Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת סיאט לאון 2014

pashok.tr
שימו לב! השרשור הזה בן 3658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הנתונים של הספארק?

לי נתנו על הפנדה 40,מודל 2011 עם 44 אלף בכולמוביל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נשמע לי כמו מבצע בכלל. כמה הנחה נתנו? והאם הציעו לך מחיר יותר טוב אם אתה לא עושה טרייד אין?

המבצע הוא התנאי רכישה ומימון וגם אתה מקבל מערכת מולטימדיה עם חיישנים אופטיים.

המחירון לדגם זה לפי אתר סיאט 123400, המערכת שהיא תוספת עולה 3350, אגרה עולה כמעט 1800 ש"ח.

יוצא חיסכון של משהו כמו 1500 ש"ח.

מקבלים עם זה גם איתורן ועלוקה חינם לשנה.

האם העסקה כדאית?

הספארק שלי 2011 עם 55K ק"מ 1.2 ידני בלי תאונות.

עריכה אחרונה על ידי pashok.tr

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אין מבצע. זה דווקא טוב, כי היא תשמור על המחירון. עכשיו הדגם טרי, כך שאתה הכי רחוק ממבצעי השחיטה האופייניים לסיאט. אני הייתי מתחדש.. יופי של אוטו.

אגב, חלק מהמבצע זה כנראה הטרייד-אין. כשהייתי בסוכנות ושאלתי על מחיר, קיבלתי אותו מחיר כמו שלך אבל בלי אפשרות לטרייד.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לגבי הטרייד אין, הם אמרו שבדרך כלל לא עושים טרייד אין לספארק. ובגלל המבצע עושים רק לימי המבצע.

סבבה, אין מבצע. זה דווקא טוב, כי היא תשמור על המחירון

מה בדרך כלל כשיש מבצע המחירון יורד יותר בגלל זה?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש "מבצע מתמשך" (כמו האיביזה והפאביה ב-70K) הוא בעצם משנה דה-פאקטו את המחירון. היו כאן כמה שהעריכו שבקרוב נראה מבצעים כאלו על הלאון. לדעתי, הם טועים, כי הדגם הזה לראשונה מיישר קו עם הגולף. הטרייד-אוף כאן הוא brandingאבזור. לי אין ספק שעדיף האבזור הנדיב של הלאון על השם של הגולף.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. לא עשו שום הנחה.

הייתי מצפה שאם בימי המכירות הקודמים היא הושקה ב- 123 (ונתנו אותה במחיר הזה על הכביש, פחות או יותר), אז היום כבר יורידו כמה אלפים.

בכל מקרה, רכב מצוין.

היו לי שתי לאון מהדגם הקודם ומאוד נהניתי מהן.

ירידת הערך לא מבוטלת.

בהצלחה

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אין מבצע. זה דווקא טוב, כי היא תשמור על המחירון. עכשיו הדגם טרי, כך שאתה הכי רחוק ממבצעי השחיטה האופייניים לסיאט. אני הייתי מתחדש.. יופי של אוטו.

אגב, חלק מהמבצע זה כנראה הטרייד-אין. כשהייתי בסוכנות ושאלתי על מחיר, קיבלתי אותו מחיר כמו שלך אבל בלי אפשרות לטרייד.

אני לא בטוח לגבי "הכי רחוק ממבצעי השחיטה האופייניים לסיאט".

את האיביזה שלי קניתי באחד ממבצעי ה"שחיטה" האלה, שנערכו משהו כמו שנה אחרי שהדגם הושק...

ציפיתי למחיר הרבה יותר אטרקטיבי באירוע, כי בכל מקרה לא נראה לי שאפשר לסמוך על סיאט שישמרו על המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזור לשם מחר ללחוץ קצת כדי שיעלו קצת את המחיר על הספארק שלי שהם נתנו לי, לפי מחירון לוי יצחק היא שווה 39K.

אם יסכימו לעלות לפחות עוד אלפיים ש"ח אסגור עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בלוי יצחק אותו רכב רק שנת 2013 שווה היום 98K. נפילת ערך של כמעט 30K. זה אומר שהירידת ערך שלו מאוד גדולה?

האם זה נכון שכאשר קונים רכב חדש אז מהרגע שהוא עולה לכביש הוא מאבד 12 אחוז מהמחיר שלו אוטומטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

היום הייתי שוב בסוכנות על מנת לסגור עסקה.

הצלחתי להוציא על הספארק 33K.

כהטבה קיבלתי חיישני רוורס גרפיים,איתורן ועלוקה,מיכל דלק מלא,וכול האגרות ב126500.

ביצעתי את ההזמנה ואני אמור לקבל את הרכב תוך 3 שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,לא נסעתי על הלאון אלא רק ישבתי בה,מאוד אהבתי,המושבים נוחים,החומרים,מאחור יש ממש מושבים נוחים באיזה צבע הזמנת?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...