Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברכב [לא סתם, פולקסווגן פולו קלאסיק 2001!] כ"ע

Lagy1941
שימו לב! השרשור הזה בן 3659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחד עזרתי לחבר למכור יאריס של סבתו שעברה 1100קמ בשנה, ועדיין טופלה כמו שעון שווייצרי במוסך מורשה יבואן, כולל החלפת מצבר וצמיגים.

מנגד ראיתי מקרים שאנשים העלו למכירה רכבים כמעט חדשים ש"לא ראו מוסך!" ותרתי משמע בגלל שהק"מ היה נמוך לא טרחו להכניס את הרכב לטיפול מעולם.

יש קיצוניים לפה ולפה, אני אישית לא הייתי שוקל רכב עם ק"מ לא סביר, אלא אם אכיר את הבעלים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אבל לא לכולם אכפת כמוך מטיפולים בזמן. לא חסרים כאלה שבאמת מאמינים שלא לטפל ברכב עד שיגיע הק"מ שצריך זה חיסכון לגיטימי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש בתגובה להודעה הפותחת,

זה אכן רכב מעולה, יוצר בספרד, ואני עדיין מחזיק דגם 2001 שקניתי בתור סטודנט לפני 8 שנים. עם 165K על השעון כיום,

המנוע עדיין נמר ובכללי הרכב מחזיר יפה על מה שהושקע בו.

שילוב הילוך חמישי וראשון, בעיה שמוסך רון העלים במקצועיות. ממליץ בחום לעשות אצלו את יישור הקו ואת התחזקה השוטפת.

תרים את כיסויי הפלסטיק של תעלות הניקוז שמתחת לשמשה הקדמית, תנקה את חורי הניקוז (עלים, בוץ).

אם מחשב המנוע שנמצא בתעלה יוצף, תצטרף לרשימה ארוכה של פראיירים שמפרנסים סוחרי חלפים.

תכסה את מחשב המנוע ואת הפלאגים שלו עם כיסוי פלסטיק או ניילון, שיאפשר איוורור מלמטה.

ותיהנה מהפולו...

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כזה, מודל 1998בבעלותי, אני חייב לציין שאני לא יודעי באיזה שיטה מדדו את ההספק שם אבל הרכב מרגיש הרבה יותר חלש ואיטי מ 100 כ"ס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש בפולו גם מנוע 1.6 עם 75 כ"ס, לא? יכול להיות שזה מה שהיה לך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 10K ק"מ בשנה לדעתי זה נמוך מדי.

בטח גם מי שנוסע פחות מ-10K ק"מ בשנה לא מפקיד לעשות טיפול שנתי אלא רק לפי ק"מ.

אני קניתי רכב שהבעלים עשה 11000 ק"מ בשנתיים וחצי

הראה לי 2 קבלות של טיפולים שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב שהבעלים עשה 11000 ק"מ בשנתיים וחצי

הראה לי 2 קבלות של טיפולים שנתיים

אוף. עד 10K ק"מ בשנה, מעל 3 שנים על הכביש.

אי לכך ובהתאם לזאת כל מקרה לגופו.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר קצר נשמע כמו חירטוט רציני.

נכון ולא נכון.

נכון - כנראה שלא מדובר בהזמנה אישית

לא נכון- לא מדובר בחרטוט, VAG שיווקו באותם דגמים שני תיבות ידניות עם יחסי העברה שונים

לרוב, מנועי 2.0 ,TDI ,1.8T שווקו עם תיבות בעלי יחסי העברה ארוכים

ואילו מנועי 1.6, 1.4, שווקו עם תיבות בעלי יחסי העברה קצרים

לגבי מנועי SDI אני בספק, אצלי בשיוט ב 100 קמ"ש המחוג מתייצב על 2,800 סל"ד, ואילו אצל חבר 2,500 סל"ד.

בגולף שלי הורכב ע"י הבעלים הקודמים גיר מפירוק, ורון אמר לי בזמנו כשרכשתי את הרכב שנראה לו שהורכב גיר זהה ל 1.6 בנזין בעל יחסי העברה קצרים מכיוון שקשה למצוא גירים מתאימים לדיזל.

מצד שני, נתקלתי היכן שהוא, שגם מנועי ה SDI קבלו תיבת הילוכים ידנית זהה למנועי 1.6 בנזין, ככה שלא ברור לי עם מה הרכב הגיע במקור.

בכל מקרה 100 כ"ס + גיר ידני קצר נותנים ביצועים זריזים יחסית לאותה תקופה, בנוסף הרכב נראה שמור

למרות זאת 10K לרכב עם 263K ק"מ נשמע לי קצת יקר.

עוד שנתיים בהתאם לעלויות האחזקה תוכל לדעת האם היה שווה להשקיע עשירייה ברכב או לא. בינתיים אאחל לך בהצלחה ושיישמש אותך לדברים טובים :)

דור.

עריכה אחרונה על ידי דור--
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...