Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על תוכנה - KODI

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 2889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גר באירלנד :) המוצר סיני לחלוטין. שווה לבדוק באתרים הסינים.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את הקודי על מחשב נייד וגם את התוספות של thewiz, כשאני מנסה להפעיל הרחבות הוא נותן הודעה של 'הסקריפט נכשל'.

בקיצור מה עושים?

\\עריכה

כנראה מפריע לו משתמש בעברית בווינדוס.

הכל תקין עכשיו

אגב איזה הרחבה יש לדיסקברי נשיונאל היסטוריה?

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי הרחבה לדיסקברי ונשיונאל (וכו'), לפי המדריך הזה: https://seo-michael.co.uk/how-to-install-mikey1234-tv-for-xbmc/

אחרי כל ההתקנה - הסורס הראשון, הבעיה שזה בספרדית והשידורים של ערוצי דיסקברי מקרטעים ומפסיקים אחרי כמה שניות, אם בכלל רצים.

יש הרחבות אחרות לערוצים הנ''ל? (אם אפשר אז למה שמשודר בו זמנית פה בארץ ובמזרח התיכון בכלל)

יש תוכניות של דיסקברי וערוץ ההיסטוריה שאפשר לצפות בהם? (הרחבה תתקבל בברכה)

אגב, הנושא הכי 'בעייתי' בקודי זה לעשות סדר בין כל הערוצים השונים (מועדפים) לא? כי עד עכשיו זה די פשוט ונוח..רק למצוא משהו בכל השפע הזה זה מה שלוקח זמן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי את קודי לגרסה האחרונה ומאז חלק מהסרטים מוצגים על מסך קטן וחלק על מסך מלא.

בהגדרות נעלמה לי האפשרות לשנות רזולוציה....

הצילו? אנדרואיד 4.42 אקסטרימר SW4

DSC_0297_1.jpgDSC_0298_1.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קניתי Raspberry Pi 2 ואני מריץ קודי על OpenElec ואני מרוצה עד הגג. קניתי גם מקלדת אלחוטית קטנה עם עכבר מגע מובנה.

הכל רץ מעולה והוא מנגן HD ללא שום בעיה בסטרימינג.

ממליץ לכל מי שמעוניין ב Media Center בלבד.

הי גלעד.

אני בדיוק הזמנתי rb2. אפשר לדעת לפי איזה מדריך התקנת את מערכת ההפעלה ואת ה kodi כי יש המון מדריכים ברשת.

תודה

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המדריך באתר של קודי. די פשוט למשתמשי חלונות. במקרה שלי התקנתי דרך מק ושם צריך לעשות את זה דרך command line

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי גלעד.

אני בדיוק הזמנתי rb2. אפשר לדעת לפי איזה מדריך התקנת את מערכת ההפעלה ואת ה kodi כי יש המון מדריכים ברשת.

תודה

שלום יוסי

לגבי מדריך התקנה

http://www.hometheater.co.il/vt225079.html

אני השתמשתי להתקין מפה על מחשב נייד

ועובד מעולה

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...
הורדתי הכל לפי המדריך, אני קולט ערוצים ספורים ובסיסיים כמו 1 2 ו10, פותח השירשור מדבר על כ800 ערוצים, איך אני מגיע/מתקין אותם?

תנסה פתרון:

כנס לוידאו - הרחבות - קבל עוד

תוריד IsraeLIVE

אחרי שתוריד אותו תלחץ על הקובץ ירשום שעשה עדכון

צא וכנס לתוכנה מחדש

ותבדוק אם יתווסף עוד ערוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי שלשום את המיניקס נאו 6. יוצאת לי פה הנשמה בשביל להפעיל פה משהו בצורה נורמאלית. למישהו יש הרחבה עם ערוצים ברוסית?

http://kodisrael.net/Thread-%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A3-Torrent-TV-%D7%A6%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D-%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99-HD-%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%A1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...