Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל השיווק של אינפינטי q50 עם מנוע 2.0 t במחיר תחרותי ביותר.

zuzut5
שימו לב! השרשור הזה בן 3517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אנסה לקחת למבחן ולתת פה השוואה לG37,

מה שבטוח שהעיצוב נפל,אהבתי את הייחוד של הG וזו גם הייתה אחת הסיבות שבחרתי בה.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי הוא מותג הפרימיום הכי פחות נמכר בישראל והוא ישאר כך גם לאחר השקת הגרסה החדשה. המנוע אולי של מרצדס, אבל המתג של מראות החשמל מניסאן מיקרה...

וחבל שכך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה הIS300H היא הרכב הנמכר בסגמנט. הרבה לפני סדרה 3 A4 וC קלאס.

לא מדוייק, סדרה 3 יותר נמכרת. אבל מסתבר שהלקסוס באמת נמכרת יותר מה-C קלאס וה-A4 (לפי נתוני מסירות של אוגוסט). הייתי בטוח שזה אחרת, אבל אני שמח לדעת שהעם בוחר במכונית המצויינת הזו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לקחת למבחן ולתת פה השוואה לG37,

מה שבטוח שהעיצוב נפל,אהבתי את הייחוד של הG וזו גם הייתה אחת הסיבות שבחרתי בה.

השקה רשמית רק בנובמבר.

כך שנסיעת מבחן אפשרית בעוד כחודשיים לפחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכביש יוצא לי לראות (באזור המרכז) הרבה סדרה 3 ו-IS. המרסדס לדעתי הרבה מאחור במכירות, לפחות ממה שנראה בכבישים.

זוזוט, נושא האינפיניטי קשור להחלטה של חברך בקשר להחלפת הרכב?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא, בסופו של דבר הוא הלך על רכב שונה לגמרי משום מה, אתמול הוא הזמין 135m בצבע כסוף עם כסאות מכאנים, לך תבין את השיקולים של הבחור.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתוני המסירות העדכניים מדובר על 423 סדרה 3, 336 ISים, 285 C קלאסים, ו-216 A4. ה-S60, אגב, נמסרה ב- 370 עותקים (3 מתוכם עם מנוע T6).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתוני המסירות העדכניים מדובר על 423 סדרה 3, 336 ISים, 285 C קלאסים, ו-216 A4. ה-S60, אגב, נמסרה ב- 370 עותקים (3 מתוכם עם מנוע T6).

לפי נתונים שנמסרו לי מלקסוס ביום חמישי נמסרו כבר מעל 400 IS

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתונים שנמסרו לי מלקסוס ביום חמישי נמסרו כבר מעל 400 IS

ממה שאני יודע, היבואנים אוהבים לדבר על "מכירות" (הזמנות), ופחות על מסירות בפועל, זה גם מסביר את זה שנתנו לך מספר גבוה יותר. הבעיה היא שחלק מהמכירות האלה מתבטלות, לכן המספר הזה לא מאוד אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי הוא מותג הפרימיום הכי פחות נמכר בישראל והוא ישאר כך גם לאחר השקת הגרסה החדשה. המנוע אולי של מרצדס, אבל המתג של מראות החשמל מניסאן מיקרה...

רק אני מחכה ל-Q30?

זאת בדיוק הנקודה. אינפיניטי תשיק בנובמבר את הQ50 המוגדשת במחיר מאוד תחרותי, את הQ70 ההיברידית ואת הQX60- רכב 7 מקומות מאוד מפואר במחיר מאוד תחרותי לקטגוריה. שתגיע הQ30 מס' המכירות ייקפוץ משמעותית- ראה ערך לקסוס.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שעיצובה החיצוני של Q50 נאה ודי אגרסיבי, עיצוב הפנים שלה סובל משממון מתמשך. גרוע יותר; קשה שלא לראות קווי דמיון ליונדאי I30, מכונית זולה משמעותית ונעדרת כל ארומה יוקרתית.

אאוץ'.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים איתך, יצא לי לבקר בתא הנוסעים של הגרסה ההיברידית יותר מפעם אחת, ובדומה לרכבים קודמים (g37, fx, ex ושות׳) תא הנוסעים איכותי, וכמות המסכים לא מביישת חללית.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...