Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדשות למשקפי שמש, פולארויד כן או לא?

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 2968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה בעצם פולורייד ?

אני שומע הרבה את המושג הזה ועומד לפני קניה של עדשות (יותר נכון משקף) למשקפיים שלי (oakley M frame) ולא יודע מה לקנות (וגם מאיפה).

http://science.howstuffworks.com/innovation/everyday-innovations/sunglass6.htm

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פולרייזד, Polarized, עדשות מקטבות, רק לא פולורואיד, בבקשה. זו עילגות שהשתרשה בגלל מוכרות פרחות בחנויות משקפיים.

זה המיציבושי של עולם האופטיקה.

אני עם עדשות מקטבות כבר שנים, ולא רואה עצמי רוכש משקפיים בלי. ההבדל קיים בכל אספקט, לא רק נהיגה. הראות חדה ונקייה. הקונטרסט עולה והצבעים מקבלים עומק וחיות (בעיקר הים והשמיים). נכון שפה ושם יש השפעות לוואי, כמו טקסטורה בזגוגיות מסויימות, או מסכים שקשה לראות (קשה לתדלק עם משקפיים), אבל לומדים להתעלם או לפתור (הטיית הראש, הצצה מתחת למשקפיים). בשבילי כל התופעות האלה מתגמדות לעומת תענוג השימוש.

רק עכשיו הזמנתי זוג עדשות חדש לרייבאן שלי, פולרייזד כמובן.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית משקפיים של serengeti, המשקפיים עצמם (או עצמן ?) לא מפלסטיק והעדשות מזכוכית, הן היו של אבא שלי ואני זוכר שנשברו לו כמה פעמים וכל עדשה עולה 1000 ש"ח אם אני זוכר נכון, זה פולורייז ? (באמת אני זוכר שהוא אמר שכשהו מתדלק הוא לא רואה טוב את המסך).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משקפיים הם זכר.

תבדוק אם זה פולורייזד באמצעות מסך המחשב. כשאתה מסובב את המשקפיים מול המסך כמו בסרטון שהועלה כאן, אתה צריך לראות שהמסך מחשיך.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מלהיב אותך, אתה מוזמן לקחת שני זוגות של משקפי פולורייזד ולמקם את העדשות ב90 מעלות אחת לשניה. חושך מוחלט.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה בגדול עובד מסך LCD, שני פולרייזרים לפיקסל, והזוית בינהם קובעת את רמת הבהירות. זו גם הסיבה להפרעה מסויימת עם משקפי פולרייז.

לדעתי גם בחלונות בהם אנחנו רואים טקסטורה ריבועית זה העניין - שכבה מקטבת חלקית בחלון ע"מ להפחית סינוור.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם עדשות מקטבות אופטיות- לא נתקלתי בבעיות בנהיגה. התצוגה של הרדיו מתכהה מעט כאשר הראש ישר (אם מסובבים את הראש היא גם נעלמת). החלון הקדמי נראה רגיל ועל הצדדיים מופיעים מעין עיגולים כהים יותר, אבל לא משהו שמפריע לראות דרכם. לפעמים כאשר מסתכלים דרך הצד של העדשה הקיטוב נעלם, אבל לדעתי מדובר בתופעה שנובעת מכך שהעדשה אופטית- אצל אבא שלי בעדשות מקטבות רגילות לא נתקלתי בזה.

לגבי מסכים- תלוי בדגם. יש לי בבית מסך של דל וכאשר הראש ישר אני רואה שחור כמעט לגמרי, על מנת לראות משהו צריך לסובב את הראש זוית. במסך LG של סבתא שלי, לעומת זאת, עם ראש ישר רואים רגיל ויש התכהות כאשר מסובבים אותו.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נכנסתי לאוטו הסתכלתי על כל המסכים, את רובם אני רואה חלקם טיפה יותר כהים אבל לא משהו קריטי.

רק את המסך של המצלמה אני לא רואה בכלל.

אני צריך להתחיל לעבוד עוד מעט ושיהיה לי קצת כסף אני אקנה משקף פולורייזד חדש (אגב יש לזה יתרונות בכלל ?).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פולרייזד כבר כמה שנים בנהיגה. יש לי אזהרה לדיטליירים שבינינו: זה מחדד ומדגיש את האבק על הדשבורד

מכל ההמלצות זו הכי מפחידה אותי. :lol:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ - כי פשוט מדובר באחד השיפורים הכי טובים שנתקלתי בהם לנהיגה.

בשעות מסויימות סבלתי מהשתקפויות של הדשבורד על השמשה הקדמית.

עדשות עם ציפוי פולרייזד פשוט העלימו את ההשתקפויות. יותר מזה, השמשה נראית נקיה יותר.

ממש ממליץ!

לדעתי מדובר בנושא שצריך להיות בכללי ולא בעוף. מדובר בנהיגה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית ניסיתי כמה משקפי פולורייז בחיים והעיניים שלי פשוט לא מצליחות להתרגל אליהם.

יש אנשים שזה לא מתאים לעיניים שלהם, לכן מומלץ לבדוק אותם טוב לפני הקניה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פולרייזד מגניב אתכם, חכו שתנהגו עם עדשות פוטוכרומיות

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...