Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי שמן מאזורים במנוע ..

dudu-r
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע שלי מלוכלך פחות או יותר

מהצטברות של לכלוך של שמן שנשפך לפעמים , כאשר הוספתי שמן ..

מן הסתם עם מים הלכלוך לא יורד ..

חשבתי לנקות עם דלק .. או ספירט (חומר כמו דלק) התייעצתי עם מישהו

והוא אמר שזה ינקה .. אבל יכול להיות שאם זה יגע בצינורות זה גם "יאכל" אותם

והם יתרקבו במשך הזמן ..

במה באמת אפשר לנקות את השאריות של השמן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנקות עם ג'רני (מים חמים בלחץ). ברכבים חדישים מומלץ להיזהר על הרכיבים החשמליים.

רק היום ניקו לי את כל תא המנוע בצורה הזאת, כחלק מפרוייקט מציאת מקומות הזעה.

הניקוי נעשה בתחנת דלק/שטיפת רכבים עירונית. ניקו לי ממש טוב את כל המנוע (למלע ולמטה) ועלה 40 שקלים. אפילו טיפ לא הסכים לקבל. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנקות עם ג'רני (מים חמים בלחץ). ברכבים חדישים מומלץ להיזהר על הרכיבים החשמליים.

רק היום ניקו לי את כל תא המנוע בצורה הזאת, כחלק מפרוייקט מציאת מקומות הזעה.

הניקוי נעשה בתחנת דלק/שטיפת רכבים עירונית. ניקו לי ממש טוב את כל המנוע (למלע ולמטה) ועלה 40 שקלים. אפילו טיפ לא הסכים לקבל. :-P

מוסך מכבי ברחובות יעשו לך שטיפת מנוע + בדיקה כללית לרכב בחינם וגם הם לא יסכימו לקבל טיפ.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מכבי ברחובות יעשו לך שטיפת מנוע + בדיקה כללית לרכב בחינם וגם הם לא יסכימו לקבל טיפ.
ככה סתם תיכנס למוסך, תגיד יפה שלום, יעשו לך שטיפת מנוע ובדיקה בחינם, תגיד תודה ולהתראות ??

ברחובות, בישראל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר ימצא על מה לקחת לך את הכסף אל תדאג אין במדינה שלנו אנשים נדיבים ,במיוחד עם הם עובדים במוסך !

בכל מקרה שטיפת מנוע עושים עם נפט/סולר(עם קצת בנזין) בלחץ ע"י אקדח אוויר במקום בו יש קומפרסור !

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר ימצא על מה לקחת לך את הכסף אל תדאג אין במדינה שלנו אנשים נדיבים ,במיוחד עם הם עובדים במוסך !

בכל מקרה שטיפת מנוע עושים עם נפט/סולר(עם קצת בנזין) בלחץ ע"י אקדח אוויר במקום בו יש קומפרסור !

חברים

לא צריך גרני ולא שטיפת מנוע.

קונים"דגריזר" סאן אוף א גאן או פירמה אחרת (18 ש"ח אצל הפרסי).

מכוונים ומתיזים-יוצא סילון מדויק וישר בלחץ -החומר ממס שומן-מחכים דקה ושוטפים בהרבה מים

ומנקים בסמרטוט.

על מנוע קר בלבד-ומדומם-החומר דליק מאד.

והרי מנוע נקי מבריק ללא עקבות שמן.

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים

מכוונים ומתיזים-יוצא סילון מדויק וישר בלחץ -החומר ממס שומן-מחכים דקה ושוטפים בהרבה מים

ומנקים בסמרטוט.

ניצן

הרבה מים ?? - יש במנוע הרבה חוטי חשמל ומעגלים חשמליים אחרים, לא נראה לי שהרבה מים זה דבר בריא למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מים ?? - יש במנוע הרבה חוטי חשמל ומעגלים חשמליים אחרים, לא נראה לי שהרבה מים זה דבר בריא למנוע.
מומלץ לכוון את המים כך שלא יגיעו למגעים חשמליים ע"י שפריצר או לקחת בקבוק פלסטיק ליטר וחצי

לעשות בפקק שלו חור לכוון וללחוץ.

לאחר מכן יש לנגב עם סמרטוט.

לא התכוונתי לשפוך דלי מים או להשקות את המנוע עם צינור גינה.

אך חיוני לשטוף את החומר.

מומלץ לא להניע מייד אח"כ אלא לחכות שהמים יתיבשו מעט

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עצמי ניקיתי את המנוע של האונו שלי עם קיטור.

יצא 10 וכאשר ניקיתי הכל היה בשליטה ולא התקרב אפילו לחוטי חשמל שהיו שם.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...