Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחקיר מרתק של NetCar - הערב בערוץ 10

רוני אהרנוביץ
שימו לב! השרשור הזה בן 7052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ידידי,

הסבר ונמק ... "כמה שאתה צודק"...:? , בתחילת התרד באמת חשבתי שאתה מביא את העיקר ב"הפוכה", אבל ההמשך הוכיח אחרת????

באשר למשפט המענין הבא :

"כפי שציינתי בעבר בזמנו רוני אהרונוביץ' נחשב לאוטוריטה ובעל סמכה /ה"פוסק" אם תירצו,

יותר מכך, ה"רב עובדיה" של חובבי הרכב בישראל"

אני טיפה יותר מבוגר ממך ומעורב במוטוריקה המקומית מזמן ולפניך :silly:

וכידוע לך , לא צידדתי בקביעה הזו שלך...לא בעבר ולא בהווה וראוי לציין שזו דעתך :idea: ...

אם זאת איני מזלזל ביכולתו ותרומתו העיתונאית מוטורית של רוני לא בעבר ולא כיום.

ראה התיחסותי בענין כתיבה עיתונאית ותקיפות הדדיות , תחת התרד : "רוני כותב על רועי צוקרמן ולהיפך"...

לכבוד

magician

חברי היקר

כמה אתה צודק = ב"עיניין ה 100-0".

אתה יודע טוב מכולם ,כמה אני מעריץ את רוני אהרונוביץ', על כתבותיו,פועלו/מלחמתו , למען התרבות המוטורית בישראל. מה גם ,שהגדלתי לעשות כן ,וציינתי זאת בת'רד: היסטוריה - הספורטיביות בישראל. (ראה קישור)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=55470

רוני עשה כאן דברים שאף -אחד אחר לא הצליח לעשות לפניו,ואף אחד לא יקח זאת ממנו.

בעיקר את מגזיני 'טורבו' ז"ל & 'אוטו', בייחוד בתקופה שזה היה העורך המיתולוגי,והבלתי מעורער.

מה שעצוב לי וכואב הוא זה, כי אדם כזה ,שעשה כל -כך הרבה למען התרבות המוטורית בישראל. לא בולט כיום כבעבר, ולא מאיר את האור/ניצוץ , שסחף אחריו רבים בזמנו.

על יושרתו העיתונאית אין לי ספק. לכל אדם בחיים יש ירידות ועליות. אך רוני אהרנוביץ' כאילו ו"נעלם" הוא חסר. ועל כך אני מצר. ולא נאה כל ההכפשות וההתנצחויות מעל גבי שלל פורומים. כתבתו מכה גלים "רק" בקרב חובבי הרכב וזה לטוב או לרע.

האמן /האמינו לי חבר/ידידיי יקר/ים, כפי שכתבתי בתגובתי הקודמת והבאתי "קמצוץ" מאותו כוח/ שליטה של אהרונוביץ' בתחום. הוא חסר , חסרה המלחמה בייחוד כיום. בזמנו ללא ועדות, וללא בלה-בלה-בלה. הוא קם ,דחף, ועשה. כיום לצערי הוא מסתגר לו באתר וחבל ,חבל מאוד.

על אופיו..."זה מה שצה"ל מנפק,ועם זה ננצח".. :roll:

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מסכים עם הרבה מאוד מהדברים שנכתבו על האדון אהרונוביץ, לדעתי האישית הפורום שלו מצונזר על ידו יתר על המידה. אין ספק כי הוא משנה\מקצץ את תוכן ההודעות ומוחק הודעות שאינן לרוחו בין אם בשל עברית לקויה, צורת התנסחות שאינה ראויה מבחינתו ו\או מכל סיבה אחרת שהוא מוצא לנכון.

גם אני מוצא את תשובותיו(לא מעט) מאולצות, קנטרניות ולעיתים אף פוגעות. בנוסף, התנהלותו במקרים מסויימים בפורום נטקאר, אינה מוסיפה לו כבוד.

יחד עם זאת,

1. באתר נטקאר מציין האדון אהרונוביץ כי הפורום נערך כל ידו (בתוקף תפקידו כעורך האתר).

