Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע מרצדס לחברי CarsForum

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד לכלמוביל , וכמובן לפורום הנהדר , אז לפי מה שאני מבין עד עכשיו מכל מי שנהג ב A-CLASS התאכזב מעניין הנוחות והאיכות. אשמח לשמוע איך אתם משווים אותה למתחרות , אם יש מישהו שנהג במתחרות שלה , הייתה לי הרגשה שה A החדשה לא בדיוק מה שמצפים ממרצדס.

לצערי לא יצא לי לנהוג ב A class, אבל אני מניח שכפי שכתב קודמי האכזבה תהיה דומה למי שבדק סדרה 1.

אין מה לעשות, ורכב של יצרן כזה שנמכר במחיר כניסה למותג, יאכזב לא מעט אנשים, בעיקר כאלה שרגילים

לסדרות הבכירות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להבנתי, ה-A אמורה להיות "המרצדס הראשונה שלי" - סוג של introduction למותג לאלו שרוצים כוכב על המפתח אבל גם לא בהכרח רוצים ספינה (C ומעלה) בחניה.

גם אני חשבתי כך עד שנציג המכירות שליווה אותנו טען אחרת.

אני סברתי לתומי שמדובר בתחליף סופר סופר סופר פרימיום לרכב כמו גולף. בפועל הוא טען שזה לא. זה רכב כניסה מכוייל קשיח לצעירים. לדבריו היו מספר לקוחות מבוגרים של המותג שרכשו את האוטו והחזירו אותו אחרי שנה בגלל שזה לא מה שהם ציפו ממרצדס.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע שאתה נהנה מהרכב , בוא נסים את עניין התמחור בצד , כי בכל מקרה אצל כולם זה הזוי , נהגת פעם במתחרות ?

לזמן קצר, כן. הבימר הייתה דינמית, אך ירדה מהפרק מהסיבות בפוסטים לעיל. באודי נתקעתי בפקק אז התרשמתי רק מהמסך שגולש החוצה והריפוד המדכא. ההחלטה התקבלה כמכלול של פרמטרים. לו הייתי בוחר רכב רק ע"פ הנאה מנהיגה, הייתי לוקח BRZ/GT86 או אפילו מיני.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא יצא לי לנהוג ב A class, אבל אני מניח שכפי שכתב קודמי האכזבה תהיה דומה למי שבדק סדרה 1.

אין מה לעשות, ורכב של יצרן כזה שנמכר במחיר כניסה למותג, יאכזב לא מעט אנשים, בעיקר כאלה שרגילים

לסדרות הבכירות יותר.

אבל לפי מה שאני רואה כל מי שהיו באירוע ונהגו על הרכב , לא רגילים לסדרות הבכירות , נכון ? מלבד החבר Dittohead שהוא כבר שנה בעלים של אחת כזו , ודווקא הוא מרוצה ממנה .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם כבר פרסומת למרצדס אני אוהב את זו הרבה יותר:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין התמחור, הם אמרו שהם מתמחרים בכוונה כ 10% מעל המתחרות הישירות "כי הם מרצדס !".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לפי דעתי הם לא נותנים חבילה יותר טובה מהמתחרים , לפחות בקטיגוריית ה A-CLASS .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בפוזיציה שהם צריכים לתת הסברים למה הם יותר יקרים, הם פשוט מרצדס.

אם אתה שופט את הגישה הזו ברמה השיווקית, היא סבבה.

אם אתה יורד לפרטים של "איזה חבילה של איזה מתחרה נותנת יותר" אתה אולי עדיין לקוח פוטנציאלי אבל אתה לא כמו רבים מאוד מהלקוחות שלהם (בכל מקום בעולם) לקוח טבעי/שבוי.

אגב, עוד משהוא מעניין שלמדנו שם שישעשע אותכם:

כל יכולת הייצור של ה G קלאס 6X6 ל 5 השנים הקרובות כבר מכורה מראש, כנ"ל לגבי G קלאס AMG :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לפי מה שאני רואה כל מי שהיו באירוע ונהגו על הרכב , לא רגילים לסדרות הבכירות , נכון ? מלבד החבר Dittohead שהוא כבר שנה בעלים של אחת כזו , ודווקא הוא מרוצה ממנה .

בוא נגיד שחלקם נסעו וחלקם נהגו בסי או אי קלאס, ואפילו באס קלאס, וגם בסדרות

מקבילות של המתחרות. נכון זה לא בהכרח הסדרה הנוכחית, אבל יש בסיס להשוואה.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעלים, אני רק חוכר (משיקולים כאלו ואחרים זה יותר משתלם לי כרגע). אבל כן, אני מתנייד ב-A מאוגוסט 13; התלונות שלי עד היום הן - הבגאז' קטן מאוד (אבל יש לי שם רק שישיית מים ותיק חד"כ), האוטו לא חזק רצח-אחושילינג (לפקקים באיילון או קרוז-קונטרול על 140 בכביש 6 אני לא צריך המון סוסים). לפעמים האימובילייזר המעפן שתוקעים בכלמוביל לא מתאפס כמו שצריך.

אלו בערך כל התלונות שלי.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לי שלא הייתי באירוע הנוכחי, אבל שוב, כמו תמיד, כל הכבוד לפורום על היוזמה והפעילות!!!

כל הכבוד גם לכלמוביל לפחות על הכוונה.

נשמע שנהנתם, או שלא? :roll:

Anyway, אני איש של בימר אז אולי במפגש הבא :)

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד פשוטי עם כמוני יכולים לבקש הזמנה לאירוע דומה עתידי? :oops:

כולנו פשוטי עם, הכל בסדר...

