Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על שימוש בנייד ברמזור אדום

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה קראת את מה שבקישור או שרק הכותרת גרמה לך לחשוב שזו כתבה לטובת טענתך...כי היא לא!!!

כנ"ל לגבי הקישור של עמית שהיה בהחלט נכון לזמנו, רק שזמנו היה לפני איזה 5 שנים.

בכל מקרה, הכל קם ונופל על מה שכתוב בדו"ח ועד שלא נדע מה כתוב שם, כל הפרשנות מיותרת.

קראתי. הכתבה מ-2014 והעו"ד המומחה בדיני תעבורה מייעץ שלא להסתמך על ההנחייה לשוטרים שכן היו פסיקות לשני הכיוונים בעניין. אני עדיין סבור שמי שטוען שאפשר לדבר בסלולרי ברמזור אדום בלי שום חשש, טועה. אין לי טענות משל עצמי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נמשיך ונקשה על YURASKOR -אתה עומד באדום, שולח סמס, נדלק ירוק ,לא שמת לב כי אתה עסוק בטלפון, אז כעת אתה שולח סמס בעת שהרמזור ירוק .מצב כזה מזכה אותך בקנס? או לא?

אתה לא מקשה, הבאתי ציטוט מתקנות התעבורה, לא לשון מסמך פנימי של שוטרים, לא פרשנות - אלא את התקנה כפי שהיא רשומה.

כל אחד, שיפענח אותה כראות עיניו.

אבל לשאלתך, כל עוד לא נרשם בשום מקום (פרשנות של שופט X יכולה להיות שונה מפרשנות של שופטY) מה ההגדרה המדוייקת לתנועה (כי נהיגה ותנועה הם דברים שונים), והאם מדובר על "תנועה" כשם פועל, או כשם עצם (מה שרשם עמית), אני מבין את החוק ככזה שכל עוד הרכב עצמו לא זז (מונע או כבוי) ואני מחזיק מכשיר נייד, אני לא מבצע עבירה - אבל איך אמר לי פעם מישהו, בבית המשפט לא בודקים מי צודק ומי לא, בודקים מי יכול להוכיח מה.

ולגבי פותח"ש, אם השוטר רשם כי ראה אותו משוחח במכשיר לפני שהרכב הגיעה לעצירה, אזי אבוד לא, אם השוטר לא ראה אותו וסתם רשם - לך תוכיח שאין לך אחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ פסיקה של בית משפט עליון מחייבת את כל בתי המשפט

פסיקה של בית משפט מחוזי היא רק פסיקה מנחה בפועל שופטי השלום לא רוצים לשבור את הראש וברוב רובם של המקרים פועלים על פי הפסיקה המנחה.

בקיצור בבית משפט תעבורה אין פרשנות של שופט X או שופט Y , כולם מפרשים באופן זהה את המונח "בתנועה" והפרשנות היא IN TRAFFIC

גם אם יש הוראת נוהל פנימית כלשהיא שלא לרשום דוחות , אם נרשם דוח והובא להכרעה שיפוטית השופט יכריע על בסיס הכלים שיש לו כלומר על בסיס פרשנות שניתנה בבית משפט מחוזי/עליון ולא על בסיס פרשנות רמ"ד כלשהוא במשטרת ישראל.

כן אפשר לשלוח בקשה למפ"נה בצירוף המסמך אולי הם יבטלו את הדוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי הקישור של עמית שהיה בהחלט נכון לזמנו, רק שזמנו היה לפני איזה 5 שנים.

1. פס"ד הנו מ-2001 = 14 שנים.

2. לאחר חפירה בנושא, מצאתי פסיקה נוספת של המחוזי ת"א(כבוד השופטת שרה סירוטה) מ-2002 אשר מזכה בשל אותה עברה(עמידה בפקק).

3. מכאן ככל הנראה צצה ההוראה של הרמ"ד בדבר פסיקות מנוגדות בנושא.

4. כולם טומנים את ראשם בחול, וככל הנראה "אין להם ביצים" להביא את הסוגיה בפני העליון.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה משנה הפסיקה שהייתה

יש הוראה במשטרה שלא לתת דוחות במקרים האלה, ולכן מי שקיבל דו"ח כזה יפנה למפנ"א והדו"ח יבוטל. אבל...

במקרה של פות"ש פות"ש מציין כי השוטר כתב כי מדובר בהחזקה/ שימוש בעת שהרכב נמצא בתזוזה ולכן הדו"ח אליבא השוטר קביל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה(איפה הפיצפוצים),

הנושא מתפתח ויכול לגלוש לתתי נושאים.

(עכשו, תלוי במה אתה מאמין? "כל המוסיף - גורע" או "כל המרבה, הרי זה משובח")

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שאתה נכנס לפינות האלה.

אגב אני באמת סטודנט וגם אחד שבאמת לומד משהו ולא מקצוע שקרי כלשהו בשביל לומר שיש לי תואר זה דבר ראשון.

דבר שני אני מממן את הכל לעצמי אז אם אני יודע מה זה קושי של סטודנטים או לא, תן לי לשפוט את עצמי בנושא.

אני מצליח לנסוע על מה שאני נוסע ולכלכל לעצמי ובעצמי בזכותי בלבד, כן אני גר עדיין בבית אבל מעבר לזה, אנא ממך, אל תזלזל מבלי להכיר אותי באופן אישי.

תודה.

ועכשיו אני אשמח שאנשים שמבינים בעניין באמת יגיבו לי מבלי זלזול כזה או אחר באופן עקיף.

לא נכנסתי לאף פינות שאתה לא נכנסת אליהן וממש לא התכוונתי לזלזל.

דווקא מההודעה שלך עולה טון של זלזול.

בוא תסביר בבקשה למה ציינת את העובדה שאתה על Z4 והשוטר שעצר אותך היה על קנגו...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת לא נכון, הוא היה על קנגו, הוא ציין שיש לו גם Z4 בשביל _____, הוא הסביר לנו שהשוטר עצר אותו עם קנגו ולא האמין לו שהוא סטודנט עני ומרוד (הרי השוטר לא ידע שיש לו Z4 בחניה הנוספת).

הוא גם טרח להסביר שהתואר שלו זה תואר אמיתי אמיתי ולא תואר של הבכאילו על מנת _____.

ולסיום הוא ביקש שלא תזלזל בו בלי להכיר אישית למרות שהוא מזלזל באנשים אחרים עם 'תארי-שקר' בלי להכיר אותם אישית, זה כמובן לגיטימי לחלוטין כי כל בר דעת יודע ש_____ ולכן זה מוצדק לזלזל באחרים ולדרוש באותה נשימה שלא יזלזלו בך.

ולפות"ש - אם רשום בדו"ח עצמו שהיית בעמידה ברמזור אדום בזמן שקיבלת אותו, ייתכן שתוכל להשתמש במסמך שצירפתי באחת ההודעות הקודמות ולבטל את הדו"ח בבית משפט. ייתכן ששווה לך להתייעץ עם עו"ד בנושא.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...