Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפצור טויוטה קורולה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נראה שמור ובמצב מעולה.

לדעתי תחליף את הוילון האחורי לאחד של טויוטה.

תחליף את המערכת המקורית למערכת אפטרמרקט של חברה ידועה.

וטיפול דיטלינג לא יזיק.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?531498-%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%95%D7%AA-(%D7%A2%D7%9D-%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%9E%D7%95%D7%91%D7%9F)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?521560-%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?535479-%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%A7%D7%98-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?537544-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%A1

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?537551-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%A1

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?522010-%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%A7%D7%98-%D7%9E%D7%A1%D7%92%D7%A8%D7%AA-%D7%9C%D7%95%D7%97%D7%99%D7%AA-%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%99

הכל עניין של טעם ,המלצה שלי תשקיע בדברים קטנים ויפים בגבול הטעם הטוב ,תשתדל לקנות דברים אוניברסלים ולא דברים שתואמים לאוטו בהרבה כסף , כי יום יבוא ותמכור אותו וחבל שהכל ישאר יותר כיף לקחת את זה מאשר לתת חינם כי יצחק לוי קבע.

נ.ב תעשה הכל לבד לאט לאט תלמד להכיר כל בורג באוטו, ואין יותר כיף מזה ,אם תצטרך עזרה אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון תוספות שתוכל להוסיף לרכב שלך.

מה שאני הייתי עושה ברכב שלך:

ראשית הייתי מעיף לכל הרוחות את הפנסים המכוערים מסביב לרכב שהם אמורים להיות מגנים, בפועל- קיט כיעור לרכב.

* דיטיילינג מקיף

* מחפש ג'אנטים מקוריים של קורולה GLI מאותן שנים.

ממליץ לנסות לחפש גם ג'אנטים של טויוטה אוונסיס 2001-2004 (זאת שלאחר מתיחת פנים). יראה מיוחד לטעמי.

* ממליץ לבדוק כמה יכול לעלות גריל משומש של קורולה מהדור שלך אבל שלאחר מתיחת ההפנים (2005-2007),

למצוא גריל כזה בצבע תואם לרכב שלך לא אמור להיות כזאת בעיה, זה ייתן לרכב שלך מראה יותר עדכני.

* פנסים קדמיים ואחוריים של הקורולה שלאחר מתיחת הפנים.

נ.ב יש ברדליין פנסים אחוריים עם לד לקורולה כמו שלך, זה יעניק לרכב מראה יותר עדכני עם טאץ' יוקרתי יותר

והכי חשוב- לא מדובר בפנס צעקני מדי סטייל ''טייפ R'ס ''.

* דאבל דין- בדרך כלל אני לא מתקין דאבל דין, פשוט מעדיף את המכשיר המקורי אבל עקב והמכשיר של הקורולה

מהדורות האלה כבר מיושן עקב חוסר בחיבורים שונים, BT וכיו''ב, ממליץ לחפש דאבל דין איכותי ולא יקר.

המטרה שלי היא להביא את הרכב למצב שדומה לזה:

ewjtmmkmln3m.jpg

njziimyxjtdm.jpg

יש עוד 1001 דברים שהייתי עושה ברכב הזה וכבר הבנתי שהתקציב שלך לשיפור חיצוני הוא לא גבוה,

לכן אני ממליץ לך לבחור את הדברים שהכי היית רוצה לעשות ברכב שלך ממה שציינתי.

אם תרצה איזושהי עזרה או עצה פנה אלי בפרטי- אעזור בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כן.אני חייל (אוטוטו משתחרר סוף סוף) אז התקציב שלי לא בשמיים לכל העניין של ה"קוסמטיקה". (אני מתכוון כבר להוציא באיזור ה3500 שקל על מערכת)

אני לא מבין ולא יודע איך עושים את כל הדיטיילינג הזה. אשמח אם תוכלו להציע לי/להפנות אותי למקום שמתמחה בעסק הזה במחיר שפוי. ג'אנטים 16 + צמיגים בכל מקרה לא על הפרק בגלל המחיר.

