Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדשות למשקפי שמש, פולארויד כן או לא?

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 2968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם פולארויד כבר מעל 15 שנה. מומלץ בחום (גם במזג אוויר קר מומלץ), לא רק בנהיגה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אליקו -דווקא הבנתי שלנהיגה הן פחות מומלצות בגלל שיש סינון מסויים בשמשות הרכב. וגם יש נטייה לאדים. זה נכון?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. נהגתי עם משקפיים בעלי עדשות מקוטבות משך למעלה מ-10 שנים והייתי מרוצה. כעת יש לי עדשות לא מקטבות וסובל מהשתקפויות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. נהגתי עם משקפיים בעלי עדשות מקוטבות משך למעלה מ-10 שנים והייתי מרוצה. כעת יש לי עדשות לא מקטבות וסובל מהשתקפויות.

התייחסת אלי? ההתייחסות שלי הייתה למונוכרומטיות לא לפולרייזד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למקוטבות.

מהן "מונוכרומטיות"? אולי התכוונת ל"פוטוכרומטיות" המשנות את מידת סינון לפי התאורה בסביבה. אלה בדרך כלל משקפיים אופטיים, ואין לי ניסיון אתן. מכל מקום, הכרתי את התכונה לפני די הרבה שנים, בדרך כלל העדשות היו כבדות מאד. לא יודה כיצד התפתחה הטכנולוגיה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן פוטו...

היה נראה שאתה מגיב לי.

OK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש משקפיים פוטוכרומטיות שקופות ללא מספר?

לשימוש כמשקפי מגן מתכהות לרכיבה על אופניים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזוגתי שתחיה יש ראיה המתכהות באור השמש והיא מאד מאוכזבת.

לא מצליחה למצוא משהו שממש מתכהה בשמש הקיץ שלנו. לפני אלו היו לה ראיה בניפרד ושמש בניפרד.

די סובלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאוקלי משקפי RADARLOCK שעולות כ1000 שקל אם ייצא לך לטייל בחו"ל

המשקפיים ללא מספר, נגד מים וחסינות לשריטות קלות

בנהיגה זה תלוי, אמנם זמן התגובה הוא לא מהיר מאוד, אבל שינויי התאורה הקטנים לא מעייפים את העיניים וגם אפשר להיות עם המשקפיים עד שעות מאוד מאוחרות ביום בלי לשים לב כמעט.

מבחינת סינוור, עדיין לא יצא לי להסתנוור

יש לי גם משקפי אוקלי פולרייזד [פולרוייד :roll::roll::roll: ] עם סינון אור 92 אחוז, ואני יכול להגיד בוודאות שאחרי שימוש יום יומי כ6 שעות ביום במשך 4 שנים, העיניים שלי נהיו רגישות יותר לאור

מה שעדיין לא הבנתי זה איך אנשים מסתובבים עם פולרויד על הפרצוף polaroid.jpg, זה לא כבד?

זה ה"ג'יבי קולה" החדש?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה חברה מייצרת גם משקיים עם עדשות מקטבות. למעשה זה היה המוצר הראשון שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין גם פולארויד קוראים לעדשות האלו פולרייזד

השם של החברה לא קשור לטכנולוגיית העדשה.

כמו שכתבת בעצמך, פולרייזד - מקוטב

פולרויד - טכנולוגיית פיתוח התמונה שפותחה ע"י החברה

עריכה אחרונה על ידי elik0

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם משקפי שמש של סרנגטי עם עדשות מקוטבות, ציפוי אנטי ריפלקס (נראה לי שככה קוראים לו, לא זוכר בדיוק) שמקטין את הבוהק של מקורות אור ומידה מסויימת של פוטוכרומטיות, עד 30% הכהייה. משתמש בהן מעל ל-7 שנים כבר ולא רואה את עצמי מחליף לעדשות בלי הפיצ'ר הזה.

אגב משקפי שמש, סרנגטי נחשבים לאחד היצרנים הטובים בעולם, ואפילו זכו כמה פעמים בפרסים שונים בעולם האופטיקה. אם אני לא טועה הם היו יצרן המשקפיים הראשון שאי פעם זכה בפרס הזה. עד אז היו מקבלים את הפרס על עדשות צילום, טלסקופים וכאלה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית ניסיתי כמה משקפי פולורייז בחיים והעיניים שלי פשוט לא מצליחות להתרגל אליהם.

יש אנשים שזה לא מתאים לעיניים שלהם, לכן מומלץ לבדוק אותם טוב לפני הקניה.

בדיוק מזה אנשים מתעלמים, הכל טוב ויפה רק שישנם אנשים שפשוט לא יכולים ללכת מטר עם עדשות מקטבות.

המסכים ברכב מושחרים לגמרי, רואים בכל השמשות של הרכבים סימנים משובצים בצבעי הקשת, ואותו דבר אם הולכים ברחוב ומסתכלים על ויטרינות או זכוכיות במרפסות של בתים ויש עוד מלא דברים שפשוט משגעים אך אני לא זוכר בדיוק אבל זכורים לי כמה ימים ממש לא נעימים שהתעקשתי ללכת עם 2 זוגות משקפים שונות וגם בעבר שגם ניסיתי וחשבתי שזו בעיה ספציפית לאותם משקפיים

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכי LCD גם הם מקוטבים. הקיטוב בלוחות מחוונים, צגים בתחנות דלק וכ' תואם לקיטוב במשקפיים (אנכי), אבל אם תסובב את המשקפיים התצוגה תלך ותכהה עד שתעלם כליל בסיבוב של 90 מעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...