Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לאחותי - קטן עד 40,000₪ אוטומטית.

Avi-Ash
שימו לב! השרשור הזה בן 3142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

אני מחפש רכב בשביל אחותי, תקציב: 40,000₪

דרישות: חסכון בדלק, נוחות נסיעה, אחזקה סבירה, אמינות, מספר מושבים לא חשוב (2/4/5),

תא מטען יכול להיות קטן, מנוע שיכול לבצע עקיפות בצורה סבירה.

תודה לעוזרים, ואבקש לפרט מעט על הרכבים שאתם מציעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש רכב מיני,למשל פיאט 500,חיסכונית אמינות טובה,עיצוב שהיא בטוח תאהב.

פיקנטו,פחות חיסכונית אבל עם גיר נעים יותר,בפיאט זה רובוטי,הרכב מאובזר ועם אחריות של 7שנים.

פיגו 107,מאוד חיסכונית,החיסרון שהיא לא מאובזרת ומעט רועשת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי ה500 יש לי הסתייגות במקרה שלה - הגיר הרובוטי. כדאי לבדוק שהגיר נעים להן לנהיגה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי ספלאש 2010.

תחפש בסבלנות אחת שמורה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו סיריון 2009-11 אופציה מצויינת,יהיה לא קשה להערכתי למצוא אחת שמורה אעפ"י שהיעו הרבה כאלו בליסינג והשכרה. סבלנות בחיפוש אחרי אקזמפלר ראוי

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תמצאו בתקציב - יונדאי i20. יותר בטיחותית מהסיריון ומהספלאש, 5/5 כוכבים במבחני הריסוק, מאובזרת לא רע יחסית (6 כריות אוויר, ABS, ESP, מראות חשמליות מתקפלות חשמלית, מחשב דרך, מערכת מקורית עם שליטה מההגה, 4 חלונות חשמל), אמינה וצריכת הדלק סבירה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אבי,

פיג'ו 107 היא אופציה מצוינת. ה-107 היא מכונית חסכונית מאוד בדלק, נוחה, לא יקרה לאחזקה ואמינה מאוד. היא מגיע עם מנוע בנפח ליטר אחד ועם גיר ידני או אוטומטי-רובוטי. השילוב הזה מאוד חסכוני בדלק, גם בתוך העיר וגם מחוצה לה. בסך הכל מדובר ברכב מאוד חסכוני, סחיר ומבוקש בשוק. הגיר הרובוטי זה באמת משהו שצריך להתרגל אליו אבל מהניסיון שלנו אין עם זה בעיה וברוב המקרים מתרגלים צ'יק צ'ק.

ה-107 היא למעשה פיתוח משותף של פיג'ו, סיטרואן וטויוטה כך שמבחינה מכאנית כל שלושת המכוניות זהות. אתם יכולים לחפש כל אחת מהשלוש הללו וההמלצה זהה לכולן.

עוד אפשרות טובה היא יונדאי i10. ה-i10 מגיעה עם גיר אוטומטי רגיל, לא רובוטי, ולכן יש הבדל בצריכת הדלק של שני הרכבים וה-i10 קצת פחות חסכונית בדלק וקצת פחות זריזה. בנוסף ה-i10 קצת יותר מאובזרת וקצת יותר מרווחת מהפיג'ו 107, כך שהיא גם שימושית יותר.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים!

מה לגבי יונאי גטס 2008-2009? מאוד זולות כ-20,000 ש"ח

שמעתי עליה דברים טובים אז למה כל כך זולה?

(אני מעוניין ברכב שעבר ידיים פרטיות בלבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר כי יהיה לך קשה למצוא גטס שעברה רק ידיים פרטיות. זה היה הרכב אולי הכי נפוץ בליסינג והשכרה בשנים האלו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זאת עם גיר רובוטי קלאץ' יחיד. אם האופי של הגיר הזה מתאים לכם, אז הפיאט 500, ה107/C1/אייגו גם יכולות לחזור לתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על העזרה

אקח בחשבון את הAYGO/107/C1

על הפיאט 500 אני חושב שאוותר

עשיתי חיפוש על יונדאי גטס 2008/2009 מסתבר שלא כל כך קשה למצוא כאלה פרטיות ולא ליסינג,

אז ראיתי שיש דגמים 1400 סמ"ק ו-1600 סמ"ק, האם האמינות אותה אמינות? האם צריכת הדלק דומה או שונה לחלוטין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...