איפה אני מוצא את כל הרכיבים הללו שצויינו פה? סתם לדוגמא- איפה אני מוצא פינספויילר שיתאים לי?

עריכה אחרונה על ידי yoav180
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל יקר.

שמור את כספך היקר.

קרא בפורום על שטיפה נכונה וטיפוח הרכב - שלוקחת גם זמן יקר.

תחליט אם יש לך את הזמן להשקיע.

אם זה בשבילך תשקיע 300 שקל על קצת חומרים וציוד ושיהיה בהצלחה.

המחירים לדיטיילינג מקצועי הם יקרים מפאת קושי העבודה והמקצועיות הנדרשת.

הדבר היחיד שלא יקר ואולי יוסיף לוק שובב לרכב הזה לדעתי, זה איזה מדבקה קטנה ורצוי משעשעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם התקציב קטן עדיף להשקיע במשהו שבאמת תהנה ממנו, כמו מערכת ואת השאר באחזקה והשמירה על הרכב.

כשאין כסף אל תתפתה לקנות דברים זולים ומכוערים כי בסוף יצא מצב שבאת לשפר את המראה ובפועל הרסת אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה מרכיב חישוקים קטנים יותר מ-17" בזבזת את הכסף שלך.. ג'אנט 16-15 מה שתמיד שמים לרכבים האלה עם החתך צמיגים של ניסאן טרנו בכלל לא מחמיא לרכב הזה.. (או לרכב כלשהו חח)

מה שהייתי עושה במקומך זה מחפש חישוקים בגודל 17 אינצ' מנמיך אפילו קצת (אם אין קפיצי הנמכה מוכנים לרכב הזה תמיד תוכל לחתוך.. לחתוך קפיצים זה לא כל כך נורא כמו שזה נשמע, ראיתי המון המון אנשים בחו"ל שחותכים קפיצים גם ברכבי תצוגה ולנהיגה יום יומית, צריך לעשות את זה נכון פשוט.)

ומוריד גם סמלים מדבקות וכאלה וזה יתן אחלה של לוק לרכב.. כל השאר שתוסיף זה כבר טעם אישי שלך (תעשה לעצמך טובה תימנע ממדבקות קארבון וניקל...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה מרכיב חישוקים קטנים יותר מ-17" בזבזת את הכסף שלך.. ג'אנט 16-15 מה שתמיד שמים לרכבים האלה עם החתך צמיגים של ניסאן טרנו בכלל לא מחמיא לרכב הזה.. (או לרכב כלשהו חח)

מה שהייתי עושה במקומך זה מחפש חישוקים בגודל 17 אינצ' מנמיך אפילו קצת (אם אין קפיצי הנמכה מוכנים לרכב הזה תמיד תוכל לחתוך.. לחתוך קפיצים זה לא כל כך נורא כמו שזה נשמע, ראיתי המון המון אנשים בחו"ל שחותכים קפיצים גם ברכבי תצוגה ולנהיגה יום יומית, צריך לעשות את זה נכון פשוט.)

ומוריד גם סמלים מדבקות וכאלה וזה יתן אחלה של לוק לרכב.. כל השאר שתוסיף זה כבר טעם אישי שלך (תעשה לעצמך טובה תימנע ממדבקות קארבון וניקל...)

ממה שהבנתי מחברים וגם מהפורום פה אין לי תקציב כדי להביא רבעיית גאנטים 17 + צמיגים... שלא לדבר על הנמכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חותכים קפיצים, זו טעות. לקפיצים מקוריים יש צורה מיוחדת בקצוות שלהם כדי להתאים לתושבות שלהם. כשאתה חותך אתה בעצם מבטל את הקצה של הקפיץ שמתאים לתושבת שלו, וזה רק יצור לך בעיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...