2. במעמדו ובגילו הוא כבר לא ישתנה לטוב ולרע.

3. האתר והאיש הנם מקור מידע נאמן ומדוייק ביותר. קחו לדוגמא את נתוני צריכת הדלק.

4. יושרו של האיש אינו נתון לויכוח. אפילו בית משפט פסק כך.

אחרי שאמרתי את כל זאת ברצוני להדגיש:

אני לא בא לדבר סניגוריה על רוני אהרונוביץ (סביר להניח כי היה צוחק לי בפנים באם הייתי אומר לו כי זו כוונתי) הוא לא מכיר אותי ובטח לא צריך אותי לשם כך.

רוני אהרונוביץ כן צריך אותי שאני אכנס לאתר אותו הוא מריץ ואביט בפרסומות, אז למה שלא יפרסם את עצמו? לכולם מותר ולו אסור?:roll: מה פסול בכך שישתמש בבמה ציבורית לגיטימית?

אינני מצליח להבין גם את הקשר בין חלק מהתגובות הנוגעות לאיש לאיכות התחקיר. האם הלוגיקה המנחה אתכם היא: "אהרונוביץ מחק לי הודעה בפורום, עכשיו הזמן להחזיר"?

לגבי התחקיר עצמו:

קראתי בעיון חלק מהתגובות (לא החלק הנזכר למעלה) וברצוני לציין:

1. אין פסול לדעתי במימון היצרנים את המבחנים כל עוד העיניין מפוקח וגלוי. היה עדיף שלא, אך בעידן הכסף בו אנו חיים ייתכן כי אין דרך אחרת.

הרי אף אחד מאיתנו (או לפחות רובינו) איננו מפקפקים באמינות מכון התקנים למרות סוגיית המימון אז מה ההבדל?

2. ישנה הטענה כי עניין מימון המבחנים ב-ENCAP ידוע. התחקיר הקצר שביצע SRONIS אפילו מוכיח את זה וכבר אמרתי שאין עם זה בעייה. אז למה לעזאזל זה לא נאמר בתגובתו של נשיא הארגון? למה נציגי החברות המשלמות אינם יודעים זאת? מנין הגיעה התשובה המתחמקת והמתפלפלת של רנו? למה זה לא כתוב באתר באופן ברור כי זה כך?

התחקיר מטיל ספק בארגון האירופי הענק והמשפיע אך אינו מוכיח דבר וייתכן גם כי אין מה להוכיח. אז למה לעזאזל לא לפרסם את הנתון הקטן והלא חשוב הזה של , מי משלם?

בקוראי את התחקיר עלה לי באף ריח של "אובייקטיבי" הידוע לשימצה או לחילופין ריח של תחרות "בית העסק הנבחר". אני מעריך ומקווה שה ENCAP אינו כזה. עכשיו שהם יוכיחו שאחותם לא זונה.

בנוסף לסעיף 2, גדולתו של התחקיר היא בחשיפת העובדה כי ה-ENCAP אינו אורים ותומים בתחום וכי ישנם וורסיות נוספות. תגובת וולוו לנושא הבטיחות (כפי שצורפה לתחקיר) מסבירה את העניין טוב ממה שאני אוכל.

עובדה שכולנו מתעסקים בבטיחות מאז פורסם התחקיר.

בברכת שבת שלום,

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה שכולנו מתעסקים בבטיחות מאז פורסם התחקיר.

בברכת שבת שלום,

חי

תרשה לי לתקן אותך - העובדה (העצובה) היא שכולם מתעסקים בקקה מאז שפורסם התחקיר , ולא בבטיחות.

לא ברור לי בכלל מה עניין אישיותו המלבבת יותר או פחות של כתב רכב זה או אחר (ואני לא מדבר על אהרונוביץ' בלבד - כבר השתלשלו לדיון המגעיל הזה כמעט כל מי שעוסק בתחום , רק את בני ברק שכחתם) לפורום המכוניות.

אנא מכולם , יש לכם תגובה עניינית בנושא התחקיר/אמינותו של ENCAP וכיו"ב - בבקשה. ממש לא מעניין איך ולמה ועד כמה אינטימית הייתה פגישתכם הראשונה עם דויד או משה או אברם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...