Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נתקעים קטנועים בכביש המהיר והיכן הרוכבים שלהם?

jcrew
שימו לב! השרשור הזה בן 3723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו שמסקרן אותי.

מי מאיתנו לא רואה כמעט כל יום איזה קטנוע תקוע בצד הכביש..עצוב, מבויש, נראה כאילו היה שם תמיד..

איך הם הגיעו לשם? האם הם נתקעו בגלל סיבות שמכוניות נתקעו בגללם? כשל מכאני? חוסר דלק? תאונה?

לאן הלכו הרוכבים שהיו עליהם? להזעיק עזרה? גרר? חילץ?

האם מישהו אוסף את אלו שנותרו בצידי הכביש? מוכר אותם? מפרק לגורמים?

כל עזרה בפתרון התעלומה תתקבל בברכה.

The US manufactured products are 100% USA made

(מתוך האתר של אמריקן איגל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ניתקעו עקב פרץ אלקטרומגנטי ששוגר אליהם מכוכב אלפא זוארוס M3G2.115.

הרוכבים נחטפו ע"י חולייה קדמית שנשלחה מהכוכב על מנת לבצע בהם ניתוח להבנת התופעה שנקראת "רוכב קטנוע 50CC על כביש מהיר, והסיבות הביולוגיות לכך".

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגמר הדלק, תקלה במנוע, תקר בגלגל - לא חסר סיבות.

לפעמים - עלות הגרר והתיקון עולה על המחיר של הקטנוע אזי הבעלים פשוט משאירים אותם שם. לא עושים טיפולים כמו שצריך פשוט נוסעים איתם עד שהם נתקעים ואז קונים חדש. אילו הכלים לרוב שאתה נתקל בהם.

עוצרים לעזור? - אני (עם קטנוע) תמיד עוצר ושואל עם אפשר לעזור, אף שפעם אחת כמעט דרסו אותי.

בסופו של דבר המשטרה גוררות אותם.

ובאשר לחתימה שלך (AMERICAN EAGLE) יש חוק בארה"ב שרק אחוז מסויים של החלקים להרכבה וההרכבה בעצמה צריכים להיות מיוצרים ומורכבים בארה"ב בכדי שזה יקרא MADE IN THE USA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגמר הדלק, תקלה במנוע, תקר בגלגל - לא חסר סיבות.

לפעמים - עלות הגרר והתיקון עולה על המחיר של הקטנוע אזי הבעלים פשוט משאירים אותם שם. לא עושים טיפולים כמו שצריך פשוט נוסעים איתם עד שהם נתקעים ואז קונים חדש. אילו הכלים לרוב שאתה נתקל בהם.

עוצרים לעזור? - אני (עם קטנוע) תמיד עוצר ושואל עם אפשר לעזור, אף שפעם אחת כמעט דרסו אותי.

בסופו של דבר המשטרה גוררות אותם.

ובאשר לחתימה שלך (AMERICAN EAGLE) יש חוק בארה"ב שרק אחוז מסויים של החלקים להרכבה וההרכבה בעצמה צריכים להיות מיוצרים ומורכבים בארה"ב בכדי שזה יקרא MADE IN THE USA

במגרש של גרר שי בפתח תקווה יש יותר מ 200 (ואף יותר) קטנועים כאלה שננטשו בצידי הכבישים . מנהל המגרש סיפר לי שלאחר תקופה מסויימת שהם לא נדרשים הם נגרסים . כנ"ל לגבי כלי רכב . (במגרש ספרתי מעל 250 רכבים שרובם ננטשו ע"י בעליהם בכל מיני מקומות .)שגם הם נגרסים לאחר תקופה מסויימת. בדיוק שהייתי שם הגיעה משאית מיוחדת עם מנוף מוחץ. המנוף מורד למטה , השינים שלו נסגרות על הרכב תופסות אותו , הוא מורם למשאית שם המנוף הופך את הרכב לעיסה קטנטנה של ברזל ואז עוברת להעמסת ומעיכת הרכב הבא.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ניתקעו עקב פרץ אלקטרומגנטי ששוגר אליהם מכוכב אלפא זוארוס M3G2.115.

הרוכבים נחטפו ע"י חולייה קדמית שנשלחה מהכוכב על מנת לבצע בהם ניתוח להבנת התופעה שנקראת "רוכב קטנוע 50CC על כביש מהיר, והסיבות הביולוגיות לכך".

זה מה שחשבתי...חיזקת אותי ברמזים נוספים ליקום מקביל. תודה.

The US manufactured products are 100% USA made

(מתוך האתר של אמריקן איגל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם רוב הקטנועים ככה, אבל כשהקטנוע של חבר שלי שבק חיים באמצע נסיעה הוא פשוט השאיר אותו בדרך עד שמישהו/העיריה גרר/ה אותו כי לא היה שווה לגרור ולתקן.

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם מישהו יחליט להעמיס את הכלי, לתקן אותו ואז לנסוע לעשות איתו שוד או חלילה חיסול?

איך אפשר להשאיר כלי עם רשיון ומספר רישוי סתם כך? לדעתי מתכון לצרות.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...