Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מרכישת מונית מרצדס C200 והפיכתה לרכב פרטי

sharkol
שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה מאוד. :mm_yeah:

אותי מטרידה רק עלות הטסט השנתי שזה ממש סוג של קנס באופן כללי, ובמחירים של המרצדס (סביב ה-3000 ש"ח לשנה רשמת???) זו ממש הוצאה לפועל.

נוסיף לזה מחירי חלפים שאומנם לא בדקתי, אבל אני מניח שהם ברף העליון של מחירי החלפים הקיימים.

כל הכבוד, כי באמת לרכוש מרצדס בעידן של "צדק חברתי" זה לא דבר קל, אבל לדעתי גם כשזה נגיש, זה עדין לא משהו שכל מי שיש לו 60K בצד יכול להרשות לעצמו.

לכן אל תמהרו לחפש מוניות כל כך מהר, תעשו שקלול הוצאות קבועות שנתיות למרצדס ואם עדיין לא קיבלתם חום, תוסיפו הוצאות משתנות.

אם זה לא משפיע עליכם, אז תתחדשו, אני מרים :mm_yeah:

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

3000 ש"ח טסט לשנה תוריד 1300 ש"ח טסט לרכב מנוע 2000 נישארנו עם הפרש של 1700 ש"ח לשנה שזה יוצא141 ש"ח לחודש.

חלפים לא בשמים יש הרבה חלפים תואמים תוצרת גרמניה (oem) ומחירם כמו החלפים של היפניות.

כך בחשבון דלק ברכב בנזין מנוע 2000 , לעומת זאת סולר במנוע דיזל כמעט חצי ממנוע בנזין.

עריכה אחרונה על ידי רונן שחפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן כפי שאמרתי, למי שזה מסתדר אני מפרגן לחלוטין.

אבל מתי שילמת אגרת טסט ב-12 תשלומים?

זה תמיד מגיע כרעם ביום בהיר, אף אחד לא שם 141 ש"ח בצד בכל חודש כדי לשלם את הטסט.

אם אתה אומר שהחלפים לא בשמים אני אזרום איתך כי אני לא מתכנן לעשות בדיקת שוק ואני ממשיך לפרגן :mm_yeah:

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה חלפים תחליפיים (פילטרים, משאבות, בלמים) בכמה רמות מחיר ואיכות. מה שאין תחליפי אלה חיישנים למיניהם וחלקי פנים, וזה יקר לא רק במרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 ש"ח טסט לשנה תוריד 1300 ש"ח טסט לרכב מנוע 2000 נישארנו עם הפרש של 1700 ש"ח לשנה שזה יוצא141 ש"ח לחודש.

אין שום קשר בין מחיר אגרת רישוי לנפח מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן כפי שאמרתי, למי שזה מסתדר אני מפרגן לחלוטין.

אבל מתי שילמת אגרת טסט ב-12 תשלומים?

זה תמיד מגיע כרעם ביום בהיר, אף אחד לא שם 141 ש"ח בצד בכל חודש כדי לשלם את הטסט.

אם אתה אומר שהחלפים לא בשמים אני אזרום איתך כי אני לא מתכנן לעשות בדיקת שוק ואני ממשיך לפרגן :mm_yeah:

גולף צודק (מניסיון, הסתכל בסמלון).

נסה להסתכל על זה מבחינה אחרת. נאמר ורכשת משפחטומטית ממוצעת משומשת ב 60 אש"ח אותה אתה עומד להחזיק אותה ב 5 שנים הקרובות. ההפרש בינה למונית המשומשת בתקופה הזו יהיה כ 200-300 ש"ח לחודש (ירידת ערך, טיפולים, טסט וכו'). לטעמי תמורת התוספת החודשית הזו תקבל הרבה יותר הספק, פינוק והתנהגות כביש עדיפה מאשר במשפחטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,תתחדש וסע בדרכים טובות :)

דבר שני,תודה רבה על הת'רד המושקע :D

דבר שלישי - רכב לבן עם גג שחור זה באמת משהו מרהיב לדעתי 8)

אני רק שאלה - כשהרכב היה מונית,המ"ר הסתיים ב25,ועכשיו שהוא כבר לא,ושלך,החלפת מספרים ועכשיו זה מסתיים ב75? (יענו 5 ספרות נשארו אותו דבר,רק הסיומת השתנתה מ25 ל75?)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול יצא לי לראות C200 כמו שלך עם גג שחור מונית לשעבר ועם סמל מאחור של C63.:roll:

השילוב של גג שחור עם רכב לבן בדגם הזה יוצא יפה מאוד.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז הרשיתי לעצמי להצטרף לשרשור במקום לפתוח אחד חדש.

כבר כמה שנים שאני מפנטז ומחפש (C200 (W204ׁׁׁׁׁׁׁ ממונית שמורה.

אז השבוע מצאתי ורכשתי אחת.

כמה תמונות...בהמשך אוסיף תמונות פנים.

אגב איפה לעזעזאל עיגוני האיזופיקס במושב האחורי? ראיתי רק למעלה מאחורי משענות הראש!

מישהו יודע?

IMG-20140807-WA0001.jpg

IMG-20140807-WA0002.jpg

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש יפה , תתחדש :-)

אשמח אם תרחיב לגבי הפרטים

ממליץ לך לקנות גריל "ספורטיבי" עם סמל גדול ולהשאיר את הסמל השטוח במכסה

זה משנה לגמרי את החזית

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...