Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המגאן יותר מהנה לדעתו של מי?

לדעת הקונצנזוס, לפחות ככל הידוע לי.

אני יכול להוסיף גם קצת מהחוויה האישית שלי, לא נהגתי על הקומפי אבל יצא לי לנהוג על האבארט' הרגילה, ואם נשנמך בהתאמה ניתן להשוות אותה לפיאסטה st (אבארט' 500- st, אבארט' קומפי- מגאן rs). למרות העיצוב והשיקיות לטעמי לא ניתן בכלל להשוות ביניהן מבחינת הנאה נטו.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ציינתי שמחירה בארץ מופרז ביחס למחירה בעולם. אם 208 ופולו עולות כאן 140 אלף, גם היא צריכה.

אוקיי, סיקרנת, אז בדקתי.

מודה מראש: ציפיתי לחזור לכאן עם נתונים ולומר לך 'הא! איך אתה משווה בכלל, הקומפיטציונה עולה יותר בכל מקום! תשווה תפוחים לתפוחים!'

אבל.... וואלה, לא. טעיתי.

1.4 16v T-Jet 180HP Competizione

Doors: 3

Engine: 1.4

Fuel: unleaded

Economy: 47mpg

Gears: Manual

0-62mph: 6.8s

£19,890

1.6 THP 200 GTI

Doors: 3

Engine: 1.6

Fuel: unleaded

Economy: 52mpg

Gears: Manual

0-62mph: 6.5s

£19,295

נתונים: פג'ו אבראת'

חבל, חבל מאוד.

אני בטוח שאם נסתכל בנתוני מסירות נגלה שזה לא עוד אחד מסיפורי ה'לא הקצו מספיק רכבים ליבואן'...

לי אישית יש איזשהו מקום של כבוד/חיבה למותג הזה (אבארת'), שכן האיטלקים בהחלט קולעים לטעם שלי בתכנון הרכבים שלהם. אבל לראות הפרש כזה עצום בין שני רכבים עם MSRP זהה פשוט מוריד את החשק למינימום. בתור אחד שלגמרי נמצא בתוך קהל הלקוחות הפוטנציאלי של אבראת', מודה: הנתון הזה הוא עבורי בגדר דיל ברייקר.

הפרש של 40% במחיר... גאד דאם.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעת הקונצנזוס, לפחות ככל הידוע לי.

אם הקונצנזוס חושב שהמגאן מהנה יותר, ואני בהחלט מאמין שזה מה שהוא חושב, שיתכבד הקונצנזוס וירכוש מגאן ולא קומפי. הקונצנזוס הוא שאייל גולן הוא אמן, אז מה? קח מגאן, שמעתי שיש אחת באולם בריב"ל.

אני יכול להוסיף גם קצת מהחוויה האישית שלי, לא נהגתי על הקומפי אבל יצא לי לנהוג על האבארט' הרגילה, ואם נשנמך בהתאמה ניתן להשוות אותה לפיאסטה st (אבארט' 500- st, אבארט' קומפי- מגאן rs). למרות העיצוב והשיקיות לטעמי לא ניתן בכלל להשוות ביניהן מבחינת הנאה נטו.

עוד פעם אתה מדבר על הנאה, אני חושב שמה שמהנה בשבילך, ובשביל ידידנו קונצנזוס, זה לא בדיוק מה שמהנה עבורי ועבור אחרים. אני בהחלט מסכים שמבחינת הישגי ניהוג הפיאסטה טובה יותר, ראיתי אחת בפעולה וזה היה מרשים. גם מיאטה שנסעה איתי בנס הרים ננהגה יפה מאד, אז מה?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקונצנזוס ולא לדעת, טעות שלי.

רוב החברים יסכימו שהמגאן מהנה יותר, אם לא מנהיגה עליה אז מביקורות וממבחני רכב נוכריים.

