Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפצור טויוטה קורולה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בימים הקרובים אני מקבל את הרכב הראשון שלי שאני כל כך מחכה לו- טויוטה קורולה 2003. וכרגע היא נראית ככה:

IMG-20140929-WA0005.jpg

IMG-20140929-WA0006.jpg

IMG-20140929-WA0008.jpg

IMG-20140929-WA0007.jpg

רציתי לדעת איך תמליצו לי לשפצר אותה כדי לגרום לה טיפה לבלוט במחיר שפוי ואיפה אני קונה את אותם שיפצורים?

תודה רבה לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין.

אם בשיפצורים אתה מתכוון לכל מיני תוספות קוסמטיות כמו ניקלים מדבקות "ספורט" ושאר קשקושים, אני אומר רד מזה.

קורולה זה בערך הרכב הכי סולידי בארץ.

כמעט כל תוספת שלא יצאה מהמפעל תראה מגוכך וילדותי עליו.

אגב האוטו נראה מעולה לגילו, תשקיע בניקוי וטיפוח פנימי/חיצוני וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי מלא שטויות בקורולה 99, יש אנשים שמתחברים לזה ויש אנשים שצוחקים עליי. חברים שלי מחמיאים לי.

אם אתה רוצה לנהוג לפחות ברכב שלא נראה זקן מדי, כי קורולה לאורך דורותיה לא נראית הכי מדהימה שיש-לא מכוערת לדעתי - לא מושכת גם.

הייתי מציע להשחיר חלונות מאחורה, וילון טויוטה, מסגרת ניקל ללוחית רישוי, מערכת טובה שכוללת מגבר וכל השטויות האלו וכמובן ג'אנטים. כל שאר הדברים כמו אורות וכאלו זה כבר בפנים - לבחירתך. אולי נורות לבנות ללוחית רישוי שגם חוקיות.

אוטו מצויין, לא כזה יפה. לדעתי דווקא שווה לשפצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לתת לרכב מראה של רכב של ערסים, לא הייתי משתגע.

תן לאוטו ניקיון טוב, קח אותו למקום שיצחצח לך את האוטו מבפנים ויעשה פוליש ברמה גבוהה (עסקים כאלו בעיקר במרכז הארץ),

תן לו טיפול טוב עם נוזלים ושמנים איכותיים, זה הרבה יותר חשוב.

ניקלים ומה שבסנגון סתם יגרום לו להראות רכב של ערסים. שים מקסימום מגנזיום.

מערכת זה משהו אחר ואני בעד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם הבחור מעליי.

בדיוק עברתי ליד מזדה 3 צבע כחול מטאלי, ג'אנטים שחורים, מיליון ניקלים ולקינוח מושבים דמוי עור אדום/שחור.

ממש תצוגת תכלית של טעם רע.

אושריקו...

מסקרן אותי בן כמה אתה, לא בגלל שיש לי בעיה עם הדיעה שלך, אלא לראות אם יש פה עניין דמוגרפי של גיל.

מסקרן אם כשהייתי משתמש במילה לשפצר, זה היה נראה לי יפה כל הקישוטים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 21. מה לעשות שאני אוהב את השטויות האלו ברכבים, תקרא לזה ילדון מתלהב, אני אקבל את זה בשמחה רבה. יש בנאדם שמשפצר את הרכב שלו בעיני אחרים בטעם טוב או טעם רע אך נוהג כמו בנאדם(אהמ, אהמ). ויש את הצד השני שמשצפצר גם, מתפרע על הכביש, מפריע לשכנים עם פרפורים בשכונה ואגזוז רועש כמו של משאית.

חוץ מזה שאחת הסיבות שאני אוהב לשים שטויות על רכבים משפחתיים זה בגלל הצורה שמתאימה יותר לגבר בן 90 מאשר לאחד בן 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, בכוונה ניסחתי את ההודעה שלי כך שלא תיהיה חלילה תוקפנות כלפייך ואתה קצת מגיב כאילו התקפתי אותך.

לא התייחסתי בכלל לנושא הנהיגה עצמה ואני שמח לשמוע שאתה נהג אחראי.

יופי זה עניין סובייקטיבי שמושפע בין היתר גם מגיל המתבונן. (אני אגב גדול ממך רק בעשור)

בכל מקרה הנקודה שלי היא, שקישוטים ושטויות לא יהפכו רכב משפחתי סולידי לרכב "צעיר" למראה.

