Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנדב משטרת התנועה משקר ומחלק דוחות ללא סיבה

שימו לב! השרשור הזה בן 3197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומי, אני לא שוטר לא קרוב למשטרה ולא סובל את התופעה האמיתית הזו של חלוקת דו"חות סתמיים (והיא קיימת, לגמרי קיימת).

זה בדיוק מה שמפריע לי.

עם זאת, דרך ההתבטאות שלך כוחנית, מגעילה, ומעידה המון - אבל בעיקר עליך. אתה מתאר את המקרה בכזו נחרצות, למרות שאין שום דבר שתומך בה, אתה אפילו לא נכחת שם בעצמך!

א. נכון, כדי לתאר תופעה אני משתמש במילים, לא תמיד הכי יפות אבל זו הצורה שאני מעביר את המסר. בענף כזה לעיתים נדרש להראות כוחניות והגישה השקטה לא תמיד נכונה.

ב. האמן לי שבבימ"ש אני מדבר בשפה המתאימה.

ג. אם אתה היית פשוט משלם את הדוח וזהו - תהיה בריא. אני לא מוכן לזה ונלחמתי המון פעמים בשביל אנשים קטנים/גופים להגנת זכויות שונות כדי להילחם בתופעות פסולות כך שאני יודע איך זה עובד.

ד. לא צריך להיות נוכח במקום כדי לדעת שיש תופעה כזאת וכתבת את זה בעצמך.

יכול להיות, לגמרי יכול להיות, שאתה צודק. אבל הסבירות שאתה צודק היא ממש לא 100% בהינתן המידע שיש לך ביד. אתה כנראה רגיל להתנהלות כוחנית ולכן חושב שאם תצעק זה יעשה המון המון רושם. התגובה הראשונה שלך הכי מעידה עליך - בנאדם רושם לך את דעתו, ואתה ישר פוצח ב"או ציפיתי שתגיע תגובה כזו" (מה זה תגובה כזו? תגובה רציונלית? וזה אמור להיות גנאי?).

ככה אני נלחם בדברים כאלה, בינתיים זה מצליח גם אם זה לא לטעמך.

דווקא בגלל ההתנהלות שלך, אתה יוצר רושם מאוד לא חיובי, וכך אפילו אם האמת בצד של אבא שלך (ולרגע לא אמרתי שזה לא עלול להיות המקרה) - זה יותר נראה כמו מקרה טיפוסי של 'אני ואפסי עוד'.

אז אם אדם אחד אומר לך שאתה ברווז הוא כנראה דפוק, ואם אדם שני אומר לך שאתה ברווז הוא כנראה חבר של הראשון, אבל אם שלישי אומר את זה - קפוץ למים.

ואם כמה מתנדבים אומרים לך שמתנדב כלשהו שהם לא מכירים כנראה לא נותן דוחות סתם ומסיתים את הדיון לאופי הביטוי ולא לתוכן?

כדאי שכולם יקפצו יחד למים.

יום טוב

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ייתכן והשוטר טועה

כן ייתכן ואביך טועה

מה שבטוח שדרך ארץ ויחסי אנוש זה לא המוטיב החזק אצלך.

ניתן להציף בעיה מסויימת מבלי לרדת לביוב

ישה, אני מאוד מכבד ומעריך אותך פה בפורום, אבל בוא לא נתייפייף, אני לא כותב פה מאמר אקדמי על הנושא ולא נמצא בבימ"ש.

כמעט כל אחד פה בפורום "יוצא" על משהו לפעמים, בדרך שלו.

אני מציף בעיה בצורה שלי שמעבירה את המסר, מפה ועד ביוב קצת נסחפת לדעתי.

חבל שכולם מלבד פריג'י סטו מהנושא וניסו לברוח למקומות שיקטינו את אשמת השוטרים/מתנדבים.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אבא שלך נוסע הכי זהיר בעולם, תמיד יכול להיות מצב שהוא פספס הולך רגל שהיה ליד המעבר.

