Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מרכישת מונית מרצדס C200 והפיכתה לרכב פרטי

sharkol
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה שנה הרכב?

הקמ קצת גבוה, אבל לא משהו שצריך לחשוש ממנו. רק לבצע בדיקה יסודית כדי לדעת בדיוק מה הליקויים שאתה צריך לטפל בהם בעתיד.

לגבי העשן השחור בהתנעה, גם לי קורה מידי פעם, אבל בקטנה.

זה יכול להיות מכמה סיבות, אבל אני לא חושב שזה קשור לאינג'קטורים. אולי פילטר אוויר או EGR מפוייח.

תוכל לבדוק את תקינות האינג'קטורים ובכלל תקינות העבודה של המנוע ע"י בדיקה במחשב מרצדס.

אינג'קטורים בדיזל זה לא כמו פלאגים בבנזין, סיפור אחר לגמריי וגם העלות מאוד גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבנתי שיש 4 כאלה ברכב אז מה כל אחד 2000 שח ומעלה זו חתיכת הוצאה לא נראה לי כדאי ללכת על העסקה הזאת צריך לקחת בחשבון שישור קו פשוט זה עוד איזה 5 k ומעלה אני ימשיך בחיפושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף גם אני התחדשתי (:

C200 קומפרסור 2008

כמה שאלות קטנות :

יש אפשרות להוסיף למערכת המקורית aux או כניסה לusb ?

כמה שילמת בארץ מיסים על הגריל ?

ובקשר לפנסים הקדמיים הם כנראה שרופים מבפנים יש אפשרות לסדר את זה ? לפתוח את הפנס אולי ? או שלהחליף לחדשים ?

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דניאל, קודם כל תתחדש.

לגבי המערכת, אצלי היה חיבור aux בתא כפפות, בקיר הימני, usb לא היה.

אולי בדגם הקומפרסור זה כן קיים.

לגבי אפשרות הוספה, תעשה בדיקה ב mbworld, אני בכלל הייתי מציע להחליף את יחידת הראש המקורית בדאבל דין. כמובן שצריך לקחת בחשבון שאתה מאבד את השליטה מההגה והג'ויסטיק, אך ניתן להחזיר את זה באמצעות מתאם מיוחד שעולה 300 שח באיביי.

לגבי הגריל, אני שילמתי 33%. מס קניה + מעמ.

אחרי כל העמלות הנוספות, זה יצא בעצם 50%.

למיטב ידיעתי עידן הזמין מספר ימים אחרי את הגריל ולא שילם מכס. עניין של מזל.

לגבי הפנסים, גם לי קרה אותו דבר, העדשות היו שרופות מבפנים, הפנס לא עובד טסט, מקרה אבוד, גם בקושי ראו משהו בלילה, על גבול המסוכן.

רכשתי זוג פנסים תוצרת טיוואן ב1200 מג'נין, באמצעות בחור שמתגורר שם ועובד עם אבא שלי.

בארץ המחירים לזוג פנסים תחליפיים מתחיל מ1700, למקורי המחיר הוא 2500. לא כולל התקנה, שזה עוד 250-300. צריך לפרק את כל הטמבון הקדמי, אם זה היה פשוט הייתי עושה את זה לבד.

ותן קצת תמונות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי בתא הכפפות שקע AUX והצלחתי להתחבר דרך המכשיר .

בנתיים לא מעוניין להחליף את המערכת המקורית .. אצלי בהגה יש טיפה יותר כפתורים וזה יבטל אותם .

לגבי הגריל אני מחפש עדיין איזה לקנות אני די מעדיף את המקורי שבא בC300 הכסוף עם הסמל הגדול מנסה בנתיים למצוא.

הפנסים יעברו ניקוי פנימי ואם זה לא יפתור את הבעיה כנראה ארכוש חדשים

סה"כ הרכב שמור מאוד יד ראשונה לקח לי הרבה זמן למצוא אקזמפלר שמור

והנה קצת תמונות :wink:

gzmgjkngenj0.jpg

miiqnmxjjfn4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מערכת אודיאו מותקנת לך? אצלי עם E350 מאותו שנתון יש Audio20 עלובה (עם רמקולי H&K איכותיים לפי המסופר, אני מצליח לשמוע שם רק רדיו לא איכותי...) ללא האופציות כגון מחליף דיסקים וכו'. חיפשתי ומצאתי מספר מערכות דאבל-דין, אחת מהן תומכת בכפתורים שבהגה ויכולה להציג את נתוני הרכב בזמן אמת. אלא שמחירה בחו"ל הוא כ 8 אש"ח.

למה אתה משתמש ב AUX?

רוסו, המאפיין של ה K הוא מגדש על (לא טורבו, מכני) והם מנועי בנזין, לא דיזל כמו במוניות.

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוסו - כמו שחיים אמר זה לא דיזל , מנוע 1.8 בעל מגדל על

חיים גם אצלי מותקנת Audio 20 יש שם דיסק יחיד , רדיו והתברר לי היום בעזרת גיא על שקע Aux - אני מחבר אליו את הסמארטפון או מחבר לאייפוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז תודות לפותח השרשור ולכם החברים בקבוצה גם אני קיבלתי בטחון לקנות מונית לשעבר, אחרי זמן רב של חיפושים בדיקות שהורידו לי את כל האוויר ובדיוק יום לפני שהחלטתי לרדת מהרפתקאה הזאת, הרכב נמצא ואני מאוהב: -), מרצדס c200 שנת 2008 צורה w204 עם 360 ק"מ היה מונית עד 210 ק"מ נהג יחיד, מאז יד שניה פרטית לבחור פדנט ששמר על הרכב כמו על הילדה שלו הכל מקורי ברכב ותוצאות הבדיקה מצוינות, שלב ראשוני טיפול ראשון במרצדס(קיבלתי מתנה מהדואר) שלב שני להחליף את כל הנורות הצהובות בלד לבן, להחליף לגריל ספורט ולעשות גג שחור אם מישהו יודע איפה אפשר להשיג לדים וגריל במחיר טוב בארץ זה יעזור אין לי כוח לחכות ל ebay, ועוד משהו קטן יש למישהו לינק לספר רכב עדיף בעברית עם לא אנגלית תודה מראש ,

זה הרכב 54c28a2093c99.jpg

עריכה אחרונה על ידי roso
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בנושא רכישת מונית ישנה, קיבלתי הצעה מוזרה ממישהו שאני מכיר, קיה אופטימה 2012, מונית, 130 אלף קילומטר בערך, הדגם המאובזר יותר, המחיר מאוד מאוד מפתה לרכב כזה.

יש דעה בנושא? אם לא בשבילי אז בשביל אחי הגדול שמחפש רכב גדול למשפחה. הרכב עם מנוע דיזל, אוטומט, למיטב הבנתי 6 הילוכים אוטומט רגיל. (שוב, למיטב הבנתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...