Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנה לחברי הפורום!!!

itire.co.il
שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 374
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

אחד המנהלים לא חזר אלי בפרטי, אולי פה יכולים לעזור לי, האם יש לכם ברשימה את שמי?

רק לציין שלא נרשמתי באתר כי אין לי רכב, וליהרשם לאתר חייב רכב, אז שלחתי להם בפרטי את הפרטים.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אריק אחד ברשימה, עם שם משפחה שמתחיל באות מ' שגר בישוב מוזר שבחיים לא שמעתי עליו.

אם זה אתה - אז עוד לא שלחנו את שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני מבין שהפליזים חשובים מאוד, אבל ברגעים כאלה אסור לנו לשכוח את החיים עצמם ואת העובדה שהאתגר הגדול ביותר שלנו הוא האיום האיראני.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכולים לבדוק עם אני ברשימה

אלכס ו' מרחובות

תודה

ברשימה. הפליז שלך בתוך השק השמאלי בתמונה האחרונה שהעלאתי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המפרגנים. תמיד מחמם את הלב לדעת ששלושת השקים שסחבנו למטה לא היו לשווא.

[ATTACH=CONFIG]416995[/ATTACH]

אתה באמת חושב שזה היה חכם להשעין את השקים על ב.מ.וו שחורה? עזוב אותך ממה יעשה לך הבעלים, זה עושה סווירלים!

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...