איך מקבלים הזמנה? קודם כל, מבינים שאי אפשר להזמין את כולם. יש כמה אלפי חברי פורום פעילים מאוד, מתוכם צריך לבחור 15 שיגיעו לאירוע כזה (ונעזוב לרגע את העובדה שבסוף הגיעו 20). אחרי שמבינים את זה ולא מתבאסים, אפשר להתחיל להיות יותר פעילים בפורום כדי שאחד המנהלים שמתעסקים באירועים האלו (כלומר שלומי או אני) נשים לב שאתם אוהדים של מותג כזה או אחר ונזמין אתכם.

אם מישהו היה יודע על הרכב הזה אז יש סיכוי שהיה נימכר, פשוט לא טרחתם לידע את הציבור.

דווקא היום יש פריחה ביקוש לרכבי סטישן לדעתי כזה מאובזר בגיר ידני זה רכב מדהים יור ממקבילו הסדני.

דווקא פרסמו את דבר הגעתו של הדגם לארץ בעיתונות ולדברי עמית גם הציעו אותו לכל מי שהתעניין ב-CLS הרגילה.

אני מסכים איתך שזה רכב מדהים. אבל אתה לא באמת חושב שמישהו שקונה רכב יוקרה ב-650 אלף₪ יקנה רכב ידני, נכון? זה לא i30 סטיישן (שאגב גם שם המכירות של הדגם הידני מדשדשות). לזכותם של כלמוביל יאמר שהם מוכנים להביא כל שגם שמרצדס מייצרת בהזמנה אישית. אם אתה רוצה cls ידנית, יביאו לך.

שאלת למה C קלאס עם מנוע עלוב יחסית עולה 100 אלף (או כ-50%) יותר מ-S60 שאחרי מתיחת פנים עם מנוע מצוין? אין שום הגיון בהפרש מחירים שכזה, לדעתי.

לא שאלתי אותם על המחירים של ה-C קלאס או על מחירים בכלל. אני שאלתי על ה-cls שוטיינג ברייק ועל ה-gla (שיגיע לארץ חודש בערך לאחר שיושק בגרמניה).

אחרים שאלו על המחירים ועמית בתגובה עשה לנו את החשבון של עלות רכב אחר בישראל כדי לנסות ולהסביר למה זה כל כך יקר. אני לא זוכר את המספרים, אבל מהר מאוד אתה מבין שאם לא משתלם להביא לכאן c קלאס חדשה ביבוא אישי, כנראה שלא היבואן מרוויח בגדול מהעניין אלא המדינה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בפוזיציה שהם צריכים לתת הסברים למה הם יותר יקרים, הם פשוט מרצדס.

אם אתה שופט את הגישה הזו ברמה השיווקית, היא סבבה.

אם אתה יורד לפרטים של "איזה חבילה של איזה מתחרה נותנת יותר" אתה אולי עדיין לקוח פוטנציאלי אבל אתה לא כמו רבים מאוד מהלקוחות שלהם (בכל מקום בעולם) לקוח טבעי/שבוי.

אגב, עוד משהוא מעניין שלמדנו שם שישעשע אותכם:

כל יכולת הייצור של ה G קלאס 6X6 ל 5 השנים הקרובות כבר מכורה מראש, כנ"ל לגבי G קלאס AMG :shock:

עד לא לפני הרבה זמן הA הייתה אופציה אצלי , אבל בכל פעם שאני קורא חוות דעת חדשה היא מתרחקת מלהיות אופציה , בסוף זאת זכותם לתמחר את הרכבים שלהם כמו שהם מעריכים , טוב לך תקנה , לא , אל תקנה , אני לא מנסה ללרדת על אף אחד , סתם אומר את דעתי , יש כאלה שיסכימו איתי ויש כאלה שלא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו קודמיי, ואני אציין זאת גם, כי זה הדבר שהפריע לי מאוד - נסיעות המבחן כלכך קצרות ולא ממצות, אפילו לא קמצוץ ממה שהרכבים האלו שווים. אפילו ה-A, שהיא יחסית פשוטה, אי אפשר למצות בנסיעה על כביש הטייסים עד לאור יהודה וחזרה, כשגם אז התחלפו הנהגים. אם הבעיה היא הדלק, אין לי בעיה לשלם מראש, רק שיודיעו לנו :-)

לי יצא לנהוג ה-E קלאס ועל ה-A. הבדלים של שמיים וארץ בין הרכבים, ה-E מאוד מכובדת, מאובזרת, איכות חומרים טובה, כיף להיות במושב הנהג. אה וכן, יש שם גם מנוע מנוע. ב-A מצד שני המצב הפוך לחלוטין, פשוטה מאוד מבפנים, המנוע דיי חלש אבל הגיר דווקא דיי מהיר (כששמים אותו על ידני או מצב ספורט, תודה לאלעד שהראה לי איך).

בכל מקרה, היה נחמד, אני גם זכיתי לראות את הפרצופים מאחורי הכינויים שבפורום. כן ירבו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו היה יודע על הרכב הזה אז יש סיכוי שהיה נימכר, פשוט לא טרחתם לידע את הציבור.

דווקא היום יש פריחה ביקוש לרכבי סטישן לדעתי כזה מאובזר בגיר ידני זה רכב מדהים יור ממקבילו הסדני.

לא קנו אותו כי סטיישן זה מכוער! ;-)

יאללה, שמתי קסדה ואפוד מגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...