Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפון שרשורי לברז - תקין?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההיגיון אומר שאם משהו לא תיקני - אז לא ימכרו אותו וגם בעלי מקצוע לא ימליצו עליו.

שלי חאפר - אז אני לא סומך עליו, אבל נראה שהשימוש במוצר הזה נפוץ בשוק... ובכל זאת יש סיבה שהוא לא תיקני (אינטרסים או משהו אחר)

בכל מקרה אני אשאר עם זה, במטבח אני כבר ארכיב סיפור רגיל.

ואם ישעמם לי ייום אחד גם אחליף את אלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בכיור בחוץ סיפון שרשורי, ובכיור אחר בחוץ סיפון רגיל.

בחשיפה לשמש הסיפון הרגיל עדיין מתפקד, השרשורי התייבש, נסדק ונפל אחרי בערך 4 חודשים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר ביצאת צדיק אמרו שזה לא תיקני.

תבדוק שיש לך S בשרשור למחסום מים שלא יעלה הריח.

הרבה יותר קל להרכיב את זה שלא יהיו נזילות, בגלל זה כנראה שמים את זה.

שהאינסלטור הרכיב לי סיפון באמבטיה (סיפון רגיל) לקח לו כמה פעמים הרכבה עד שכל הנזילות הפסיקו. (+תוספת סיליקון).

בתור אחד שהרכיב לא מעט סיפונים, אני יכול להגיד לך שקיימים 2 אופציות: או שהסיפון שהאינסטלטור הביא לך הוא לא איכותי, (איכותי זה סיפון של חוליות או ליפסקי), או שהאינסטלטור לא כ"כ מבין בסיפונים.

1. סיפון טוב, זה סיפון קשיח איכותי (עולה 25 ש"ח בערך) שהותקן כמו שצריך, שיכול להחזיק מעמד גם 20 שנה, ולא חסרים מקומות שהלכתי להחליף שמה סיפונים שרשוריים שנקרעו או שגרמו לסתימות.

2. יש מקומות שאין מה לעשות וחייב להשתמש בסיפון שרשורי, בגלל שאין מקום לסיפון רגיל, (בארונות אמבטיה או מטבח שתוכננו בצורה לקויה).

3. חלק מבעלי המקצוע אוהבים להשתמש בסיפון שרשורי:

א. בגלל הפשטות של ההתקנה - כרבע מהזמן שלוקח להתקין סיפון רגיל

ב. המחיר של הסיפון השרשורי - כחצי ולפעמים שליש מהמחיר של הסיפון הקשיח.

ג. בסיפון קשיח, לפעמים צריך להשתמש בעוד חלקים כדי להרכיב אותו כמו שצריך מה שמחזיר אותנו לסעיף ב.

ד. חלק מ"בעלי המקצוע" למרבה הצער לא יודעים להרכיב סיפון כמו שצריך - וסיפון שרשורי צריך להיות שלומייזל רציני כדי לא להצליח להרכיב אותו כמו שצריך.

4. כשאני מתקין סיפון אני משתמש רק בסיפון קשיח, גם אם לא אכפת ללקוח, עם כל תוספת הזמן והמחיר שזה גוזל ממני.

לסיכום: אני באופן אישי ממליץ רק על סיפון קשיח, בהנחה והאינסטלטור יודע להתקין כמו שצריך, והמקום מאפשר את זה.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, סיפון שרשורי שמותקן נכון גורם לפחות סתימות מסיפון רגיל. היתרון של סיפון רגיל (בהנחה ששני הסיפונים מיצרן איכותי) הוא רק קופסת הביקורת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סיפון שרשורי הוא לא תיקני, יש לי חנות טמבור ולמרות שיש ביקוש גבוה למוצר כמעט אף אחד מהספקים שלי לא מוכרים אותו יותר, חוץ מספק אחד שעדיין מוכר אותו.

אני לא מכניס את המוצר לחנות כמו כל מוצר לא תיקני.

יש היום תחליפים לשרשורי שאמורים לתת מענה למי שיש בעיה עם המיקום של הסיפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא תקני אבל התקן הוא לא תקן רשמי.

רק לידע כללי, תקן הוא לא ערובה לאיכות, תפקוד או אורך חיים. ישז הרבה תקנים שכל תפקידם הוא למנוע תחרות והם מונעים שיפור והתקדמות במוצרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר ביצאת צדיק אמרו שזה לא תיקני.

תבדוק שיש לך S בשרשור למחסום מים שלא יעלה הריח.

הרבה יותר קל להרכיב את זה שלא יהיו נזילות, בגלל זה כנראה שמים את זה.

שהאינסלטור הרכיב לי סיפון באמבטיה (סיפון רגיל) לקח לו כמה פעמים הרכבה עד שכל הנזילות הפסיקו. (+תוספת סיליקון).

מי ששם סיליקון כדי לאטום נזילה בסיפון, סימן מובהק שהוא לא אינסטלטור, אלא כאפר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהרכיב לא מעט סיפונים, אני יכול להגיד לך שקיימים 2 אופציות: או שהסיפון שהאינסטלטור הביא לך הוא לא איכותי, (איכותי זה סיפון של חוליות או ליפסקי), או שהאינסטלטור לא כ"כ מבין בסיפונים.

1. סיפון טוב, זה סיפון קשיח איכותי (עולה 25 ש"ח בערך) שהותקן כמו שצריך, שיכול להחזיק מעמד גם 20 שנה, ולא חסרים מקומות שהלכתי להחליף שמה סיפונים שרשוריים שנקרעו או שגרמו לסתימות.

2. יש מקומות שאין מה לעשות וחייב להשתמש בסיפון שרשורי, בגלל שאין מקום לסיפון רגיל, (בארונות אמבטיה או מטבח שתוכננו בצורה לקויה).

3. חלק מבעלי המקצוע אוהבים להשתמש בסיפון שרשורי:

א. בגלל הפשטות של ההתקנה - כרבע מהזמן שלוקח להתקין סיפון רגיל

ב. המחיר של הסיפון השרשורי - כחצי ולפעמים שליש מהמחיר של הסיפון הקשיח.

ג. בסיפון קשיח, לפעמים צריך להשתמש בעוד חלקים כדי להרכיב אותו כמו שצריך מה שמחזיר אותנו לסעיף ב.

ד. חלק מ"בעלי המקצוע" למרבה הצער לא יודעים להרכיב סיפון כמו שצריך - וסיפון שרשורי צריך להיות שלומייזל רציני כדי לא להצליח להרכיב אותו כמו שצריך.

4. כשאני מתקין סיפון אני משתמש רק בסיפון קשיח, גם אם לא אכפת ללקוח, עם כל תוספת הזמן והמחיר שזה גוזל ממני.

לסיכום: אני באופן אישי ממליץ רק על סיפון קשיח, בהנחה והאינסטלטור יודע להתקין כמו שצריך, והמקום מאפשר את זה.

+1

ג"א מצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...