צודק, יכול להיות. גם במצב כזה אפשר להמשיך דיון לכל הצדדים ולא רק "לא היינו שם = אין מצב שניתן דוח ללא סיבה"

הבעיה העיקרית שלי היא שאתה מבסס את כל הטיעונים שלך על מים. לא היית שם ואתה לא יודע מה קרה.

בוא נגיד שלא המצאתי תופעה מ0, זה ידוע וקורה.

וזה שתכתוב גם עוד 9 פעמים שמטרת הפוסט היא רק ביקורת על התנהגות פסולה (שאכן קיימת בארץ לצערי), לא אומר שעמדה שלך במקרה הספציפי הזה נכונה או מחזיקה מים.

נכון, אתה צודק 100%, יכול להיות מצב שאני טועה. חבל שרק עכשיו מתחילים להגיב לנושא.

עוד עורך דין שחושב שהוא מעל החוק.

חס וחלילה, אם זה לא היה ברור אז אני מקדש את החוק ואת השימוש הראוי בו ומנסה למנוע שימוש לרעה בחוק.

וכדי לחסוך לך עוד תגובה מתלהמת בסגנות "כולכם שוטרים מתנדבים שמגבים את חבר שלכם", אני לא שוטר ולא מתנדב, אזרח פשוט מן המנין כמוך.

אוקיי, אז בתור אזרח אתה מבין את הפסול בהתנהגות כזו ולא מאוכזב מכך? או שאתה שלם עם זה?

יום טוב

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטו מהנושא זה לא הסכימו איתך?

סטו מהנושא זה העמידו אותך על הטעויות שלך?

אתה כותב באופן סלקטיבי, משוכנע בעצמך ב-100% בלי הוכחות וחושב שאתה מעל החוק.

אי אפשר לשכנע פרד שהוא לא סוס. אני מפסיק להגיב בשרשור הזה. ואני ממליץ לכל מי שמסכים עם העמדה שלי פשוט לא להגיב ולהפסיק להאכיל את הטרול.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר במתנדב שטעה או סרח ובאותה מידה יכול להיות שאביך אכן עבר עבירה במודע או שלא.

אוקיי, יכול להיות. אבל איך אתה מצפה שאזרח ש"נדפק" מדוח כזה יעשה? (צא מנקודת הנחה שהדוח ניתן ללא סיבה).

לכתוב עלי שמסגנון הכתיבה שלי ומנימת הזלזול שלי נראה שיש לי גם הרגשת עליונות מהכוח שניתן לי מבלי להכיר אותי ואת פועלי זו בדיחה בדיוק כפי שאתה לא מכיר את המתנדב ומסיק מדוח אחד שאינך יודע מה בדיוק היה שם על אופיו של אדם.

ברגע שסוטים מהנושא ונכנסים לצורת הכתיבה שלי ולא לתוכן של דברי (מה שמרגיע אותי כי כנראה יש סיבה שלא אוהבים את התוכן) מצאתי לנכון להגיב גם לצורת הכתיבה שלכם,

מחילה אם נפגעת, לא היתה כוונה לפגוע רק להראות צורת דיבור גם מדבריך שמזכירה "תחושת עליונות כוח".

יום טוב

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

סטו מהנושא משמע שהצגתי תופעה ולאחר מכן התחלתם להתכחש לעצם קיומה ולאינטרסים שמניעים אותה/לצורת הכתיבה שלי במקום להתייחס לתוכן הדברים ולתופעה שקיימת.

שוב, חזרתי על כך שאני מקדש את החוק וחושש מניצול לרעה של החוק על ידי אנשים כאלה. זה בדיוק ההיפך ממה שאתה כותב.

