Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנת מערכת MITSUBISHI OUTLANDER 2016

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 2664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודיע לי כשאתה מוכר אותה? :-)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יו! איזה יופי של עבודת בידוד!

כמו בספר, כל החלקים וכל המקומות מבודדים.

רק זה יוסיף לחביית נסיע המון!

לא יודע לגבי מחירים שהציעו לבחור, אבל מחירים שאני רואה באתר שלהם, יותר נמוך ממצחיקים.

אם היייה משלוח נורמאלי מרוסיה, מזמן כבר הייתי מזמין כמות הרבה יותר גדולה. הוא לא מתקלקל.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי הזו מאוד נוחה ויש גם דגם קומפורט בשנתונים מסויימים.

לצמיגים יש המון בשר (גומי) והמתלים נוחים מאוד וגם המושבים ותנוחת הנהיגה. תוסיפו לכל זה בידוד של רכב יוקרה אמיתי ובאמת כל מה שאולי יכול להיות חסר שם זה קצת כוח מהמנוע אבל זה רכב שנועד לנהיגה רגועה והמנוע הזה מספק בהחלט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים שם מנוע 1.8T וגיר DSG ויש לנו רכב חלומות (שקוראים לו וולקסווגן) חחחח

שישי שבת סיום עבודות איטום, ועוברים לשלב הבא.

ובינתיים התחדשתי במשהו חולני: FOCAL UTOPIA BE 6W3

וופר הולך לעבוד עם מיד FOCAL UTOPIA BE 3W2

נישאר רק טויטר TBU וגמרנו :) אבל זה הרבה מאוד כסף, אז נוותר עליו בשלב זה, וETON הולך לעשות את העבודה.

קצת פורנו רך :lol:

IMG_1261.jpg

IMG_1262.jpg

IMG_1263.jpg

IMG_1266.jpg

IMG_1268.jpg

מממממ.....

עריכה אחרונה על ידי ShizoManiak
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פורנוגרפי משהו -

תביט כאן לפורנו קשה במיוחד!

http://www.diymobileaudio.com/forum/build-logs-project-install-gallery/158544-sony-xes-z-50-system-new-post.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה יפה, לטעמי לא מושלמת.

אני עוקב אחרי בחור הזה.

הייתה לו לערכת עם מיד/טויטר ומידבאס ואחרי זה עבר ל 3 חלקים של AD.

יש לו לא מעט הסברים ממש יפים לכיוונים של מערכת ופיפס הקטן ביותר.

זה כבר לא רק תחביב, באורך חיים. עם תחרויות, סוג של ספורט.

https://www.drive2.ru/r/audi/573223/logbook/

https://www.drive2.ru/l/9187782/

https://www.drive2.ru/l/9108400/

https://www.drive2.ru/l/8492754/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99 אחוז מהמתקינים בארץ בכלל לא יודעים לבודד ככה רכב אז לדבר על תמחור של עבודה שכזו פחות או יותר זה לדבר היפוטתי, פילוסופית.

וזה רכב גדול בנוסף לכך.

אני מעריך שלקנות את החומרים האלה מבלי לנסוע לברית המועצות יהיה באזור ה6K שקלים לרכב שכזה ולא בטוח אם מדובר עדיין אם זה היה כולל עבודה או לא.

תחשוב - הוא הביא כאן איזה 50 קילוגרם במשלוח הראשון ואחרי זה הגיע לו עוד משלוח.

פירוק של כל הרכב וכשאני אומר פירוק אני מתכוון לריקון מעיים.

אחרי זה גם הרכבה של כל הרכב ובדרך עבודת הבידוד עצמה.

האם זה שווה את זה?

על רכב יוקרה שמראש מגיע מבודד היטב נגד רעשים, לדעתי לא.

אם כי בארה"ב לא מזמן SIS בודדו גוף GTI דור 7 - שזה רכב שקט להפליא בפני עצמו - והם הצליחו לאחר עבודת הבידוד שלהם לקבל הפרש של 10 דיבי במדידות שזה פער עצום ועוד על רכב מאוד שקט.

אבל רכב "עממי" - זה בהחלט כדאי וזה בהחלט עושה הבדל עצום בתחושת הרכב ואיכות הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פרוייקט אדיר, עוקב כבר מס' ימים, יצא לי גם לשבת באאוטלנדר כזו חדשה עם הניילונים- נראה רכב נחמד.

מעניין איך תהיה ההרגשה אם אאטום ככה את האלפא. הבעיה שזה מוסיף משקל...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתגם כזה, אם אתה רוצה שיהיה טוב, תעשה את זה לבד.

אולי זה לא תמיד נכון, אבל פרוייקט כמו בידוד שכזה זה בהחלט שווה. כי פה שה לא עבודת פידר לדוגמא של קורות, שם זה יותר מסובך.

פה צריך סבלנות וזמן. טוב, תוכנה לפירוק חלקים גם תעזור. בשלבים אפשר לעשות את כל הרכב.

מה שכן, אתה מתקשה לעשות השווה לפני ואחרי, כי בתהליך אתה עושה את זה לאט ושם לב כל פעם למשהו קטן נוסף. אבל לא הכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג של פשע בעיני לבודד רכב עם רעש מנוע כמו של אלפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם זה ממש נכון. לרוב אני לא מדליק בכלל את המערכת שיש בה. מעדיף לשמוע את המנוע.

קניתי מורל טמפו 6 וללא הגברה זה נשמע רע וגם הרדיו דיסק מקורי. טוב, לא אשתלט על שרשור שלא שלי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...