Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מרכישת מונית מרצדס C200 והפיכתה לרכב פרטי

sharkol
שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד על האומץ והתעוזה ללכת בנתיב הלא שגרתי הזה! תודה על הפירוט הרב - הוא לבטח יהיה לערך עבור כל מי שבעתיד עשוי לבחור ללכת בעקבותיך.. ;)

הנעלם הכי גדול כאן הוא עלויות האחזקה המכאנית - נשמח ונעריך זאת אם תחזור לכאן בעוד שנה לתת דו"ח על עלויות אלו.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי יש C200 שנת 2006 ולאבא שלי C200 2010 שהחליפה C220 מודל 2001.

שלושתן נקנו מלקוחות של אבא שלי וטופלו על-ידו (מכונאי מרצדס) והן במצב מצויין.

תמורה מצויינת לכסף ומכונית מצויינת.

תתחדש ותהנה!

9DC_0468.jpg

9DC_0469.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש C200 שנת 2006 ולאבא שלי C200 2010 שהחליפה C220 מודל 2001.

שלושתן נקנו מלקוחות של אבא שלי וטופלו על-ידו (מכונאי מרצדס) והן במצב מצויין.

תמורה מצויינת לכסף ומכונית מצויינת.

תתחדש ותהנה!

איפה רכשת את הפנסים הקדמיים ?

אתה חושב שהם מתאימים גם לגרסת הקופה ?

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תיזמון יש לך :-D

בדיוק חשבתי להתחיל תהליך דומה עם אותו רכב מאותו שנתון.

אז קודם כל, כל הכבוד לך על המדריך הנהדר והמפורט.

נשמח אם תעדכן בהמשך.

הטסט השנתי באמת עולה 3200 ש"ח ???

ידועים לך "מחלות" בדגם זה של הרכב שחשוב לבדוק לפני קנייה...

תודה.

שבת שלום.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, וברוך הבא למועדון:-).

לדעתי ביצעת בחירה חכמה, בכל קנה מידה אתה מקבל רכב חזק ומהנה יותר ממשפחטומטית משומשת ממוצעת במחיר כזה וככל שתחזיק אותו יותר הוא ישתלם יותר. כמה דברים שכדאי לדעת:

-עובדי משרד הרישוי יוצאים לחופש הגדול גם כן (נקודת דימיון נוספת בינם לילדים קטנים:?) ולא עובדים אחה"צ.

-מציאת מונית משומשת במצב טוב אינה פשוטה במיוחד, מוניות מטופלות של נהג אחד נמכרות כמוניות או לקרובים/מכרים ולא מגיעות למי שלא מקושר (נכון במיוחד לדגמי ה E אצל נהגים מבוגרים המשמשים לנסיעות בין עירוניות).

-חשוב לקבל תיעוד טיפולים מלא ממספר סיבות. אחת היא גילוי של כשלים חוזרים המצביעים על מוסך גרוע או רכב לימון, בנוסף, מוסכי מדרכה לא מחזיקים תיעוד מלא. (עקב כמות ועלות הטיפולים במוניות לעתים הנהגים מעדיפים את המוסכים הזולים ביותר)

-לפני שמבזבזים כסף וזמן במכון בדיקות יש לבדוק את הרכב במוסך מרצדס עם מכונאי מנוסה באמצעות סורק "סטאר". מכון בדיקות רגיל לא יזהה תקלות אלקטרוניות ברכב.

-תחזוקה שוטפת אינה יקרה במיוחד אך חשוב לא לחסוך בה, ישנם יבואני חלפים מקבילים למרצדס באיכות המקור (OEM) במחירים סבירים. תחזוקה מונעת חשובה כדי למנוע תקלות יקרות לתיקון.

הבעיה הצפויה לך בעתיד הקרוב היא של התמכרות. אחרי שתתרגל ליתרונות של מרצדס יהיה לך מאוד קשה לחזור למשפחטומטית ממוצעת (מניסיון אישי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה רכשת את הפנסים הקדמיים ?

אתה חושב שהם מתאימים גם לגרסת הקופה ?

הפנסים נרכשו כמשומשים. היו מורכבים חודשיים בלבד.

הם בוודאות לא מתאימים לקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול,כול הכבוד על ההשקעה בכתיבת המדריך.

