

קומפוננטים- Focal 165K2 POWER 100RMS

סאב- Morel Primo 124 350RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיק כזה נע בין 250-350 ש"ח. לא מזמן רכשתי אחד. וניתן גם להזמין באייביי/אליאקספרס.

שים לב שיש צבעים גם. וניתן לרכוש פלסטיקה שהוא תואם מקור עם מוסך מובנה

2DIN-coches-Radio-Audio-reproductor-de-DVD-androide-4-4-4-para-Honda-Civic-Left-Hand.jpg

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...