Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וויכוח סרק לדעתי.

בזה אתה צודק, אז למה התחלת אותו?

לכלי מלחמה מושחז.

אתה כל הזמן חוזר לנקודה הזו. הקומפי מספיק מושחזת להרבה חובבי נהיגה, כולל כאלה שהם בעלים בפועל של כלים חדים ומושחזים מהמגאן. החוויה הכוללת שלה היא סך הרבה מאד מרכיבים שרובם חסרים במגאן, בקופרות או באחרות.

כאמור זו בחירה שכל אחד יעשה בשביל עצמו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקונצנזוס שאני דיברתי עליו הוא בהקשר של ההנאה מנהיגה ולא בהקשר של פרקטיות, עיצוב ושנת השקה. כשמבינים את הנקרא פחות מעניינים נתוני מכירות ויותר מעניינים מבחני רכב ורשמים של אנשים שנהגו ברכב.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרתח אדון עזריאל.

אתה מדבר על הנאה מנהיגה במובן מאד צר. אני מדבר על הנאה מנהיגה שכוללת הרבה מאד מרכיבים שאינם כלולים ברכבים שהזכרת, שהייתה ויש לי האפשרות לרכוש, ועדיין בחרתי שלא.

פחות מעניינים נתוני מכירות ויותר מעניינים מבחני רכב ורשמים של אנשים שנהגו ברכב.

כן ולא. בסופו של יום מה שמעניין זה מה אתה חושב ומה אתה מרגיש, והאם זה שווה לך להשקיע X זוזים בחוויה הזאת. מה כריס האריס חושב על רכב שלא מרגיש לי נכון לא מעניין לי את הביצה השמאלית. פארדן מיי פרנצ'.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו. פער מחירים מטורף. אולי למי שקונה את הרכב זה לא משנה, אבל גוד דמן, סמלת הפציצו פה. מלון? פאקינג טיול VIP למילאנו אפשר לחלק לרוכשים ומשפחותיהם...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר, אם מה שאתה חושב ומה שאתה מרגיש זאת ההגדרה החדשה להנאה מנהיגה אפשר להוסיף לפרמטרים שעד היום השתמשו בהם (אחיזה, ביצועים, תקשורת) גם עיצוב של הדשבורד ומספר אגזוזים בדיפיוזר. אני יודע שהנאה מנהיגה זה די אובייקטיבי [למעט שתי אסכולות, של ביצועים נטו (VW fans) ושל ביצועים בשילוב עם אופי (fiesta st, אלפות וכו')].

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר, אם מה שאתה חושב ומה שאתה מרגיש זאת ההגדרה החדשה להנאה מנהיגה אפשר להוסיף לפרמטרים שעד היום השתמשו בהם (אחיזה, ביצועים, תקשורת) גם עיצוב של הדשבורד ומספר אגזוזים בדיפיוזר. אני יודע שהנאה מנהיגה זה די אובייקטיבי [למעט שתי אסכולות, של ביצועים נטו (VW fans) ושל ביצועים בשילוב עם אופי (fiesta st, אלפות וכו')].

אתה מייחס לי איזושהי שאיפה להכפיף את כלל האנושות, או לפחות את החבר קונצנזוס, לפי ההעדפות האישיות שלי, לא כך המקרה.

במקביל, אתה מנסה לצמצם חוויות שלא נמצאות בטווח הקליטה שלך כדי ליישר אותנו לכיוונך.

כמה אנשים שהם אני מניח נהגים יותר טובים ומנוסים ממך אמרו לך כבר כאן שהמגאן היא "מכונת נהיגה מושחזת" יותר מהאבארת'. אותם אנשים גם אמרו לך שזה די מעניין להם את הישבן כשהם צריכים לבחור רכב.

חלאס.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאתה קצת מפספס את הפואנטה...

הנאה מנהיגה זה כשהנהג נהנה כשהוא נוהג ולא הגדרה מילונית פילוסופית אובייקטיבית.