אי אפשר לשכנע פרד שהוא לא סוס. אני מפסיק להגיב בשרשור הזה. ואני ממליץ לכל מי שמסכים עם העמדה שלי פשוט לא להגיב"

נראה ש"הטרול במומו פוסל" הוא אתה, במקום לכתוב תגובות טפלות כדאי שהיית נצמד לעיקר הדברים.

יום טוב

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לשכנע פרד שהוא לא סוס. אני מפסיק להגיב בשרשור הזה. ואני ממליץ לכל מי שמסכים עם העמדה שלי פשוט לא להגיב ולהפסיק להאכיל את הטרול.

:bad-word::brickwall:

אני אתך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מסתובב בכבישי הארץ, אתה יודע ,שלא בעיה בשעה, למלא פנקס שלם של דוחות אמיתיים.

למה צריך להמציא?

עדיין יש פעמים שאכן הדו"ח מומצא , או שזה מה שראה השוטר שלא בהכרח משקף גם את המציאות, והוכיחו זאת לא פעם ולא פעמיים.

אם אתה מתעניין במשפטים / לומד משפטים ,ממליץ לך בחום לקרוא את הספר בית דין של המחבר אם אינני טועה בשמו קוונטין ריינולדס , על אחד מעורכי הדין הפליליים הגדולים של ארה"ב סמואל ליבוביץ.

קרא את הניסוי שהוא ערך בקשר לסיגריות CAMEL ותחזור עם התובנות שלך!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, שוב, שים לב:

אף אחד לא קורא לאבא שלך שקרן, אף לא אחד. תעבור על כל ההודעות, תצטט לי איפה מישהו טען שהוא שקרן.

כן יכול להיות, שאבא שלך פספס, בטעות מישהו.

וכן יכול להיות, שהמתנדב הזה פשוט רצה למלא מכסה מסויימת, או סתם אבא שלך לא בא לא בטוב על איזה משהו אחר (נניח נסיעה איטית בנתיב שמאלי) אז הוא תפר לו איזה שטות.

זו המהות של כמעט כל התגובות שקראתי כאן.

אתה עם זאת, חש באיזו עליונות לא מובנת, ובטוח לחלוטין שהמתנדב הוא חזיר וכו' וכו', ואפילו לא שוקל את האפשרות השניה. על הנחרצות הזו אתה מקבל ביקורת - ושים לקטע הזה לב - מכל המגיבים כאן (או מהרוב המוחלט, אם פספסתי מישהו שתמך בגישה שלך).

עכשיו, שאל את עצמך, האם כולנו שונאים אותך? האם כולנו שוטרים בדימוס? האם כולנו באגודת ה"בואו נעוף על אנשים שאנחנו לא מכירים"? תוציא רגע את הראש מאיפה שהוא נמצא כרגע, תעשה ZOOM OUT, ותבין את משל הברווז שהעלתי מקודם.

או שתמשיך בגישה הנוכחית של 'אני ואפסי עוד', ושיהיה בהצלחה במשפט ובחיים בכלל. אם אני השופט, ממצב של 50/50 בין עדות אביך למתנדב (נניח שזה 50/50 ואין תעדוף למתנדב על היותו קשור לרשות המבצעת) - יש שיפט ענק לטובת המתנדב, כי הגישה המבטלת הזו שלך מתאימה בעיקר לחלקים באוכלוסיה שמצפצפים על כל העולם ואחותו.

לא יודע אם הדו"ח של אבא שלך מוצדק או לא, כן יודע שהגישה שלך ממש, אבל ממש, לא לעניין - ואני עדין.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,

אזרח שנדפק מדו"ח כזה להבא מתקין מצלמה ברכבו. אפילו לשוטרים עצמם יש מצלמות דומות בימינו.

חבל שאתה מתלהם כשאומרים לך שיכול להיות שיש עוד אפשרויות מעבר למה שאתה חושב שיש. במיוחד כשאתה צד שלישי לעניין.

מציע לך ולאבא שלך להתקין מצלמות קידמיות להבא, על מנת למנוע השנות המקרה הנ"ל.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...