Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מגיבים המכרים שלכם לתחביב המוטורי שלכם?

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 3232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למדתי עם השנים לזהות את הנטיות ועם מי לחלוק את התשוקות שלי ועם מי לדבר על נושאים אחרים ולהצניע את הקטע.

נכון, אבל שכחבר עושה משהו שלא לעניין לדעתי אני אעיר לו גם אם זה דורש "לחלוק את התשוקה".

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לתגובה שלהם אחרי שמתאוששים מההלם? [emoji1]

בגדול אנשים מתייחסים לזה כסוג של שריטה, אבל מפרגנים.

כשהיה לי רכב בלי מזגן ולא נח בעליל בגלל קויילוברים אנשים שנסעו איתי לא הבינו מה הבעיה שלי. כשניסיתי להראות להם בסיבובים כמה זה כיף רוב התגובות שקיבלתי היו צעקות וצרחות..

לפחות אצלך זה היה בסיבובים, לא מזמן לקחתי איתי כמה חברות מהאוניברסיטה, הצרחות התחילו כשעברתי שמאלה כדי לעקוף וחזרתי לימין (בכביש דו נתיבי עם הפרדת בטון) [emoji19].

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, ממש אתמול היתה לי 'שיחת סלון' עם זוג חברים קרוב על הנושא.

אשתי סיפרה להם שהיה לי יום ארוך כי קמתי ב0400 לטיול, והאישה של החבר התחילה לגחך על כמה שהתחביב הזה טיפשי. 'מה, אתה נוסע עד לכביש ואז נוסע בו?' / 'אבל אין לך רכב ספורט יש לך פיאט' וכו'.

הפעם הסברתי לה שמדובר בחיבה לאנדרנלין, שמדובר בנהיגה שונה ממה שאנחנו רגילים, שכמעט על כל רכב אפשר לומר 'זה כולה X יש רכבים יותר חזקים ממנו כמו Y'. דווקא בסוף השיחה היא השתכנעה ואמרה שאמנם היא לא מתחברת לעניין, אבל מבינה את הרציונל מאחורי התחביב. בעלה שגם גיחך בפעמים הקודמות שהנושא אוזכר הבין לחלוטין ובסוף השיחה אמר שזה נשמע כמו תחביב לגיטימי לגמרי.

אבל בגדול, בסביבה שלי, היחס הוא יותר 90%/10% לרעת הפרגון. זה מאוד קשור במנטליות. הסביבה שלי מורכבת בעיקר מאנשים כמוני, ואני ה'שונה' ביניהם. לרובם אין את ההיכרות עם התחום הזה בכלל, מבחינתם רכב זה 'תביא אותי מX לY' ורכב אוטונומי זו פסגת השאיפות.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה מתחלק לשתיים,

חברים שלא מבינים במכוניות, שמיבחינתם אני צריך "להתבגר" וזה לא לעניין להחזיק רכב ספורטיבי,

כי "אפשר לקנות רכב גם ב20 אלף שח".

וחברים שכן מבינים במכוניות שמסתכלים לי על הרכב בתור פח חלקים לפיאט שלהם :) (אהממ אהממ)

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מאז שהייתי בכתה ח' נהג על מכוניות ספורט, מכתה ט' עד הצבא היה לנו פונטיאק בבית שעברה את ה500 כ'ס (הייתי נוהג עליה מדי פעם בסופי שבוע), אני קיבלתי לרישיון סמארט שהייתה הכי מיוחדת שיכולה להיות ואהבתי אותה.

תמיד שכנה אצלי ואצל אבא שלי ה"מחלה המוטורית".

כשקניתי את האלפא בכמעט כל הכסף שעבדתי בשבילו אמא שלי השתגעה אבא שלי לא היה לו מה להגיד יותר מדי ;)

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה מתחלק לשתיים,

חברים שלא מבינים במכוניות, שמיבחינתם אני צריך "להתבגר" וזה לא לעניין להחזיק רכב ספורטיבי,

כי "אפשר לקנות רכב גם ב20 אלף שח".

וחברים שכן מבינים במכוניות שמסתכלים לי על הרכב בתור פח חלקים לפיאט שלהם :) (אהממ אהממ)

דווקא את אלברטו אני מעדיפה בשלמותו, בסוף הקדנציה אצלך [emoji39]

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...