Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו בררה

Bralo
שימו לב! השרשור הזה בן 3865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הרכב פשוט פונה לפלח שוק שמחפש את הרכות הזו.

מדובר ברכב ללא יומרות ספורטיביות שנראה מצויין ומיועד לשייט באוטוסטרדות ולחנות ליד בתי קפה.

אני אישית גם הייתי הולך לכיוון השידוך שבין מנוע ה2.2 לתיבה הידנית.

אם זאת, 20 מעל המחירון נשמע לי מוגזם...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוביל את מהנדסי אלפא לעשות אותה רכה כל כך, אין לי מושג.

אתה רציני?

בתור בעלים לשעבר של 3.2 מודל 2008 והיום בעלים של ספיידר 3.2 קצת תמוהה לי טענתך...

נהגתי המון על 159 Q4 והבררה היא קשה ביותר לעומת הספיידר וה159 אין מה להשוות בכלל היא מתנהגת ה-ר-ב-ה יותר

טוב מ 159.

האחזקה לא כלכך יקרה כמו להחזיק גרמנייה המנוע אמין מאוד אם תחליף לו שמן כל 10 אלף ק"מ, מה שכן יקר קצת זה הביטוח המקיף, שלא לדבר על הספיידר שרק מנורה מסכימים לבטח אותי והם לחלוטין שוחטים.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הוחלט להביא 159.

אתה רציני?

בתור בעלים לשעבר של 3.2 מודל 2008 והיום בעלים של ספיידר 3.2 קצת תמוהה לי טענתך...

נהגתי המון על 159 Q4 והבררה היא קשה ביותר לעומת הספיידר וה159 אין מה להשוות בכלל היא מתנהגת ה-ר-ב-ה יותר

טוב מ 159.

האחזקה לא כלכך יקרה כמו להחזיק גרמנייה המנוע אמין מאוד אם תחליף לו שמן כל 10 אלף ק"מ, מה שכן יקר קצת זה הביטוח המקיף, שלא לדבר על הספיידר שרק מנורה מסכימים לבטח אותי והם לחלוטין שוחטים.

בתור אחד שחווה כבר ניסיון עם אלפא רומיאו אשמח שתסביר לי מה זה הילוך סלספיד ?

אני מעדיף ידני אך אני לא מצליח למצוא ידני מנוע 2.2 צבע שחור שנת 2009\2010 והכל סלספיד אז אשמח לדעת מה זה בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הוחלט להביא 159.

בתור אחד שחווה כבר ניסיון עם אלפא רומיאו אשמח שתסביר לי מה זה הילוך סלספיד ?

אני מעדיף ידני אך אני לא מצליח למצוא ידני מנוע 2.2 צבע שחור שנת 2009\2010 והכל סלספיד אז אשמח לדעת מה זה בדיוק.

תיבה רובוטית חד מצמדית

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבה רובוטית חד מצמדית

לכתוב לי שורת טקסט זה נחמד, קראתי על זה גם באנגלית זה לא אמר לי הרבה.

חיפשתי סרטונים ביוטיוב גם לא מצאתי הסבר מלא ודוגמה לאיך זה פועל.

אם לא אצליח להבין לגמרי איך זה עובד ומה זה בדיוק ולא ציטוט מהגדרה במילון אני אצטרך ליסוע לסוכנות מכוניות ולבקש הסבר ובדיקה במקום, אך אני יעריך הרבה יותר תשובה בונה כאן כי אני יודע שיש פה אנשים שמבינים שיכולים להקל עלי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסבר הכי פשוט שאפשר: סלספיד היא תיבת הילוכים "ידנית" רגילה שההבדל היחיד היא שהיא מבצעת את העברת ההילוכים

אוטומטית בעזרת "רובוט" שמשנה את ההילוך בהתאם לצורך.

אישית אני לא מתקרב לאסון הזה ולא בגלל האמינות (שהשתפרה מאוד לעומת הדגמים שהיו ב 156) פשוט כי היא לא נעימה בפעולה שלה והיא קצת גסה, מזכירה מעט את התיבה שיושבת בטויוטה קורולה הרובוטית.

שורה תחתונה, אם אתה שואל אותי לך על ידנית, או אם אתה רוצה אוטומט, לך על המנוע הבכיר (3.2) התיבה שם היא תיבה אוטומטית רגילה (פלנטארית) מאוד אמינה ומאוד נעימה.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

טוב מ 159.

רציני לגמרי לצערי.

הייתי מאוד מופתע כשהבנתי את זה.

כמו שכתבתי זה היה במסגרת קורס נהיגת מסלול שבו נהגנו על 159 ובררה 3.2 (וגם על166, 147, GTV ו8C)

הבררה התנהגה משמעותית פחות טוב תחת תנאים זהים. זו היתה גם הדיעה של המדריכים.

דרך אגב, לגבי הסלספיד, זה נכון שהוא קצת מציק בהתנהלות ראשון שני בפקקים אבל בנהיגה ספורטיבית אין לו תחליף בקצב העברת ההילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...