Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על שמפו טוב

שימו לב! השרשור הזה בן 3205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם תשתמש בו לפי הוראות יצרן, אתה לא תוריד שום הגנה שעל הרכב.

אני משתמש ב-5 מ"ל על 15 ליטר מים.

שטיפה עדינה אבל גם מנקה יפה מאוד את הרכב.

לפני חודש בדיוק יישמתי "מנזרנה פאור לוק".

במהלך החודש הרכב נשטף פעם בשבוע עם Citrus, ועדיין יש הגנה חזקה על הרכב (תענוג שכול הלכלוך יורד בשניות מהרכב).

אני מניח שאני אוכל למשוך עוד חודש- חודש וחצי לפני יישום מחדש של האוטם צבע.

האמת שאני גם השתמשתי בדילול גבוה יחסית כיוון שהדילול שכימיקל מפרסמים היה נראה לי הזוי, מרוב שהוא נמוך.

10 מ"ל על הפוסו הורידו לגמרי את הבידינג - דלי של 10 ליטר.

מאז עברתי ל 3 מ"ל בדלי של 10 ליטר (מצחיק כמה שזה מעט) והוא בסדר גמור, אבל כנראה פסיכולוגית שאני לא מת על להשתמש בו בגלל זה - פלוס נוסף שהוא מנקה מעולה.

SOOGOOD - יותר מדי - הדילול אומר 1:4000 כלומר 1 מ"ל שמפו ל 4 ליטר מים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של הדילול עקום לגמרי אצלם.

יש הרבה מקומות שהם אומרים בהם שהדילול הוא 1:2500 או אפילו גבוה יותר. זה בערך הדילול שאני משתמש בו תמיד. (עשו אני משתמש בסיטרוס לפרי-ווש ושמפו V7 לשטיפה עצמה)

בכול אופן- אני שמתי סיטרוס לפי העין, בערך 10 מ"ל על 10 ליטר מים והפוסו החזיק לי יופי בידינג שיטינג וגוון מעצבן במשך 5 חודשים (4-5 שטיפות, באמצע החורף)

כנראה שהיה מחזיק יותר אם הייתי שם אותו כמו שצריך ולא חפיף על שאריות וקס ישן ולא היו גשמים ואבק וברד וג'יפה של חורף בין לבין השטיפות.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את השמפו הזה :).

השומנניות הזאת גורמת לכפפה להחליק על גבי הרכב.

וגם משאירה אחריו שכבת ברק.

השמפו הזה איתי כבר למעלה משנה וחצי ועדיין אני לא מצליח לסיים אותו.

זה אחד הפלוסים שהוא חומר חסכוני בשטיפה וחסכוני בכיס (כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...