הנאה היא דבר מאוד מאוד סובייקטיבי ולכן, כאמור, יש הרבה הוט האטשס בשוק ולא רק מגאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנשה, שים לב למה שנכתב כבר כמה הודעות מעל. אתה מדבר על קוצנזוס, אבל המגאן די נדירה בישראל.

אתה כותב על אנשים שנהגו ברכב, שזה כמובן חשוב, אבל בסוף מתוך אלו שנהגו ברכבים (והם לא כתבי רכב), יש גם כאלו שקונים ורובם לא קונים מגאן, כנראה ממגוון סיבות.

ועוד לפני - הנאה זה לא דבר אובייקטיבי. יש כאלו שאוהבים בלונדיניות, יש חובבי ג'ינג'יות ויש גם חובבי גברים בתיץ.

כל אחד ומה שעושה לו טוב, לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי תיבה עם הרבה טמטום בתוכה [הכוונה לדיוני תמחור].

ידוע שאבארת' מתומחרות מופרז [ובחתך ספורטיבי מה לא?].

הכל כבר מזמן ידוע ולא קשור לשרשור.

לא חושב שצריך להיות פנאט של איטלקיות כדי לקנות אותה. לא חושב שהייתי פוסל אותה לפני נהיגה רק כי היא בטווח של מכוניות טובות ממנה.

תודה על המחמאה, דבר ראשון.

מה לא מתומחר מופרז בחתך ספורטיבי? פולו, איביזה, 208, כנראה גם קורסה.

אני חושב שמחירו של רכב כלשהו, בשרשור העוסק באותו רכב, הוא די רלוונטי. בטח אם הוא תלוש מהמציאות.

בהתחשב במחירי הפולו\208\איביזה בארץ ובחו"ל - לא היית פוסל את הקומפטיציונה?

מה כריס האריס חושב על רכב שלא מרגיש לי נכון לא מעניין לי את הביצה השמאלית.

אם כבר הזכרנו את כבודו...

וואוו. פער מחירים מטורף. אולי למי שקונה את הרכב זה לא משנה, אבל גוד דמן, סמלת הפציצו פה. מלון? פאקינג טיול VIP למילאנו אפשר לחלק לרוכשים ומשפחותיהם...

#איפההכסף? #יערותהכרמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל זה המצב. ואם הקומפי יקרה מדי בשבילי אני לא הולך אוטומטית על האיביזה או ה-208 שלא מעניינות אותי אלא אני בונה אוטו משלי בסכום הזה.

זה מה שעשיתי.

אגב, לדעתי עם אבזור כמו בארץ הקומפי עולה יותר בחו"ל אבל אולי אני טועה.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, בלי פוסט על האלפא שלך, זה לא יגמר טוב.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אחרי הוידאו ששם אביה חיפשתי עוד כמה, ובכל אחד מהם הקומפי נראית אחרת מבחינת גימור ואבזור. לא ברור העניין הזה. נראה לי שלארץ מביאים את הטופ של הטופ.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן יותר מהנה לדעתו של מי?

יש יתרון לקוצר. רכב קצר הוא יותר תזזיתי, מעביר משקל יותר מהר, ויש לזה את הקסם שלו.

אבל אם את אפשר לנתק את בקרת האחיזה לגמרי, חלק גדול מהמשיכה (appeal) הולך לאיבוד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מעניין שהקונצנזוס הזה, לא קונה אלפי מגאן קאפ מידי חודש. אפילו בנגזרת ההאטהאטצ, מכירות המגאן הופכות את הקונצנזוס הזה לכמעט כלל לא קיים.

כי הקונים לא מבינים בנהיגה ו/או לא קונים מכונת נהיגה.

המגאן היא פשוט ברמה של מכונית ספורט ייעודית. היא מכונית ההנעה הקדמית הכי טובה שנהגתי בה, by far.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבארת' בכל מיני צבעים:

[video=youtube;-8B_Vaa3faU]

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...