Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השיפוץ מבפנים מתחיל!

.liron.
שימו לב! השרשור הזה בן 3966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה מדהימה..

מה בנוגעה לדש בורד, אתה מתקוון איך שהוא לשפץ או להחליף?

הכל יישאר מקורי ובמצב טוב אל תדאג.

שנגמור עם הריפוד נעבור הלאה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה קטנה: מה אני יכול לעשות עם הריצפה ?

שימו לב לחלודה ולכל הבלאגן שם .

כמובן שאני לא רוצה לקחת אותה לפחח או משהו אלא לעשות לבד הצעות יתקבלו בברכה.__________________

מישהו?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה קטנה: מה אני יכול לעשות עם הריצפה ?

שימו לב לחלודה ולכל הבלאגן שם .

כמובן שאני לא רוצה לקחת אותה לפחח או משהו אלא לעשות לבד הצעות יתקבלו בברכה

מישהו?

לשייף, לחתוך ולרתך...

איפה שהחלודה לא ממש "נגסה" בפח, אפשר לשייף ואחרי זה לצבוע עם צבע יסוד. אם זו רק הריצפה, היה טוב אם היית צובע את זה עם הממרייט (המרייט לא בסיס טוב לצבע רכב). אחרי זה אתה עושה זפת...

ישנם מסירי חלודה טובים, רובם מבוססים על חומצה (זרחתית). להישתמש לפי ההוראות (כל יצרן וההוראות שלו), במקום פתוח ועם מישקפי מגן!!!

אם יש "חורים" בפח, או שהחלודה עמוק בפח, צריך לחתוך ולרתך חתיכה אחרת. לרוב הריתוך יעשה ע"י ריתוך ב CO או ארגון. ריתוך ע"י אציטלן (ברנר) לא ממולץ היות והוא מחמם את השטח המרותך (מאוד)...

ישנן כמה שיטות לריתוך פחים, כמובן, שעם הזמן בא הניסיון :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשייף, לחתוך ולרתך...

איפה שהחלודה לא ממש "נגסה" בפח, אפשר לשייף ואחרי זה לצבוע עם צבע יסוד. אם זו רק הריצפה, היה טוב אם היית צובע את זה עם הממרייט (המרייט לא בסיס טוב לצבע רכב). אחרי זה אתה עושה זפת...

ישנם מסירי חלודה טובים, רובם מבוססים על חומצה (זרחתית). להישתמש לפי ההוראות (כל יצרן וההוראות שלו), במקום פתוח ועם מישקפי מגן!!!

אם יש "חורים" בפח, או שהחלודה עמוק בפח, צריך לחתוך ולרתך חתיכה אחרת. לרוב הריתוך יעשה ע"י ריתוך ב CO או ארגון. ריתוך ע"י אציטלן (ברנר) לא ממולץ היות והוא מחמם את השטח המרותך (מאוד)...

ישנן כמה שיטות לריתוך פחים, כמובן, שעם הזמן בא הניסיון :wink:

גילי

תודה רבה!

אני מקווה שיפסיקו הגשמים לנקות שוב למרוח סיליקון וזפת ולסתום את כל החורים והחלודה.

דרך אגב איזה סוג זפת צריך לשים ומאיפה אפשר להשיג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהורג אותי, אבל למה לא עשית את הרצפה בזמן שהאוטו היה אצל הפחח!? למה לך לעשות את זה לבד, ללא ציוד וניסיון (עד כמה שאני הבנתי)? -זה היה דבר הראשון, שעשיתי כשהבאתי את האוטו לפחח בפעם הקודמת! וזה לא הדבר הכי-יקר מכל הפחחות! לדעתי- תרכיב חפיף כסא, תסע לפחח, רק תעקוב אחריו הייטב שיעשה עבודה איכותית, וזהו!

בהצלחה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהורג אותי, אבל למה לא עשית את הרצפה בזמן שהאוטו היה אצל הפחח!? למה לך לעשות את זה לבד, ללא ציוד וניסיון (עד כמה שאני הבנתי)? -זה היה דבר הראשון, שעשיתי כשהבאתי את האוטו לפחח בפעם הקודמת! וזה לא הדבר הכי-יקר מכל הפחחות! לדעתי- תרכיב חפיף כסא, תסע לפחח, רק תעקוב אחריו הייטב שיעשה עבודה איכותית, וזהו!

בהצלחה!

מה עשית ברצפה אצל הפחח??

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשית ברצפה אצל הפחח??

?????:shock: היה לי חור/חלודה, אז חתכו/ריתכו/שמו זפת! יצא טוב! לבד לא הייתי יכול - אין לי לא רתכת, ולא מספיק ניסיון כדי לעשות את זה יפה ואמין! כמובן, שאם היה לי, הייתי עושה לבד. מצד שני, גם הפחחות כללית היתי מעדיף לעשות לבד, לו רק יכולתי! לא כל דבר שרוצים, אפשר לעשות בחיים...:?:x

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?????:shock: היה לי חור/חלודה, אז חתכו/ריתכו/שמו זפת! יצא טוב! לבד לא הייתי יכול - אין לי לא רתכת, ולא מספיק ניסיון כדי לעשות את זה יפה ואמין! כמובן, שאם היה לי, הייתי עושה לבד. מצד שני, גם הפחחות כללית היתי מעדיף לעשות לבד, לו רק יכולתי! לא כל דבר שרוצים, אפשר לעשות בחיים...:?:x

האם העבודה על הריצפה היתה יקרה?

לא היו כבלים\צינורות וכו שעוברים על\מתחת לריצפה שהפריעו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המצב אצלנו לא כזה נורא.

צריך רק קצת למרוח סיליקון לצבוע ולשים זפת.

ואת זה אנחנו יודעים לעשות .

השאלה הייתה באיזה סוג זפת להשתמש ואיפה אפשר להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המצב אצלנו לא כזה נורא.

צריך רק קצת למרוח סיליקון לצבוע ולשים זפת.

ואת זה אנחנו יודעים לעשות .

השאלה הייתה באיזה סוג זפת להשתמש ואיפה אפשר להשיג.

למה סיליקון?

לא עדיף ממיר לחלודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אם ידוע לך, אבל ת י ז ה ר עם הסיליקון!!!!!!!!!

יש סוגי סיליקון, למעשה, רובם לדעתי, לפחות האלה המשמשים בבניה, שמורכבים על בסיס חומצה או משהו, ושילובם עם המתכת קטלני ביותר למתכת - נאכלת והופכת לחלודה מתחת לסיליקון! ראיתי את זה! אז, לפני שאתה מורח סיליקון, תבדוק טוב-טוב, האם זה הסוג, שלא הורס את המתכת, אחרת-חבל על העבודה ועל האוטו! וחוץ מזה, באמת, קודם כל תשייף מקום, תוריד כמה שיותר חלודה, שים ממיר חלודה, ורק אחר-כך, אם אתה רוצה לסתום חור קטן או משהו, שים סיליקון או כל דבר אחר!

חוץ מזה, סחתין על הכסא! יופי של עבודה! מקווה שבמפגש הבא נראה את כל ה"קומפלט" בצורת הקורטינה מורכב, נוצץ ונוסע! :wave2::mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...