Jump to content

jcrew

 • הודעות

  128
 • כאן מאז:

הנקודות של jcrew

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. אסף, תודה, אני חושב שבלנסר שלי הפילטר מתחת לאוטו.
 2. תודה בוקי האם זו התופעה הנקראת "סטרטר תפוס"? האם מכת הפטיש לא משחררת מהתפיסה? סליחה אם השאלה מראה רמה אפסית של בקיאות.
 3. נתקעתי שלשום והזמנתי חילוץ משום שהרכב לא הניע. המצבר תקין. לאחר שהבחור הגיע, הוא דפק על הסטרטר והרכב הניע יפה. הוא מניע יפה כבר היום השלישי. האם להחליף את הסטרטר במשופץ? או לחכות? מה הסיכוי שאתקע שוב? תודה.
 4. הלנסר שלי מתקרבת ל 330,000 ק"מ כמו גדולה, אבל משהו לעיתים חורק שאני מתניע. החריקה כמעט קבועה כשאני מדליק מזגן בעוד המנוע קר. במוסך אמרו לי שיש הזעה, ושום דבר לא ניתן לעשות זולת לשמוע את היללה כעשר שניות. חשבתי על התזה הגונה של מה שהיה עבורי בילדותי נוזל הפלא, WD-40. האם זה יכול לעשות נזק? לשפר? או שאם לא ננסה לא נדע?
 5. התנהגות צרכנית נבונה, צריך ללמוד ממך... אמנם יש בכך טרחה מסוימת וצורך להבין במותגים וחלקים, אך החיסכון משמעותי והידיעה שיש לך ברכב חלקים איכותיים. שאלה: האם יתכן שמוסך היבואן יתקין חלקים טובים יותר מהבחירות שלך?
 6. זה מה שחשבתי...חיזקת אותי ברמזים נוספים ליקום מקביל. תודה.
 7. משהו שמסקרן אותי. מי מאיתנו לא רואה כמעט כל יום איזה קטנוע תקוע בצד הכביש..עצוב, מבויש, נראה כאילו היה שם תמיד.. איך הם הגיעו לשם? האם הם נתקעו בגלל סיבות שמכוניות נתקעו בגללם? כשל מכאני? חוסר דלק? תאונה? לאן הלכו הרוכבים שהיו עליהם? להזעיק עזרה? גרר? חילץ? האם מישהו אוסף את אלו שנותרו בצידי הכביש? מוכר אותם? מפרק לגורמים? כל עזרה בפתרון התעלומה תתקבל בברכה.
 8. יופי של פרגון, מאחל לכולם להתנהג כך- שירות מקצועי מצד אחד והבעת הערכה מהצד השני.
 9. דווקא כחובב המותג מיצובישי, נראה שהחבר'ה שם הולכים אחורה, או שמא מדרדרים, לשנות השמונים ה(לא) עליזות. הלנסר הזקנה שלי כבר נראית הרבה יותר טוב מהעגלה הכעורה הזו.
 10. ממליץ לך על VARTA או START UP הזול ממנו שממותג נמוך יותר - ולא על שנפ שאיכזב אותי באורך חיים קצר מהמצופה. נסי להתקשר ליוסי מצברים מנתניה ולבדוק אם הוא עושה שרות כזה.
 11. ראית כמה עולה היום קליאו בת 5? יותר מ30K. אני רק הערה, יוסי: המכוניות שהצגת הן אוטומטיות, ואצלך מדובר על ידנית, לא? אז דבר ראשון אתה מגיע לאזור ה30. אחר כך, מתחיל המו"מ שמוריד לרנו באכזריות עוד כמה אלפים. נשארנו עם המחיר האמיתי של ההנאה הצרפתית: לפחות 50 אלף של פחת אם אתה משלם במזומן, במקרה שלך לאחר עלויות מימון באזור ה 55 אלף. עכשו אתה תחליט אם זה שווה (כנראה שכבר החלטת).
 12. כל ההבטחות האלו הן מלל שיווקי ארוז יפה, עם מילים חלולות שבזמן אמת מסוייגות בהמון אותיות קטנות. באותו זמן ישבו מנהל הקריאטיב של משרד הפרסום יחד עם מנהלת השיווק וגלגלו מושגים על הלשון...אחד אמר "RELAX", ווהשני ענה: "קניתי. מריצים מחר קמפיין". צריך לתת משקל שקרוב לאפס במעמד הקנייה לדברים כאלו.
 13. ותוך כמה שבועות תימכר ב"ימי מכירה מיוחדים - הזדמנות חד פעמית שלא תחזור" ? צ'מפיון עשו סלט תמחורי, החל בסיאט וכלה באאודי. מחיר מומלץ הוא רק מחיר שממנו צונחים לפי איך שאנשי השיווק קמו באותו יום. הורידו כאן, הוסיפו שם, וערבבו טוב טוב. לבריאות! גם אם יגידו לי בצ'מפיון שהשמש זורחת בחוץ, אסיט את הוילון ואבדוק.
 14. בחו"ל כבר מקובלת מאד תפיסת המה שיש בקנקן ולא הקנקן. אם מישהו מחפש רכב מנהלים חדש וחזק, מה זה כבר משנה אם הוא מותג אקס או ווי? הנתונים והמחיר ידברו. יש אתרי תיירות בהם תשלם כמעט חצי מחיר בהזמנת מלון שכל מה שאתה יודע עליו הוא האזור, הכוכבים והמחיר. הילטון, שרתון, מריוט, מה זה כבר חשוב. לי אישית זה מצליח פעם אחרי פעם, בעיקר בארה"ב. הנקודה החשובה היא הגנה על המותג, כי כל עוד אתה לא יודע מה מכרו למישהו אחר אתה לא תוכל להתרעם ששילמת הרבה יותר.
×
×
 • תוכן חדש...