Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר להשאיר את האור בגג הרכב מבפנים דולק בזמן הנסיעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אדלג על שאלת ה-WTF, לא יודע מה אומר החוק אבל לא בטיחותי לנהוג עם תאורה חזקה המאירה את חלל הרכב כאשר בחוץ חשוך- זה יפגע בראות שלך.

זו בדיוק הסיבה שבלא מעט רכבים מודרנים יש דימר לתאורת המחוונים כך שכאשר מדליקים אורות דרך תאורת לוח השעונים ויתר המחוונים מתעמעמת אוטומטית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי סיבות שבגללן מומלץ ביותר להמנע מכך:

1. המנורה הפנימית תשתקף בשמשות ותפריע לראיית הכביש.

2. העין לא תעבור ל-mode חושך, ולכן תהיה פחות רגישה, ובהתאם לכך תראה פחות טוב את הנעשה סביב רכבך.

בקיצור - מה שנכון לתא טייס של מטוס ולגשר פיקוד של אניה נכון גם למושב הנהג של רכב פרטי - כמה שיותר חשוך יותר בטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם מותר? אין חוק שאוסר את זה.

אם כדאי? ממש לא, כמו שכבר כתבו והסבירו מדוע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להשאיר את זה דולק כל הנסיעה, לפעמים מישהו אוכל, או מחפש משהו ברכב, אז הוא מדליק את האור, השאלה אם אין בזה בעיה חוקית?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואתה לא פותח בופה אני משער שמי שאוכל במהלך הנסיעה יכול ללעוס גם ללא תאורה ואני כותב את זה כאבא ל-2 ילדים שמדי פעם אוכלים במהלך נסיעה.

בלי שום קשר, פלטת לדים?

אם אפשר תעלה תמונה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואתה לא פותח בופה אני משער שמי שאוכל במהלך הנסיעה יכול ללעוס גם ללא תאורה ואני כותב את זה כאבא ל-2 ילדים שמדי פעם אוכלים במהלך נסיעה.

בלי שום קשר, פלטת לדים?

אם אפשר תעלה תמונה.

תמונה

http://www.ebay.com/itm/New-White-48-LED-3528-SMD-Universal-Fit-Dome-Map-Car-Interior-Light-Bulb-Lamp-/141504674568?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item20f255fb08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא היכן היא מותקנת והאם יש השתקפות של האור על שמשות הרכב, על המראה האחורית או על לוח המכשירים.

הדלקת תאורה פנימית בזמן הנסיעה אינה אסורה, אבל יצרני הרכב ממקמים את גופי התאורה באופן שיצמצם את ההפרעה לנהג. הדלקה ממושכת/רצופה של תאורה פנימית בזמן חשיכה אינה רצויה ועלולה לפגוע בבטיחות.

גוף התאורה שבקישור שלך אמור להחליף את נורת הלהט בתאורת התקרה (Dome ligh).

עריכה אחרונה על ידי COMMANDER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רוב הסיכויים שזה ישתקף בשמשה הקדמית אלא אם מדובר במכונית יוקרה ששם התאורה למושבים האחוריים מכוונת במיוחד לא לסנוור את הנהג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...