Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה מעל גיל 20 בערך? או שהוא מעל או שהוא מתחת.

:roll:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מה זה מעל גיל 20 בערך? או שהוא מעל או שהוא מתחת.

בתאריך הלועזי כבר היתה לו יום הולדת, אבל בעברי הוא לא בטוח מתי זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר עולה-

מכונית סופר מיני שהוסיפו לה בגאז' ועכשיו היא מוטציה מעוותת שמתחזה לרכב מקטגוריה שמעליה- מאזדה 2 עם אגזוז בעובי של קיסם, אודי A3 שנראת כמו A4 עם פנסים קטנים ועוד.

מכונית טובה וחדישה שעלתה סכום כסף מכובד, מגיעה למהירות מכובדת ונראת מכובדת ועקב כך בעליה הצעיר בטוח שזו מינימום ב מ וו M6, לדוגמא מאזדה 3/6.

ולגולת הכותרת- טויוטה פריוס (או התואם שלה מבית הונדה), במיוחד טויוטה פריוס בת 4 ומעלה, שלא רק תמצא בה בדר"כ חוכמולוג שחושב שהוא מציל את העולם, אלא הרכב בעצמו נשמע כמו שנאי מקולקל והוא משחרר קרינה לכל הסובבים.

(קחו את זה בהומור כן? :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

103 ראלי,

ואז הם נכחדו.

כיום, ג'וק.

אמרו שהם ישארו פה אחרינו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה, סיוויק, מזדע 3 ו323, כולן מאותה סיבה ששיכת גם לסופר לנסר (אבל אותה אני לא שונא) - בעלי הרכב.

פיקנטו, ניסן ג'וק, אטרג' , כולן מסיבת העיצוב והבחירה הנוראית לדתעי של בעל הרכב.

ובנוסף כל מרצדס, BMW, לקסוס וכדומה שמרשים לעצמם לחתוך, לגנוב, ולהתנהג כאילו הכביש של אבא שלהם.

אם יש רכבים שאני שונא בגלל הרכב עצמו - זה פיאט מולטיפלה שתמיד יזכיר לי את אמא של הילד כאפות מהיסודי שהיה לה כזה בצבע סגול.

קיה מאטריה שיזכיר לי תמיד את האח הגדול של המולטיפלה המכוערת.

וכמובן יונדאי ולוסטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה עם סמל של אלביט. ברוב המקרים נהגים גרועים, חוצפנים, לא מאותתים, לא שומרים על נתיב, תקועים על השמאלי. לגביי האוטו עצמו פחות יש לי רגש.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה, סיוויק, מזדע 3 ו323, כולן מאותה סיבה ששיכת גם לסופר לנסר (אבל אותה אני לא שונא) - בעלי הרכב.

פיקנטו, ניסן ג'וק, אטרג' , כולן מסיבת העיצוב והבחירה הנוראית לדתעי של בעל הרכב.

ובנוסף כל מרצדס, BMW, לקסוס וכדומה שמרשים לעצמם לחתוך, לגנוב, ולהתנהג כאילו הכביש של אבא שלהם.

אם יש רכבים שאני שונא בגלל הרכב עצמו - זה פיאט מולטיפלה שתמיד יזכיר לי את אמא של הילד כאפות מהיסודי שהיה לה כזה בצבע סגול.

קיה מאטריה שיזכיר לי תמיד את האח הגדול של המולטיפלה המכוערת.

וכמובן יונדאי ולוסטר

זה דייהטסו מאטריה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...