אי אפשר לנתק בין ההנאה והערך הסובייקטיבי של רכב בעיני אדם מסויים לבין המחיר, לא אמרתי שהמגאן היא העסקה הטובה ביותר אבל כן ניסיתי להכניס הפרופורציות את ההתלהבות מהאבארט' הזו כאילו הייתה 488. ברור לי לאיזה קהל יעד היא פונה אבל נוצר מצג שווא כאילו קהל היעד שלה הוא חובבי נהיגה נטו ולדעתי יותר מדובר בנשות עשירים או בציון ברוך.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנשה, אני בצד של אלו שככל הנראה לא היה קונה אותה בכסף הזה [וטרם נהגתי, אז נסייג את זה], אבל נדמה לי שהמצג הזה שציינת הוא בעיקר אצלך בראש.

אף אחד פה לא יצר מצג של פרארי. אדרבה אם כבר, הודו כאן שיש מכוניות טובות יותר ומתגמלות יותר בהרבה תחומים מעבר לתחרותציונה. סו וואט?

יש כאן בחור שחובב את הרכבים, נהג עליהם ואהב מאוד את הכיף שהיא העבירה לו. זהו.

אני קצת מצטער שדיברתי על המכירות שלה מתוך סקרנותי, כי פתחתי תיבה עם הרבה טמטום בתוכה [הכוונה לדיוני תמחור].

ידוע שלמגאן זמנים טובים.

ידוע שאבארת' מתומחרות מופרז [ובחתך ספורטיבי מה לא?].

הכל כבר מזמן ידוע ולא קשור לשרשור. לא מבין מה כואב בהבנה שמדובר במכונית מאוד כייפית שיש לה גם ערך מוסף.

תנהגו, תחליטו. אולי תתרשמו לטובה. או לא. זכותכם.

לא חושב שצריך להיות פנאט של איטלקיות כדי לקנות אותה. לא חושב שהייתי פוסל אותה לפני נהיגה רק כי היא בטווח של מכוניות טובות ממנה.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם עולה אותו דיון, המגאן היא בהחלט הקניה הטובה ביותר, by far, למי שמחפש זמנים. בכל יתר הפרמטרים היא מתחרה עם כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקונצנזוס ולא לדעת, טעות שלי.

רוב החברים יסכימו שהמגאן מהנה יותר, אם לא מנהיגה עליה אז מביקורות וממבחני רכב נוכריים.

אי אפשר לנתק בין ההנאה והערך הסובייקטיבי של רכב בעיני אדם מסויים לבין המחיר, לא אמרתי שהמגאן היא העסקה הטובה ביותר אבל כן ניסיתי להכניס הפרופורציות את ההתלהבות מהאבארט' הזו כאילו הייתה 488. ברור לי לאיזה קהל יעד היא פונה אבל נוצר מצג שווא כאילו קהל היעד שלה הוא חובבי נהיגה נטו ולדעתי יותר מדובר בנשות עשירים או בציון ברוך.

יש לך ידיעה לגבי אופי הקונים של האבארת' שאתה מניח שיש פה מצג שווא?

שים לב שלמרות שאני מכיר טוב ממך את נושא השרשור אני משתמש במילה "לדעתי" כדי לסייג את הטענות שלי, ואילו אתה אומר "לדעתי" כשאתה מכליל ומרחיב ללא ניסיון ממשי עם הנושא.

אתה מסכים?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויכוח סרק לדעתי, בשורה התחתונה ימים יגידו אם קהל היעד של הרכב הנ"ל יהיה כפי שאני צפיתי או שמא יהיו אלה דווקא בעלים של פורד פוקוס St, מגאן Rs או מיאטות שיחליטו להשתדרג מוטורית ולעבור לפיאט הנ"ל. שלא תבין לא נכון, יצאתי מהנסיעה באבארט' בהתלהבות רבה מהצעצוע המגניב הזה אבל אני סקפטי בנוגע לעובדה שקפיצים בלמים ותוספת קטנה לכוח הופכת אותו מצעצוע לכלי מלחמה מושחז.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מעניין שהקונצנזוס הזה, לא קונה אלפי מגאן קאפ מידי חודש. אפילו בנגזרת ההאטהאטצ, מכירות המגאן הופכות את הקונצנזוס הזה לכמעט כלל לא קיים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...