עם זאת, אם זה יפה בעינייך, מי אני שיגיד לך אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכב שלך קצת בעייתי "לשפצר" בזול כי כל הדברים הזולים נראים כמו... זבל. אם אתה לא רוצה להראות כבבון בכירכרה של ערסמוביל בחוצות העיר, אני ממליץ לך ללכת בכיוון הזה:

nze120_02.jpg

nze120_09.jpg

nze120_05.jpg

nze120_06.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, בכוונה ניסחתי את ההודעה שלי כך שלא תיהיה חלילה תוקפנות כלפייך ואתה קצת מגיב כאילו התקפתי אותך.

לא התייחסתי בכלל לנושא הנהיגה עצמה ואני שמח לשמוע שאתה נהג אחראי.

יופי זה עניין סובייקטיבי שמושפע בין היתר גם מגיל המתבונן. (אני אגב גדול ממך רק בעשור)

בכל מקרה הנקודה שלי היא, שקישוטים ושטויות לא יהפכו רכב משפחתי סולידי לרכב "צעיר" למראה.

עם זאת, אם זה יפה בעינייך, מי אני שיגיד לך אחרת.

דווקא לא הרגשתי שתקפת אותי, רק נתתי הסבר קליל שאני מתחבר לדברים האלו. מצטער אם הבנת הפוך.

ואני יודע שככל שגודלים זה עובר ההתלהבות :)

סלואו רייד, הדברים האלו שאתה מעלה הם אלו שבאמת מתאימים ויפים לרכבים משפחתיים, אבל בינינו, כמה הדברים האלו ישימים בארץ?

מה שיש שם בעולם לא תמיד יש בישראל, כולל בחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

slowride

אני מסכים איתך.

בדיוק עלה לי בראש שהדרך היחידה להקנות מראה צעיר לרכב משפחתי זה חצאיות וג'אנטים מתאימים. הבעיה

שבארץ זה עולה הון. ולא פרקטי בעליל עם כבישים מלאי פסי האטה.

אחרי שהסתכלתי בתמונות שהעלת - לדעתי לקורולה זה עדיין לא נותן מראה צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צודק. העיצוב של הרכב הזה בעייתי, אין מה לעשות איתו. הדוגמא שהבאתי היא בגדר "הרע במיעוטו" והיה קשה לחפש תמונות של קורולה E120 "משופצרת" שנראית טוב. אבל לדעתי לפחות זה עדיף פי 100 מאשר ניקלים ומבחר קולקציית פלסטיקי אוטו דיפו על כל הרכב. אם כבר מוכרחים לנסוע ברכב של זקנים, אז לפחות שלא יראה כמו בדיחה.

אושריקו, כל זה ישים בארץ וזה חוקי לחלוטין. אולי חוץ ממידת הצמיג הזה אבל אני בטוח שיש ג'אנטים שנראים טוב שאפשר לאשר על קורולה. מה שנכון, זה לא זול. אם אין תקציב עדיף להשקיע בטיפוח הרכב ובשמירה על הצבע והפנים מאשר בזבל של ליצנים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. אבל רוב החבר'ה שרוצים להקנות מראה צעיר לרכב משפחתי הם חיילים משוחררים שמטבע הדברים דיי תפרנים ביחס להוצאה של אלפי שקלים על קוסמטיקה.

בקיצור, לדעתי כל המוסיף תוספות זולות, גורע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. העיצוב של הרכב הזה בעייתי, אין מה לעשות איתו. הדוגמא שהבאתי היא בגדר "הרע במיעוטו" והיה קשה לחפש תמונות של קורולה E120 "משופצרת" שנראית טוב. אבל לדעתי לפחות זה עדיף פי 100 מאשר ניקלים ומבחר קולקציית פלסטיקי אוטו דיפו על כל הרכב. אם כבר מוכרחים לנסוע ברכב של זקנים, אז לפחות שלא יראה כמו בדיחה.

אושריקו, כל זה ישים בארץ וזה חוקי לחלוטין. אולי חוץ ממידת הצמיג הזה אבל אני בטוח שיש ג'אנטים שנראים טוב שאפשר לאשר על קורולה. מה שנכון, זה לא זול. אם אין תקציב עדיף להשקיע בטיפוח הרכב ובשמירה על הצבע והפנים מאשר בזבל של ליצנים.

כל אחד וטעמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תחליף את הוילון לשחור,שים מגנזיום מקורי של הדגם ומגיני רוח, זה דיי והותר עבור רכב כזה וישדרג אותו בכמה רמות,אין צורך להשתגע יותר יותר מדי.

רכב כזה כמה שיותר מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...