דבר שני אני כול כך מקנא בך,זה מסוג הקניות שאני מת לעשות אבל חושש.:mm_yeah:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה, עבדו עליך! שמו לך שתי לוחיות שונות!! (פוטושופ מן הסתם, הספרה הראשונה צריכה להיות 9)

תתחדש על האוטו! למצוא דיל כזה ב60K נשמע מאוד אטרקטיבי.

המחרוזת על ידית ההילוכים חורי הקליעים מאחורה והשטיחון- פשוט קלאסי לנהג מונית :-D

על ההגה בכל מקרה אני ישים כיסוי כי אני רגיל לנהוג עם הגה עבה.

ממליץ לך בחום לוותר על הכיסוי- סכנת נפשות. הכיסוי מתרחב עם הזמן ונהיה רפוי, עד שיום אחד מגיע מצב חירום שבו אתה חייב לסובב את ההגה במהירות, ומסובב רק את הכיסוי (ז"א שלא סובבת את ההגה ונתקעת ברכב שבא מולך או שדרסת ילד שרץ לך לכביש)

ממליץ בחום לוותר על כיסוי ההגה, אם אתה בכל זאת רוצה הגה עבה, תשים כיסוי הגה מלופף וקשור להגה שלא ישתחרר.

סע בדרכים טובות!

תוספת לדבריו של יוליאן- כל כיסוי הגה, גם הכי מתוח, גם הכי יקר, גם הכי רחב, גם עם הכי הרבה פרווה, כל , כל , כל כיסוי הגה, ללא יוצא מן הכלל, מגיע לשלב שהוא משוחרר יותר מידי, והמצב הזה עלול להתברר לכם דווקא כשאתם רוצים לברוח ממכונית שסטתה מדרכה ומתקרבת אליכם.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה בכיסויים הזולים,אצלי הפנדה היה במשיך 3 שנים כיסוי של HR,ישר כמו דבק,גם לספייס קניתי כיסוי כזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם על הברכות והאיחולים, שמח שהצלחתי לעזור לאנשים אחרים כאן.

התמונות שהעליתי צולמו במהלך היום הראשון לתהליך, זה היה לפני שהורידו את מדבקות המונית, וכמובן לפני שהחליפו את מספר הרכב.

מספר הרכב אכן מתחיל ב9 ומסתיים ב 75.

לגבי הטסט, ניתן לראות את המדרגות כאן: http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=1069:agrot-rechev-risayon&catid=122:agorot-rechev-c&Itemid=182

כאמור הרכב משתייך לקבוצה 7. כל 3 שנים הרכב יורד מדרגה, כלומר ב 2015 הטסט לרכב שלי יהיה 2200.

לגבי הגריל והסמל על מכסה המנוע, כבר הוזמנו מאיביי אתמול. הוזמן הגריל הזה והסמלון הזה.

כרגע צבע הרכב ישאר לבן, אני דווקא אוהב את הצבע, אני שוקל אולי לעשות גג שחור מבריק דמוי פנורמי. עדיין לא סגור על זה.

מאכר שעושה את כל התהליך בשבילך? האמת שלא ניגש אלי אף אחד. אתה יכול לפנות לסוחרים שנמצאים בשדרות הר ציון, אני יותר מבטוח שהם מקצוענים בתהליך הזה.

אפשרות נוספת זה פשוט לקנות רכב שהוא כבר עבר הסבה לפרטי ולחסוך את כרבי הראש.

חברים, דבר נוסף וחשוב מאוד ששחכתי להוסיף.

בטופס הרישיון של הרכב, על הנייר מה שנקרא, מופיע יד 03, כלומר אני יד רביעית.

בפועל, אני יד שניה. איך זה ייתכן אתם שואלים?

כל פעם שבעל המונית מחליף כובע \ מספר מונית, המונית נרשמת על בעל המספר ולא על בעל הרכב.

כלומר במקרה שלי הנהג החליף 3 מספרים, חשוב לשים לב לדברים הללו ולוודא אותם לעומק!

עריכה אחרונה על ידי sharkol
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת לדבריו של יוליאן- כל כיסוי הגה, גם הכי מתוח, גם הכי יקר, גם הכי רחב, גם עם הכי הרבה פרווה, כל , כל , כל כיסוי הגה, ללא יוצא מן הכלל, מגיע לשלב שהוא משוחרר יותר מידי.

אני לא בא כאן לקדם שימוש בכיסויי הגה.

רק אציין על סמך ניסיון שלי לאורך כ 600.000 קילומטרים ועשרות כיסוים, שמה שרשום בציטוט לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...