Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מרכישת מונית מרצדס C200 והפיכתה לרכב פרטי

sharkol
שימו לב! השרשור הזה בן 3373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הייתי הולך על זה בתנאי שהרכב מטופל ושמור ללא בעיות גיר מנוע או שאסי, כך בחשבון אורך חיים של מנוע קיה זה לא לא של מרצדס, אבל עדיין הק"מ שאמרצץת נמוך תהנה מהרכב כמה שנים טובות בכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מטופל, מאוד מאוד שמור, נהג מונית יחיד ולא מונית שעובדת 24/7 עם כמה נהגים.

אפילו נהגתי עליו כמה דקות, אני מפחד שבשבילי זה אוברקיל רציני, אולי אנתב את הרכישה לאחי הגדול, יש לו ילדים, רכב כזה יהיה מצויין בשבילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הקניה.

תזהר בהחלפת נורות חניה בפנסים הקדמיים )אם אני לא טועה יש 2 בכל פנס(. מאוד קל לשבור את בית הנורה של והגישה נוראית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הקניה.

תזהר בהחלפת נורות חניה בפנסים הקדמיים )אם אני לא טועה יש 2 בכל פנס(. מאוד קל לשבור את בית הנורה של והגישה נוראית.

תודה לך אז אני באמת צריך לבדוק אולי צריך להזמין x4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב!

כמו שאמר גולף, ישנם שני נורות בכל צד. מנסיון הנורות של ה30 שקל לא מחזיקות מעמד שם וגון האור שלהם סגול משהו. אני ממליץ לך לקנות לדים איכותיים. יש של אוסרם ב כ 100 ש"ח לזוג, קצת יקר אבל הם לא נשרפות והאור שלהם לבן אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב!

כמו שאמר גולף, ישנם שני נורות בכל צד. מנסיון הנורות של ה30 שקל לא מחזיקות מעמד שם וגון האור שלהם סגול משהו. אני ממליץ לך לקנות לדים איכותיים. יש של אוסרם ב כ 100 ש"ח לזוג, קצת יקר אבל הם לא נשרפות והאור שלהם לבן אמיתי.

אפשרי לרכוש אותם בארץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, להפוך רכב יפה לערסמוביל, תתחדש.

חח ממש לא רחוק מזה הכל יהיה עדין ויפה המטרה לשבור את המראה של המונית אני יעלה תמונות אחרי השדרוג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי לרכוש אותם בארץ ?

כן, אני קניתי באוטו סטור.

אם אני זוכר נכון ההפרש מהמחיר ב ebay לא היה גדול.

היה לי רכב כמו שלך ואני באופן אישי העדפתי גבות בצבע כתום כמו שאתה יכול לראות בתמונת המשתמש לי. זה היה נראה ממש טוב לדעתי.

כיום עם e class שם הפנס הקידמי נפרד מאור החנייה אז שם שמתי לד לבן.

אבל זה עניין של טעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוסו תתחדש, נשמע שעשית עסקה טובה, גם הק"מ נשמע מאוד סביר ביחס לשנה.

לגבי לדים לגבות, ממליץ על נורות של AZN, הם מייצרים נורות במיוחד למרצדס - http://www.aznoptics.com/

כמו שאמרו לפני אתה צריך 4 כאלו.

לגבי נורות H7, אני רכשתי נורות של IPF, נורות יפניות מאוד איכותיות, יש להן יבואן בארץ שהיה בעבר ספונסר פורום, לא יודע לאן הוא נעלם.

הנורות דיי יקרות, אני קניתי שני זוגות, לאורות דרך ולפנסי ערפל, סה"כ 550 ש"ח, אבל לדעתי שווה כל שקל ונראה מעולה.

לגבי גריל, אתה יכול לדפדף אחורה בשרשור ולראות את הלינקים לגרילים שאני ועידן פרסמנו, המחיר לגריל לא מקורי בארץ מתחיל מאזור ה 2000 ש"ח.

הפרש מאוד משמעותי, מציע לך להיות סבלני ולהזמין מאיביי.

לגבי גג שחור, אתה יכול להתייעץ עם daniel carsyle, העלות של זה סביב 500-600 ש"ח.

לגבי הקיה, למיטב ידיעתי נהגי מוניות עוברים לאופטימה אחרי מרצדס, מדובר ברכב זול יותר, אחזקה זולה יותר, ושמגיע ברמת גימור יותר גבוהה מהמרצדס. במידה והק"מ סביר (60K לשנה בערך) והבדיקה תקינה, זאת יכולה להיות עסקה טובה אם המחיר נשמע לך הגון.

תמונות של הנורות:

IMG_20141128_165101.jpgIMG_20141128_165148.jpgIMG_20141128_171840.jpgIMG_20141128_172041.jpgIMG_20141207_200228.jpg

עריכה אחרונה על ידי sharkol
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...