Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך ENERGY אנרג'י - דרך יוליוס סימון 53, מפרץ חיפה

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, גרישה (גיא)  זמין גם בווצאפ.

אלכס (המכונאי הראשי) אמר לי שהוא מטפל ומכיר את כול היצרנים חוץ מיצרנים צרפתים.

אבל טיפולים שגרתיים אני חושב שהם יעשו לכול רכב...

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 שעות, דניאל1983 כתב:

כן, גרישה (גיא)  זמין גם בווצאפ.

אלכס (המכונאי הראשי) אמר לי שהוא מטפל ומכיר את כול היצרנים חוץ מיצרנים צרפתים.

אבל טיפולים שגרתיים אני חושב שהם יעשו לכול רכב...

אתה בטוח שהוא זמין בווצאפ? 

שלחתי לו הודעה ב12 בצהריים, עדיין לא קיבלתי מענה 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, דניאל1983 כתב:

אולי היה להם הרבה עומס...

גם לי הוא לא תמיד עונה להודעה הראשונה אבל לשנייה עונה תמיד.

הכי טוב תתקשר מחר בבוקר

האמת שלחתי עוד הודעה ב8 בערב, גם כן לא ענה. 

בסדר, לא נורא. אחפש אולי מקום אחר... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.8.2021 בשעה 08:10, דניאל1983 כתב:

בטח שגרישה!

תמסור לו ד"ש מדניאל עם Q3 שחורה חחח 

התקשרתי אליו פעמיים, פעמיים ניתק לי. 

שלחתי הודעה ואמרתי שהשיחה נותקה, פשוט נעלם לי. 

באמת שרציתי לקפוץ אליו, אבל כנראה שזה לא נועד להיות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, mcaspi כתב:

אולי בגלל שמאור רוצה להביא את החלפים.

כנראה זה הסיבה...

אני גם פעם שאלתי את גרישה אם יש אפשרות להביא את החלפים והוא סירב בתוקף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

לא טיפלתי שם ואין לי מה לומר בעד או נגד איכות העבודה, המחירים, או סוג הקפה בחדר ההמתנה. כן התאכזבתי מהשירות שניסיתי לקבל.

לאחרונה הפניתי אליהם קרובת משפחה מבוגרת ע"מ לבדוק סקודה רומסטר משומשת לפני רכישה. לא נכחתי בשיחת הטלפון, אבל ממה שהבנתי די נפנפו אותה בתואנה שהם לא עושים בדיקות קניה כי אין להם הסמכה רלוונטית. לי נראה שפשוט לא רצו להתאמץ בשביל סכום כ"כ נמוך, היו עסוקים מספיק עם מכוניות אחרות, ולא השכילו להבין שכך רוכשים (או מאבדים) לקוח פוטנציאלי לשנים קדימה.

מה לעשות עם המידע הזה - לשיקולכם האישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמטפל שם כבר הרבה שנים, הם פשוט לא עושים בדיקות לפני קניה.

גם אני רציתי לבצע שם פעם בדיקה כזאת, בעיקר כי אני סומך על המקצועיות שלהם, אבל קיבלתי בדיוק את תשובה. 

"לא עושים את זה כי אין לנו הציוד המתאים/הסמכה מתאימה". 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שזה לא היה משהו חד-פעמי. עדיין, פניות בסגנון שלך ושלי, מפורומים וקהילות סגורות, זה לא כמו מישהו מהרחוב שמצפה לקבל דו"ח מפורט ומלא בכסת"חים סטנדרטיים. אנחנו פונים למוסכים מומלצים כדי לקבל חוות דעת, לא אחריות בכתב ששום דבר לא יתקלקל, וזה לא דורש שום ציוד או הסמכה מיוחדת. לראייה - לקחתי עשרות מכוניות לאורך השנים למוסכים הקבועים שלי באזור המרכז, פשוט שיעיפו מבט ויעשו סיבוב, תמורת 100-250 שקלים על הטרחה.

יתכן שהמוסך הנ"ל נכווה בעבר ממישהו שבא בטענות אחרי שהסכימו לעשות לו טובה, אבל מבחינתי הסירוב הגורף הזה הוא לא לעניין כאשר מדובר בקליינטים ספציפיים שבאים מהתחום. אני לא מתלונן - בסוף הם פגעו רק בעצמם ובאינטרס הכלכלי שלהם, ולא אגיד להם איך לנהל את העסק. אבל בהתחשב במצב המוסכים בישראל, כשאחד ה'טובים' מסרב לקחת עבודה כזאת, הוא מייצר פרנסה למתחרה וגם מעמיד את הלקוח בסיכון ליפול על מישהו פחות אמין ומקצועי. וזה לא צעד עסקי חכם במיוחד בטווח הארוך.

אילו הייתי אני בעל העסק המדובר, הייתי מחתים את הלקוח על כתב ויתור ושחרור מאחריות ואז לוקח את הכסף הקל תמורת העבודה הקצרה והחשובה הזאת. להגיד לא זה צעד מכובד כשלעצמו ולא טריוויאלי במדינה שבה מוסכים רבים היו לוקחים את הכסף ועושים בדיקה מרושלת כדי לצאת ידי חובה, אבל לדעתי ניתן היה להפיק מהסיטואציה הזאת יותר תועלת לשני הצדדים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...