Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לחיתוך HPF

s0d
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי מגבר audison sr4 + קומפוננטים של הרץ HSK.165 + סאב הרץ es.300

וHU של פיוניר, עכשיו שהתקינו לי את המערכת כיוונו אותה, ונאמר לי שבעת ניתוק המצבר כל הכיוון ילך.

המצבר נותק, ועכשיו השאלה שלי איך אני צריך לחתוך HPF דרך HU, על 80Hz ?

כל מה ניסיתי לקרוא על הנושא לא הצליח להיקלט במוחי.

עוד אוסיף שההבנה שלי במוזיקה שקולה להבנה שלי בביקוע גרעין אטום.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזו נקודה אתה רוצה לחתוך דרך הפאנל אם זאת הנקודה התחתונה של הסאב אז אתה יכול ורצוי שנמוך יותר מ 80hz הסאב שלך יכול להיחתך גם על 30hz ואם אתה מדבר על הנקודה שבין הסאב לוופרים אז 80hz זאת נקודה סבירה בהחלט אם הייתי יודע יותר פרטים זה היה עוזר!

יהודה.

hu:clarion dxz785usb|comp:hertz mlk165|amp: audison lrx 4.1k|sub:hertz hx300d|mono:sundown audio sae1000d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזו נקודה אתה רוצה לחתוך דרך הפאנל אם זאת הנקודה התחתונה של הסאב אז אתה יכול ורצוי שנמוך יותר מ 80hz הסאב שלך יכול להיחתך גם על 30hz ואם אתה מדבר על הנקודה שבין הסאב לוופרים אז 80hz זאת נקודה סבירה בהחלט אם הייתי יודע יותר פרטים זה היה עוזר!

יהודה.

איך אני מחליט אם זה את הסאב או את הנקודה שבין הוופרים לסאב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרייברים בקוטר 6.5 אינטש בתוך נפח דלת רואים תיבת תהודה גדולה מאוד וזה עוד בתנאי שהדלת מבודדת היטב מלחתכילה.

במידה והדלת איננה מבודדת הדרייבר בעקרון רואה נפח כמעט בלתי מוגבל - IB

מה שקורה במקרים כאלו הם שהאלמנט לא יוכל לרדת נמוך מאוד בצורה אפקטיבית - אין לו בעצם תיבת תהודה וגם אין לו כוח מרסן והיעדר שניים אלו יתורגם לחוסר יכולת להפיק תדרי באס אפקטיביים מתחת לאזור ה100 וה80 הרץ וגם עודף כוח על רמקול לא מרוסן וזה גם יכול להיות מזיק.

ההמלצה שלי תהיה לחתוך בסלופ מתון באזור ה90-100 הרץ או בסלופ תלול מאוד באזור ה70-60 הרץ - להתחיל בווליום נמוך עד בינוני ולהאזין לרמקול היטב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרייברים בקוטר 6.5 אינטש בתוך נפח דלת רואים תיבת תהודה גדולה מאוד וזה עוד בתנאי שהדלת מבודדת היטב מלחתכילה.

במידה והדלת איננה מבודדת הדרייבר בעקרון רואה נפח כמעט בלתי מוגבל - IB

מה שקורה במקרים כאלו הם שהאלמנט לא יוכל לרדת נמוך מאוד בצורה אפקטיבית - אין לו בעצם תיבת תהודה וגם אין לו כוח מרסן והיעדר שניים אלו יתורגם לחוסר יכולת להפיק תדרי באס אפקטיביים מתחת לאזור ה100 וה80 הרץ וגם עודף כוח על רמקול לא מרוסן וזה גם יכול להיות מזיק.

ההמלצה שלי תהיה לחתוך בסלופ מתון באזור ה90-100 הרץ או בסלופ תלול מאוד באזור ה70-60 הרץ - להתחיל בווליום נמוך עד בינוני ולהאזין לרמקול היטב.

תודה על הניסיון, אבל זה דיי סינית בשבילי.

כנראה כדי לא להסב נזק לרמקולים אני ייעזר במישהו שמבין ויעזור לי לכוון את המגבר+רדיודיסק להוצאת סאונד איכותי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...